16 wyników w czasie 1 788 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Studium MBA: Uniwersytet Szczeciński - Wydzia

Hallo Wojtek. Nie potrafie Ci konkretnie odpowiedziec na Twoje pytanie. Ale siedze tu w Niemczech juz od wielu lat i tyle Ci powiem: Szczecin ma tu zla renome, bo zbyt wiele osob ztad (stad?) KUPILO sobie tytul doktora w ostatnich latach w Szczecinie. A tak ogolnie sam nie mam dobrego z

Re: Studium MBA: Uniwersytet Szczeciński - Wydzia

Mam wrazenie, ze jesli chodzi o nauki ekonomiczne/zarzadzanie Manchester Metropolitan University nie jest specjalnie znany poza Manchesterem. Pozdrawiam serdecznie

Re: Rada Wydzia?y Artystycznego o swojej likwidac

> zakladam ze wiesz na jaki temat sie wypowiadasz. moze powiesz mi na ktore asp p > owinienem pojsc. sprawdzisz to w rankingu? czy na podstawie swoich doswiadczen > ze sztuka? Wspomoge kolege: Wystarczy juz dokladne przestudiownie rankingu (nie miejsce ale potencjal kadry, jako

Re: Rada Wydzia?y Artystycznego o swojej likwidac

Drogi Jaryss, naprawde nie wiesz, o czym piszesz. Wypowiadanie sie o rzeczach, o ktorych sie nic nie wie, grozi co najmniej poranieniem umyslowym. Tak sie sklada, ze troche znam ten instytut i wiem, ze wszyscy profesorowie sa z poznanskie badz wroclawskiej ASP, ze ucza tam tez ludzie z Wawy np

Re: Dyrektor wydzia?u w kieleckim ratuszu ?ama? u

Gos´c´ portalu: jurek napisa?(a): > Juz nie mieli o kim napisac tylko o panu Partyce!!! Ejze, Jurek! Czy Partyka to swieta krowa? Skoro nabroil niech za to odpowie, a nie udaje, ze nie wiedzial o ustawie. Przeciez to niepowazne.

Zdjęcia:

Re: też jestem uzależniona

ja sie ucze...ueee..ale moze sie wybiore na wydzia matematyczno fizyczny coby krotkie filmy dokumentalne obejrzec...eee ale nie wiem daje sobie 10% szans ze sie tak daleko wypuszcze, w taka chlape, eeee .... :))))

Re: Po czacie z administratorem SPP.

www.bydgoszcz.pl/Samorz%B9d/Wydzia%B3y+Urz%EAdu+Miasta/Biuro+Obs% B3ugi+Mieszka%F1c%F3w/678c84e9144ed3a4c886c19136876373.html

Re: Czy 100 magistrantów to nie za dużo?

n_ina napisała: > <a href="www.forumakad.pl/archiwum/2002/07-08/ARTYKULY/11-za- taki_wydzia > l.htm"target="_blank">www.forumakad.pl/archiwum/2002/07-08/ARTYKULY/11-za- taki_ > wydzial

Re: Czy 100 magistrantów to nie za dużo?

Gość portalu: rgm napisał(a): > <a href="www.forumakad.pl/archiwum/2002/07-08/ARTYKULY/11-za- taki_wydzia > l.htm"target="_blank">www.forumakad.pl/archiwum/2002/07-08/ARTYKULY/11-za- taki

Re: Autentyk z uczelni

wydzialowa niesie - profesor jest gejem. Autentyk o prof. Baszkiewiczu: wydzia dziennik i Nauk cPolit, instytut dziennikarstwa, pierwszy wyklad z HIP (hIST iNST pOLIT). pROFESOR WCHODZI I Z BEZGRANICZNYM ZDUMIENIEM: OOOOooooo, jak duż Pań! Dlaczego? Ładne do kawiarni, brzydkie do garów.

Re: DDO odpryski

, · zastanawiano siÍ nad wybudowaniem hali sportowej dla potrzeb kampusu, wychowania fizycznego i rekreacji, · zg³oszono pilne potrzeby dydaktyczne Wydzia³u Zarz¹dzania i Inøynierii Produkcji, · rozwaøano moøliwoúÊ wykorzystania przez rÛøne

Re: Dlaczego z radiowej Trójki eliminuje sie˛ kult

Szanowny Panie, uprzejmie informuje˛, ze przekaza?am Pan´ski list do Wydzia?u Skarg i Wniosków Biura Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Maria Potyn´ska Asystent Przewodnicza˛cego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji -----Original Message----- From: Antoni Piekut ">aapex@it.com.pl]