łódź

łódź

(31 wyników)
  • Jaką szkołe w Łodzi polecacie? Zastanawiam się nad Bajon, Sztaba, Kołodziejczak.
  • na którą sie zdecydować : Wota czy Extreme?? poradźcie
  • Wiem, że już było, ale dawno :D Piszcie. Choćy samo imię i pierwsza litera nazwiska. Pozdrawiam!
  • Agra,Sibiński czy Beta ? Którą auto-szkołe wybrac?Bedę wdzieczna za pomoc. pozdrawiam
  • Nie mogę się zdecydować, gdzie zdawać egzamin. Jestem rodowitą Bydgoszczanką, mieszkałam tam przez 25 lat. Od roku mieszkam i pracuję w Łodzi, tego miasta nie znam prawie wcale :( Jednak tutaj skończyłam kurs. Nie wiem gdzie zdawać egzamin. W Łodzi czy w Bydgoszczy. W Bydgoszczy i tak bywam raz w miesiącu, krócej czeka się na egzamin i chyba Bydgoszcz nie cieszy się taką złą passą jak Łódź. No i moze nie super, ale znam to miasto od strony komunikacyjnej. Na pewno lepiej niż Łódź. ...
  • proszę wszystkich, którzy zdawali w łodzi o podanie trasy, jaką jechali podczas egzaminu.dzięki:)
  • Bardzo prosze moze ktoś z was zna jakąś dobra szkołe albo instruktora nauki jazdy bo zamierzam sie z pójściem ale nie wiem gdzie jest dobra? Prosze o porade bo chciałam sie juz zapisać,tylko GDZIE?
  • Witam. Moze ktoś bedzie wiedział jakie trzeba spełnic warunki aby zostać instruktorem nauki jazdy kat. "B" w Łodzi. Chodzi mi m.in. o staz za kółkiem, wykształcenie, wiek, jakie trzeba zaniesc papiery, ile to kosztuje i gdzie to zrobic. Dzieki.
  • Poszukuje dobrego instruktora nauki jazdy Łódź lub województwo Łodzkie. Czy może ktoś mi polecić ?
  • co mozecie mi powiedzieć o tej szkole?polecono ją mi.
  • Dziś o 16 zdalam za pierwszym razem- word Łódź:) <jupi>
  • To dla tych wszystkich, ktorzy mają egzamin przed sobą, lub są już po i chcieli by pochwalić lub poskarżyć sie na egzaminatora..
  • chcę się zapisać na kurs prawa jazdy i myślę o AGRZE. Czy ktoś z Was robił kurs w tej szkole i może polecić jakiegoś instruktora? :)
  • ja sie waham ,gdzie lepiej zdawac prawko... dajcie jakies informacje
  • Oczywiście żartuję, ale tak na serio: każdemu bym życzyła, żeby na niego trafił:) Bardzo sympatyczny, próbował rozluźnić atmosferę, zagadywał, dzięki czemu mój pierwszy (i ostatni:)) egzamin na prawko był jednym z najlepszych egzaminów, jakie kiedykolwiek zdawałam:) Poszłam z nastawieniem, że wszystko przerobiłam na kursie, czuję się przygotowana do egzaminu (pomimo popełnienia niektórych błędów na jazdach przed egzaminem). Muszę się tylko mocno skoncentrować (żeby nie popełniać ...
  • Pozwolę sobie założyć "swój" wątek, dotyczący konkretnie mojego egzaminu i przygotowań do niego, ale mam nadzieję, że inne osoby się do niego dołączą:) Zapisałam się na egzamin - muszę czekać ponad miesiąc:( Zastanawiam się, na ile dodatkowych godzin się zapisać. Wiadomo - im więcej, tym lepiej, ale niestety to trochę kosztuje. Będę miała 2-tygodniową przerwę (nie mam czasu teraz na jazdy). Nie wiem czy lepiej zacząć ponad tydzień przed, ale jeździć prawie codziennie, czy rzadzie...
  • zdalam dzisiaj w Łodzi za 3 razem co prawda, ale zdałam, jedyna rada mniej stresu i wiecej wiary w siebie, podczas pierwszych dwoch egzaminow poszłam z nastawieniem , ze nie zdam i nie zdalam, tym razem mowilam, zdam, wszystko umiem, jestem dobra i poszlo!:) a co do egzaminatora to nie bede sie wypowiadac byl strasznie nie mily i generalnie na samym poczatku egzaminu zwątpilam, ze zdam, myslalam ze taki cham to bedzie mnie podpuszczal itd, ale nie robil tego , błedow jakis razących nie ...
  • Chcialabym rozpoczac nauke jazdy i myslalam wlasnie o tej szkole, czy ktos z Was ja zna i moglby mi cos na jej temat powiedziec?
  • prosze, poleccie mi jakies szkoly jazdy w lodzi, jest tego tyle a ja nie mam pojecia na ktora sie zdecydowac. poprosze o porady ale tez informacje gdzie absolutnie mam sie nie zapisywac:-)
  • Strzeszcie się auto szkoły MACIĄG ul Jurczyńskiego 1\3 Moja żona chodziła na kurs przez 3 lata niemogła umuwić sie na jazdy jeśli już to każda godzina z kim innym jeden zaprzeczał drugiemu . Więc po trzydziestu godzinach umiała jeździć doprzodu. Wykupiliśmy dziesięć godzin u konkurencj które żona wyjeździła w dziewięć dni. ZDAŁA ZA PIERWSZYM RAZEM ale nie dzięki panu MACIĄGOWI. Więc ranking zdawalności WORD to bujda bo papiery do egaminu wystawiła pierwsza auto szkoła i na jej konto ...
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.