wyszukiwanie zaawansowane
44 814 wyników w czasie 584 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A technikum?

Technikum to szkoła dla tych co wiedzą, czego chcą. U nas do nie jednego technikum trudniej się dostać (do wybranych klas) niż do liceów. 6 osób na miejsce, a progi punktowe od 170 ptk. także chyba żyjesz w innym świecie.

Re: Zabierzcie czerwone paski

kosmos_pierzasty napisała: > OK (ja akurat mam dziecko młodsze i jestem na etapie rozpoznawania sytuacji), a > le z drugiej strony jednak to pozwala robić jakieś założenia co do tego, czy dz > iecko ma szanse w danej szkole i ile punktów trzeba uzyskać, by te szanse mieć

Jak Amber Gold (RFN/UK) (początek wątku)

, zdołała ustalić, że w tzw. Projekcie 80, w który ładowano zagraniczne fundusze, zrealizowano do końca tylko 10% inwestycji, a 10% rozpoczęto. Niektóre obiekty zostały zakupione i porzucone (jak ruiny klasztoru Schonthal, na odludziu, 200 km od Monachium), inne, rzekomo zakupione (jak stare koszary w

Zdjęcia:

Re: Chciałbyś OC z USA u nas?

k sobie kupic srodek transportu... a jak CHC > ESZ to miec sobie sam... engine a ile płacisz rocznie za to ubezpieczenie na $50k? ja w Polsce płacę 520zł czyli $170 za ubezpieczenie na 250k euro.

Poprzedni watek byl lepszy

Chciwość napędza nasze życie. Wszyscy są chciwi. I ty też i ja i nawet socjalista Bernie Sanders. Politycy są wyjatkowo chciwi. Brak im kwalifikacji w prywatnym biznesie do zrobienia fortuny to robią pieniadze w polityce. Na przyklad zostaja kanclerzami a potem przechodzą do zarzadu dużej

Re: Iran

> tani Predator ale duży drogi Global Hawk. Ale na prowokację wskazuje właśnie t > yp użytego drona - nie maszyna stealth jak RQ-170, ale non-stealth MQ-4. > > > > Z U-2 kiedyś też szli w zaparte. > > > Wtedy byli pewni że Rosjanie nie dadzą rady go zestrzelić

Re: Iran

właśnie typ użytego drona - nie maszyna stealth jak RQ-170, ale non-stealth MQ-4. > Z U-2 kiedyś też szli w zaparte. Wtedy byli pewni że Rosjanie nie dadzą rady go zestrzelić (nie wiedzieli o S-75 rozstawionych na trasie U-2, a nawet jakby wiedzieli to nie znali jego możliwości). Tymczasem

Re: A kto ma mało punktów z egzaminu ósmoklasisty

Nie jestem pewna, ale Prus miał w ub. roku chyba dosc wysokie progi, coś średnio koło 170?

Re: Autostrady w DE nadal za free

zafundoweały był ogromny,zbombardowane miasta, miliony zabitych - moja babcia pracowała za niemców w obozie pracy szyła niemieckim żołnierzom mundury - praca przymusowa - jedyne co dziś dostaje to 170 zł dodatku kombatanckiego do emerytury i to wypłacanego przez polski a nie niemiecki zus....od niemców nie

Najpierw zniszczyli dowody rzeczowe, a teraz (początek wątku)

kombinują jak tu podważyć zeznania świadków. Kombinują już chyba ze cztery lata i końca nie widać. Jeszcze rok czy dwa , a dowiemy się, że to Sebastian jechał bez świateł i nie włączył kierunkowskazu, a dodatkowo usiłował skręcić jadąc 170 km/h. To jest żenujące , zwykły sierżant z drogówki

Re: Wyniki egzaminu gimnazjalnego

jomagie napisał(a): > Młody ma laureata i bez tytułów mieliby 184. W Witkiewiczu powiedzieli nam na d > niu otwartym iż szacują ok. 190 próg. Czyli wzrost o 15 punktów? Jakoś jednak nie sądzę. W szkołach 150-165 juz prędzej będą takie wzrosty niz w tych powyżej 170.

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.