wyszukiwanie zaawansowane
86 906 wyników w czasie 1 395 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie będzie zakupu S400 przez Turcję?

cheyenne20 napisał: > Najlepszy przyklad, jak jedna administracyjna decyzja Trump w zasadzie wykonczy > l Huawei. > > Pożyjemy, zobaczymy. Daję Chińczykowi pół roku. Nie tylko Trump się zdziwi. Tak jasne. Intel właśnie wycofał się z rynku modemów dla telefonów, Po 10

Re: Egzaminatorzy WORD Jastrzębie Zdrój

zastanowi czy warto.

Re: Egzaminatorzy WORD Jastrzębie Zdrój

zastanowi czy warto.

Re: Raissa Angelika Hau - korzystał ktoś?

Ja w sumie skorzystałam ostatnio z wróżb innej wróżki z 20 letnim stażem. Ale nie będę tu jej reklamowała, bo to nie o to chodzi. Część się powiela z tym co Raissa mówiła. Z tym, że Raissa nie kazała mi nic w kierunku miłości robić, a ta karze przebywać tam gdzie są mężczyźni, iść na wesele...Zobaczymy...

Re: Raissa Angelika Hau - korzystał ktoś?

Witam. Raissa wróżyła mi pierwszy raz około połowy lutego. Podobnie jak wyżej opisała mila_jessi i: otoczenie, najbliższe dni; miłość, praca, finanse, relacje, edukacja. Potem reinkarnacja. Następnie mój opis, obecnego faceta - co jest nie tak w naszej relacji. Potem moje pytania. Od prawie 4

Zdjęcia:

20:20 Kultura "Aż do piekła"

kolejna : w Kulturze, 23 maja, tam będzie o 20:20. O właśnie, to jest ta zapowiada szybka powtórka :] ja już oglądałem, pozwoliłem sobie nawet sporządzić opis okolicznościowy, jak zawsze z nadzieją, ze może się przydać :] Teraz dopowiem tylko, że warto ten film zobaczyć, z racji w pewien sposób

20:00 Super Polsat "Ucieczka z Alcatraz"

Tuggle napisal scenariusz i osobiście wyreżyserował policyjny film sensacyjny "Lina". > Jutro będzie Replay o 20:00 :] O, i to właśnie jest ta powtórka cenna i niecodzienna :] Warto przypomnieć sobie ten świetny film sensacyjny o czymś, co było marzeniem tysięcy, ale tylko Clintowi

Re: Dylemat prawie bergamotkowy

> i sentymentem. > Mając 20 lat byłam w tym człowieku zakochana, ale już od co najmniej 10 lat wid > zę, że ten człowiek jest super zabawnym facetem, pełnym uroku i inteligencji, a > le tak nieodpowiedzialnym, że nienadającym się w zasadzie do niczego. Niemniej, > bardzo miło mi

Re: Dylemat prawie bergamotkowy

byłam w tym człowieku zakochana, ale już od co najmniej 10 lat widzę, że ten człowiek jest super zabawnym facetem, pełnym uroku i inteligencji, ale tak nieodpowiedzialnym, że nienadającym się w zasadzie do niczego. Niemniej, bardzo miło mi jest go raz na kilka lat zobaczyć. Facet o wszystkim wie i

Wszystko o zarabianiu na ankietach (początek wątku)

nowego samochodu, telefonu itp chociaż mamy już nowy kupiony kilka miesięcy temu 7. Co do wielkości naszego miejsca zamieszkania warto zaznaczyć duże miasto, wieś nie jest najlepszą opcją w tym wypadku 8. Pytania odnośnie wieku.Najbardziej optymalny przedział to pomiędzy 20 -40 lat

nowego samochodu, telefonu itp chociaż mamy już nowy kupiony kilka miesięcy temu 7. Co do wielkości naszego miejsca zamieszkania warto zaznaczyć duże miasto, wieś nie jest najlepszą opcją w tym wypadku 8. Pytania odnośnie wieku.Najbardziej optymalny przedział to pomiędzy 20 -40 lat

Re: Uczciwie wypełnianie Ankiet

, telefonu itp chociaż mamy już nowy kupiony kilka miesięcy temu 7. Co do wielkości naszego miejsca zamieszkania warto zaznaczyć duże miasto, wieś nie jest najlepszą opcją w tym wypadku 8. Pytania odnośnie wieku.Najbardziej optymalny przedział to pomiędzy 20 -40 lat

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.