1 440 wyników w czasie 836 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wiarygodność

nie pewnie i nie tak dokladnie jak pokazano. To juz mi smierdzi. Nastepne. Znaleziono niedawno, jakis instytut w Szwajcarii, ile trzeba drzew dodatkowo miec aby te CO2 od czlowieka znowu z powietrza zabrac. Dla mnie bardzo interesujace, w koncu lubie drzewa, przyrode, kajakiem po rzekach, jeziorach

Re: Matka leżala pijana ... synek glodny

, a ci bogaci i żonaci płacą jej jeszcze więcej, bo ich żony nie wiedzą o pozamałżeńskich wybrykach swoich mężów. Jeszcze jeden dowód, że dyskrecja i zdrada małżeńska dużo kosztuje... Zapewne większość z Państwa zadaje sobie teraz pytanie, ile "wyciąga" zatem taka kobieta z budżetu naszego miasta i

Re: Nie będzie domu opieki daru fundacji TVN

. Tak jest w całym Jozefowie....coz można walczyc z tym ale nie kolejny bzdurny argument. > oś z wywłaszczanych będzie świadomy swoich praw i znajdzie dobrego adwokata, to > odszkodowania mogą Józefów kosztować dużo więcej. O ile miasto mogło wywłaszcz > ać za niedoszacowaną kwotę na

Re: Nie będzie domu opieki daru fundacji TVN

, że miasto za metr kwadratowy wywłaszczonej działki płaci mniej, niż otrzymuje za metr działki sprzedanej w przetargu. Niewielu też wie, że przy tego typu odszkodowaniach nie chodzi tyle o nominalną wartość wywłaszczonego gruntu, ile o realną utratę wartości nieruchomości wynikającą ze zmniejszenia

Zdjęcia:

Re: czy zrzec sie spadku

Ile kosztuje to mieszkanie? 100-300 tysięcy? To odpowiedz sobie na pytanie "czy stać Cie na zrobienie prezentu wartości 50-150 tysięcy dla każdego członka rodziny"? Skoro siostra ma taki prezent dostać, to czemu nie dzieci i maż, nie należy im sie? Jak Cie stać, to nie ma problemu, siostra bierze

Re: Do paki bydlaki!

Wesołowscy, z drugiej rodzina T.” – mówi cytowany przez nas wcześniej rozmówca. Pierwszy dom Dworczyków. Fot. Google Earth, zapis archiwalny z 8 października 2008 roku. W maju 2012 roku Dworczykowie sprzedali willę małżeństwu W. Nie wiadomo, ile pieniędzy za nią otrzymali. Wiadomo tylko, że umowa

Re: Dlaczego Polacy psują swoje samochody...

dasz swoje e90" No Kurna.... Mowie Ok jak ja mam jezdzic to zand esubaru ani nawet X5 - ja sobi ekupie Porsche Macan S." -" Ok a ile to kosztuje "? No co ile - ze wszytkim to jakies $80k... " Ty chyba na glowe upadles" $80k zeby stalo w garazu a zeby nim jezdzic na zakuy i po kwiatki czy

Re: Stać Was na utrzymanie auta?

prywatną umowę z odbiorcą odpadów, dziś 120 m > iesięcznie wymuszane ustawowo przez WOŚ Urzędu Miasta. Odpadów dokładnie tyle s > amo. > a przez te 6 lat płace wzrosły o ile? strzelam: o 60%:) a inflacja ? tamte 100zł sprzed 6 lat to też nie są równe dzisiejszym 100 zł jeśli chodzi o

Remont domu ....... auć (początek wątku)

piec gazowy i kaloryfery trzeba zrobić (ew ogrzewanie podłogowe). Czyli dom do wypatroszenia w środku i zrobienia na nowo. Cena okazyjna, ale ten remont mnie przeraża. A i to ogrzewanie, okna, drzwi można przecież sfinansować częściowo z funduszu "czyste powietrze", chyba. Ile taka imprezka może

Re: Łatwa kasa przez internet! 100% pewności

- czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w

Re: Łatwa kasa przez internet! 100% pewności

teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i

Re: Ile lat na budowę domu , która opcja?

powierzchni całkowitej tym droższa budowa, bo mury, dach, tynki, wentylacja/okna, ogrzewanie itd dotyczy wszystkich/niemal wszystkich pomieszczeń w domu. Nie pytaj forumek jai dom byłby dla ciebie optymalny bo dla jednej optymalnie to jest 200m2 na dwie osoby, dla innej 100m2 na pięcioosobowa rodzinę będzie

1 2 3 4 5 6