12 wyników w czasie 167 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wybory na UWr: Najwyższa frekwencja na Wydzia

Droga Gazeto! Studenci to tylko 20% wybranych elektorów, a piszesz o nich 2 razy dzienne! Może skup się jakkolwiek na pozostałych 80%, bo to naprawdę wygląda na zewnątrz niepoważnie.

Re: Wybory na UWr: Najwyższa frekwencja na Wydzia

to chyba zapowiedź że "oj, będzie się działo". A na stronie UWr zima,materia hadronowa i takie tam tego,no to zapraszamy do Realu,do dzieła bo wybory za pasem, miejsce nr 2369 w rankingu Webometrics też zobowiązuje,przecież nie jest ostatnie.

Re: czy da sie jechac na erasmusa z innego wydzia

wyjazdy z innego wydziału to norma, teraz nie dzielą w ten sposób, bo zawsze jakies miejsca wolne zostawały, a ważne jest to, żeby wszystkie zostały wykorzystane. ja niebawem jadę z wydziału filologicznego, a bynamniej na nim nie studiuję. więc zupełnie się tym nie sugeruj. pozdrawiam.

Re: czy da sie jechac na erasmusa z innego wydzia

dzieki dzieki

Re: porażająca głupota

hehe trochę przesadzili, PWR ma ogóŁem ze 32tyś studentów wogóle (12 wydziaŁów), także nie wiem jakim cudem co roku 10tyś. informatyków opuszcza tą uczelnię :)

Zdjęcia:

Facebook i klepsydry - tak z miastem walczą o l... (początek wątku)

: www.wroclaw2011.pl/2012/03/wydzia-manipulacji.html Autor na pewno by się nie obraził. -- Za cztery lata będziemy mieli jednak trzy linie tzw. Tramwaju Plus, szybszego od tradycyjnego o 25 proc.

Re: Czy 100 magistrantów to nie za dużo?

Gość portalu: rgm napisał(a): > <a href="www.forumakad.pl/archiwum/2002/07-08/ARTYKULY/11-za- taki_wydzia > l.htm"target="_blank">www.forumakad.pl/archiwum/2002/07-08/ARTYKULY/11-za- taki

Re: jak nie chcesz sprzątać kościoła to zapłać 10

pl.wikipedia.org/wiki/Papieski_Wydzia%C5%82_Teologiczny_we_Wroc%C5%82awiu Co do filozofii - ja miałem na uczelni profesora fizyki który miał dyplom magistra filozofii jeszcze ze Lwowa

Re: Po premierze "The Fantasticks" na scenie PWST

więcej takich zdolnych ludzi wyksztaci wydzia Lalarski tak nie dostrzegany w Polsce!1 POWODZENIA!!! K.K