66 013 wyników w czasie 3 012 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Talent czy ciężka praca

Mania była ostatnio, bohatersko planowała zabrać się niedługo za swoją pierwszą książkę Tokarczuk:-D Jeśli chodzi o zdolności - przy braku słuchu można się wyuczyć w miarę czysto śpiewać proste melodie, typu "sto lat", nic ponadto. Natomiast nierówne kolorowanie, bazgranie jak kura pazurem i

Re: Talent czy ciężka praca

Optymistycznie brzmisz grrrrru. Obserwuję po znajomych kobietkach, że te ze smykałką artystyczną można poznać po ubraniach. Niekoniecznie nadzwyczajnych, ale dobrze zestawionych, fajnie dobranych. Osoby bez słuchu i poczucia rytmu dobrze śpiewającej nie słyszałam.

Re: Wiecie ze ja bardzo lubie to forum ale...

znowu, jolka? Napisałabym "adieu", ale konsekwencja to ostatnie, o co można cię posądzić. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska

Re: Średnia klasy z przedmiotu 3,50

oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Zdjęcia:

Re: Odżywka do włosów?

homohominilupus napisała: > Próbuje sobie wyobrazić piskniecie oleju 😁 Do tego trzeba mieć bardzo dobry słuch. :-D W innym wypadku olejem można tylko psiknąć. :-)

Re: Drugie dziecko

ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Re: Czepiam się?

a ktoś tu broni się shellerce określić? -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Re: nieletni i kredyt ?

nie, twoja sprawa w ogóle nie jest podobna, ponieważ dotyczy osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo

Re: Prawniczki i ekonomistki - bardzo proszę o po

: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

z drogi śledzie, gowin jedzie! (początek wątku)

: www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kolizja-auta-sop-przewozacego-jaroslawa-gowina-nagranie,992534.html -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Re: Wielki nietakt Tokarczuk wobec króla Szwecji.

tak hrabina, wiemy, że dla ciebie pojęcie "kultura osobista" to wyrażenie ze słownika wyrazów obcych. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu

1 2 3 4 5 6