wyszukiwanie zaawansowane
49 133 wyników w czasie 1 184 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: z cyklu: dylemat moralny

piataziuta napisała: > Otóż twierdzi, że zabrakło mu paliwa, żeby wrócić do domu - po czym robi ruch r > ęką w stronę jakiegoś hatchbacka i otwiera pilotem drzwi (błyskają światła) - i > pyta czy poratuję go 20zł, i że stoi tu już tak długo, że już zmarzł (w oczach > na

z cyklu: dylemat moralny (początek wątku)

zabrakło mu paliwa, żeby wrócić do domu - po czym robi ruch ręką w stronę jakiegoś hatchbacka i otwiera pilotem drzwi (błyskają światła) - i pyta czy poratuję go 20zł, i że stoi tu już tak długo, że już zmarzł (w oczach na sekundę jakby zbierają się łzy). Co robi ematka? Wyciąga kasę, czy czuje

Re: Mogę pierwsza ? Sezon czapeczkowy otwarty...

Kup jej kaszmirową czapkę albo berecik. Lekkie to, przyjemne, nie czuje się na głowie, nie gryzie i grzeje, ale nie przegrzewa. Zeszłej jesieni były w C&A, w bardzo przystępnych cenach (około 20 euro). Kupiłam sobie i super się sprawdziła przy wietrznej pogodzie nad morzem. Ja mam czapek pełną

Sanatorium Leśna Pieśń z ofertą Złota Jesień - 20 procent zniżki (początek wątku)

Kurortnym Hotelu „Leśna Pieśń”! Uprzejmie informujemy iż z dnia 01.10.2019 dо 27.12.2019 roku w Kurortnym Hotelu „Leśna Pieśń” dzieje specjalna oferta „Złota Jesień” – 20% zniżki na zakwaterowanie w paketach usług (ВВ, ALL SPA-relaksacja, ALL MED-uzdrowinie). Dana oferta skierowana pod warunkiem: 1

Zdjęcia:

Re: Lud to kupuje, ale nie jest ciemny

usług publicznych (zdrowie, edukacja), zwrócenie uwagi na jakość życia, wprowadzenie zmian, które ułatwią życie młodym ludziom (rynek pracy, mieszkania). Z punktu widzenia wyborców Lewicy przywódca jeszcze nie został wyłoniony i nie wiadomo, kto nim będzie. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki badań są

Re: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Polska~~~~~~~~~~~~~~~~~

uciekać. Myślę, że jej organizm nie zadziałał tak, jak oni chcieli - twierdzi siostra Magdaleny Żuk. Telefon Żuk pierwszego dnia jej pobytu w Egipcie logował się aż 20 km od brzegu. - Na pewno nie pływała z telefonem. Musiała być na jakiejś łódce albo jachcie - mówi Anna Cieślińska. Aktualnie śledczy

PisioraLuki wymadrzania sie c.d. :O)

zazwyczaj popieraja antydemokratycznego Kaczora wierzac w to, ze popieraja demokracje. A na czym polega demokracja nie bede ci tlumaczyl, gdyz musisz byc najwiekszym debilem w RP skoro po 20 latach na tym forum i 30 latach od upadku komuny nadal nie chwytasz na czym to polega. Na takie antydemokratyczne

Cz.3 Kanowej rozważania oraz dylematy (początek wątku)

: Dylemat Xurka: Quis sum ego? xurek 12.09.19, 09:20 Dziekuje wszystkim za slowa aprobaty, jak juz wspomnialam, czuje sie jak na kacu. W nocy spalam marnie i mialam odlotowy sen, jak znajde czas to opisze na snulum. Wstalam kolo 5-tej, zastanowilam sie nad tym naglym urlopem i doszlam do wniosku, ze

Re: Szkoła średnia obiady

Podstawówka 20 min na piechotę, muzyczna - godzina w jedną stronę. Czyli na 11.05 wychodziłam o 10.40, lekcje do 15.35 albo 16.25, potem dojazd do muzycznej, powrót do domu przed albo po 20. Oczywiście, mogłam jeść te paskudztwa (stan wojenny, ogólny dobrobyt w kraju), na pewno byłoby to z

Re: bizneswomenki, burżujki, caryce

W naszym przypadku przez 10 lat to była praca po 12-13 h dziennie! Wakacje to mogłam sobie pooglądać w katalogu biura podróży! Pracowałam chora, nie miałam urlopu, do dziś na każde wakacje jeżdżę z komputerem i jestem 24/7 pod telefonem (bez względu na strefę czasową). Moje dzieci przez długi okres

Re: Emama Incel

A watp sobie na zdrowie:) Istota polega na tym , ze ja jestem na rynku poki co, tobie pozostalo ci tylko sie poslinic na widok 20,30, czy chocby 40-latek.

1 2 3 4 5 6