śluz

śluz

(242 wyniki)
  • Czytam sobie tutaj na forum posty, że jakaś kobieta dowiedziała się o ciąży dopiero będąc w którymś tam miesiącu, bo normalnie miesiączkowała. I tak się zastanawiam... Bo zakładając, że faktycznie może wystąpić krwawienie w terminie normalnej @, i można nie wiedzieć... Czy może w takim przypadku pojawiać się śluz mający cechy płodnego (z wyglądu), w terminie takim samym jak normalnie byłaby owulacja? Czyli - coś jak imitacja normalnego cyklu? Czy można aż tak się nabrać?? No ch...
  • Czy aby doszło do zapłodnienia musi w czasie owulacji pojawić się śluz? Czy może tak być,że do owulaji dojdzie mimo braku sluzu jakiegokolwiek??
  • kupilam test owulacyjny. Przed zastosowaniem trzeba znać długość swojego cyklu, żeby w odpowiedni dzień zacząć badanie. Tylko że ja ostatnio nieregularnie miesiączkuję. Zawsze miałam regularnie jak w zegarku a od ostatnich trzech miesięcy to coraz bardziej się wydłuża. Miała któraś z Was podobny problem? Czy należy brać pod uwagę długość ostatniego cyklu?
  • upławy

(5)
    Witam. Chcę się dowiedzieć czy upławy to rzecz normalna bo mój chłopak gdzieś wyczytał że nie.Mam czasem upławy ale myślę że to z powodu owulacji,nie są one duże,raczej skąpe.czy to że mam czasami wydzielinę śluzu na majtkach to coś złego???
  • Witam, 24 stycznie powinnam wziąść kolejne opakowanie Harmonetu, ale podjęliśmy decyzje o dziecku, pod koniec stycznie odbył się stosunek, ale mój śluz nadal świadczy o braku zmian w cyklu.... normalny śluz, co nie świadczy o ciąży zapewne, moze to przez odstawienie tabletek?? Jak rozpoznać po śluzie ze doszło do zapłodnienia??
  • Gdzieś koło połowy cyklu (2 tygodnie po dostaniu okresu - czyli 2 tygodnie przed kolejnym okresem) pojawia mi się taka biała wydzielina. Czy to jest normalne ? To znaczy, czy wszystkie kobiety tak mają, czy to może oznaczać coś innego ? [Pytam, bo okres mam od niedawna...]
  • w chwili podniecenia , zmnieni się śluz - a jakdługo on sie u was utrzymuje po stsunku ..zaraz zanika czy jest mzoe tak ze po jakimśczasie okazjue np. o godzinie okazuje sie ze jest nadal podbny ?? pytam bo ..zazywam anty , kocham sie w prezerwatwie 9coż ..poprostu troche się jeszcze boje ) i teraz od wczoraj obserwuje śluz z ktorego dasie wyciągnoąc takie cieniutkie, krótkie niteczki ..wczoraj niepełny akt ,dzis rano pełne wspólżycie... jak dlugo ut...
  • kobitki mam 28 lat dwa lata temu urodzilam zdrowego chlopczyka. i wszystko bylo super az do momentu gdy zauwazylam ze dziwnie skrocily mi sie miesiaczki. mam jeden dzien intensywnego krwawienia i kilka takich 'jakby chcialo a nie moglo'. szczapiam sie tym okrutnie gdyz chcialabym zajsc w druga ciaze a w kraju w ktorym obecnie mieszkam wizyta u ginekologa graniczy z cudem wiec prosilabym was kobitki o moze jakies wskazowki a moze slowa otuchy ze wszystko jest ok, ze to tak jest bli...
  • Biorę od dawna tabletki, przyjmuje regularnie, ufam im i nie miewam schiz ciążowych tak popularnych na tym forum;)) Ale... Dziś byłam na pobraniu cytologii (11 dzień cyklu), pielęgniarka-położna pobierając próbkę stwierdziła autorytatywnie, że "dziś ma Pani płodny dzień", "szklisty płodny śluz". Na moją pytanie, że jak to jest możliwe podczas brania tabletek antykoncepcyjnych odpowiedziała "Ale wie Pani że tabletki nie dają 100% pewności?" No więc jak to jest z tym śluzem w czasi...
  • Jestem po 1 opakowaniu diane35 i zauważyłam gęsty śluz czy to jest normalne czy to oznaka jajeczkowania. Trochę jestem w strachu ponieważ nie zabezpieczam sie inaczej ,okres dostałam normalnie i dziś zaczynam 2 opakowanie. Czy będąc w ciązy okres okres by się pojawił?
  • Owulacja?

