wyszukiwanie zaawansowane
4 818 wyników w czasie 2 284 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: plastyka,muzyka i jeszcze ocenny na koniec ro

Chyba się nie rozumiemy. Dla przykładu taka klasa biol-chem-mat ma 3 rozszerzone przedmioty i odpowiednio do tego dobrane rozsrzerzone wersje podręczników plus zbiory zadań, do tego bardzo szybko idą do przodu z materiałem, aby w klasie maturalnej skupić się już właściwie tylko na powtórkach i

Re: To na pewno matura?

decyduje zdrowy rozsądek egzaminatora. Sprawdzam matury na poziomie podstawowym i nie uważam, żeby zdanie ich było jakimś szczególnym osiągnięciem. Do podstawy uczniowie muszą znać znacznie mniej tekstów, niż do starej matury. Inaczej rzecz wygląda z rozszerzeniem.

Re: To na pewno matura?

komuś polski jest potrzebny celem rekrutacji ba studia, to bierze sobie poziom rozszerzony i może sobie pisać i 30 stron. Pod warunkiem, że zdąży. BTW: są przypadki, wcale nie takie rzadkie, otrzymania wyższej punktacji z rozszerzenua niż z podstawy. Tak samo z matematyką - ktoś, kto wybiera się na

Re: dzisiaj Matematyka pp - jak poszło waszym mat

Chodzi mi o rozszerzenie. Bał się, że jak będzie taka matma jak rok temu to przy 4 rozszerzeniach ciężko o średnią ponad 80%. Chociaż jak robił sobie tą maturę z zeszłego roku to mówił, że nie była jakoś strasznie trudna. Sądząc po wynikach zeszłorocznych gdy 50% to był 80 centyl - to było ciężko

Zdjęcia:

Re: Kto płaci nauczycielom?

> Wuefista czy księgowy nie przygotuje ucznia do rozszerzonej matury z matematyki czy do olimpiady. Olimpijczyków nie przygotowuje się na zwykłych lekcjach, które adresowane są do uczniów przeciętnych, tylko na kółkach przedmiotowych.

Re: Kto płaci nauczycielom?

Wuefista czy księgowy nie przygotuje ucznia do rozszerzonej matury z matematyki czy do olimpiady.

Re: Wiedziałam, że tak będzie

Mnie już problem nie dotyczy, ale jak czytam mamy małych dzieci, których nie stać na płacenie za prywatne szkoły, że nauczyciele powinni zmienić pracę to się zastanawiam na co liczą. Już widzę oczami wyobraźni jak szykują dzieci do matury z chemii czy rozszerzonej matematyki.

Re: A co jesli deforma jest przemyślana?

To nie będzie rozszerzona matma, to nadal będą podstawy. Godziny matematyki specjalnie nie przybyło, nie ma tego jak upchnąć w te wszystkie godziny. Uważam, że ostatnie dwa lata przed maturą to jest czas, by już się decydować na to, co - mniej więcej - chce się studiować (albo przynajmniej jakie

Re: Po strajku - mój punkt widzenia

maturę z polskiego! Na maturze z matematyki maturzyści mają do dyspozycji wszystkie wzory, łącznie z wzorami na pola figur geometrycznych, deltę, wzorami skróconego mnożenia. Przecież to kpina. System podstawa + rozszerzenie jest tak idiotyczny, że bardziej się nie da. Młodzież na podstawie uczy się z

Re: 'Egzamin osmoklasisty. Matematyka'.

odpowiednie miejcie czy rozważań z > apamiętanych z wypracowania, które wyglądały inaczej. Na szczęście mój roczni > k ominęła matura z matematyki. Szczególnie ustej, bo potrzebowałabym kogoś w ro > dzaju profesora Węgrzynowicza. Przez stres towarzyszący egzaminowi, bo wiedzę p

Re: 'Egzamin osmoklasisty. Matematyka'.

inaczej. Na szczęście mój rocznik ominęła matura z matematyki. Szczególnie ustej, bo potrzebowałabym kogoś w rodzaju profesora Węgrzynowicza. Przez stres towarzyszący egzaminowi, bo wiedzę przyswajałam. Dlatego łatwo mówić tym, którzy arkusze rozwiązują na zasadzie ciekawości, sprawdzę co pamiętam

Re: Ukaz czyli co będzie z maturami 2019.

Dokładnie. Panie z biedronki z wykształceniem zasadniczym idą do pracy w szkole. Nie ma kto przygotować do matury rozszerzonej z matematyki, fizyki i języków obcych. Nauczyciel matematyki, fizyki i angielskiego w liceum pójdzie do Biedronki. Tylko PiSpwiec może na to wpaść. Ciekawe co ten Pi

Re: gimnazjum nr 24 Warszawa-NIE!!

matematyka na kobielskiej nie istniała bo matematyka jest nudna teraz boremlowska jest najgorsza uważam że dobrze że poszłaś na kobielską bo to był twój rejon czyli miałaś blisko a uważam że szkoła powinna być blisko co do osób które się przeniosły może się wyprowadziły babka która 3 razy nie zdała do

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.