(6)
    Cykle mam dość regularne 30-33 dni, ok 14 dnia cyklu pojawia się śluz płodny, po kilku dniach odczuwam silne bóle brzucha (jak przy okresie, tylko po jednej stronie) śluz rozwodniony - czy to oznaki owulacji? Jeśli tak to chyba łatwo określić dni płodne i niepłodne, czy myślę za bardzo na skróty?
  • Cykl

(6)
    Moje Drogie! Mam pytanie w związku, że nigdy nie musiałam "bawić się" w obserwację śluzu, więc nie wiem, jak on wygląda zaraz przed, dosłownie jeden dzień przed @. Możecie mi to napisać, albo wysłać jakiegoś linka do tabelki przedstawiającej jego "wygląd", lub brak? Bardzo proszę!
  • Drogie forumki :) Mam do Was pytanie, otóż od jakiegoś czasu mam upławy. Tyle, że odnoszę wrażenie, jakby się wydzialły z cewki moczowej. Wkładkę mam calusieńką mokrą, jakbym moczu nie trzymała... A upławy z dróg rodnych to swoją drogą w normalnym kolorze, czyli białe. Nie bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi. Po współżyciu z moim narzeczonym, tego wszystkiego nie ma przez najbliższe dwa dni. Poradźcie, jeżeli któraś z was się z tym spotkała.
  • Mam pytania związane z ciążą, śluzem kobiecym i chorobami kobiecymi. Więc najpierw chciałabym zapytać o choroby kobiece jakie są i jak się objawiają, ponieważ mój śluz ma ostatnio dziwny kolor, jego konsystencja jest budyniowa i moja pochwa troche mnie swędzi.. Mam to już od wtorku... i chciałabym również zapytać czy to może być związane z ciążą ?! nie uprawiałam seksu, lecz petting.. Prosze o odpowiedź.
  • sluz

(11)
    czy po antybiotyku i zastzykach moze pojawic sie sluz ?
  • Tydzień temu miałam zabieg. Lekarz uprzedził mnie, że przez dwa tygodnie może się utrzymywać krwawienie, przy czym powinno się ono stoponiowo zmniejszać. I u mnie prawie tak to wygląda. Tyle, że od 3 dni obserwuję u siebie dosyć obfity śluz, podobny do tego w trakcie owulacji, ale zabarwiony krwią. Czy w ten sposób mój organizm się regeneruje? Czy miałyście podobne doświadczenia. Uprzedzając odpwiedzi sugerujące poradę lekarską, że na pewno będę pytać. Tyle, że wizytę mam dopier...
  • od czasu do czasu mam uplawy najczesciej przezroczyste, lub bialawe kleiste nic mi nie dolega brak swiadu bolu,okres w normie itp czy to normalne czasem musze uzywac wkladek z tego powodu. Kiedy mozna sie zaczac niepokoic?
  • Czy wydzielanie sie brązowego sluzu w 10 - 15 dniu cyklu swiadczy o niedoborze progesteronu, czy o jakiejsc infekcji? Pani doktor stwierdzila ze to hormonalne (mam zapalenie piersi, moze to byc zwiazane z tym), nie zlecila badan. Jakie badania moge wykanac by spac spokojnie?
  • Moze jestem w ciazy a moze nie...;-) Sluz po owulacji mam bialy, gesty (czyli taki sluz nieplodny) Jaki jest sluz po zajsciu w ciaze?Czy taki jak ja mam?
  • odkąd odstawiłam tabletki w maju mam coraz dłuższe cykle, ostatni trwał 37 dni, teraz juz jest 32 dzień i nic :( ale zauważyłam też ze podczas wypróżniania mam śluz z odrobinką krwi a podczas siusiania nic. Cyz ktoś miał podobnie? Co prawda kochałam sie z chłopakiem (stos. przerywany) ale to był 27 dzień cyklu więc ciąże wykluczam :] tym bardziej ze owulacja była 16-20 dzień.
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.