życie

życie

(299 wyników)
  • Ostatnio wiecej czytam, mniej pisze, zwyczajnie stagnacja, nie mam o czym pisac, nic sie nie dzieje, moje przemyslenia juz kiedys gdziez znalazły swoje miejsce na forach, nic sie nie dzieje zwykła codzienność. Ale dochodze do wniosku, ze na swój sposób jestem szczesliwym człowiekiem, kobietą. Mąz mnie nie zdradza, nie pije, nie bije :D, dzieci nie sprawiaja kłopotów wychowawczych, wracam do domu, nikt sie nie czepia, nie czeka ze sie czymś natychmiast zajme, ech, cudo nie zycie....
  • jesteś z kimś kto doprowadza cię do szału, rozpaczy, nienawiści do destrukcji KOSZMAR. A jednak w tym tkwie nie mając siły skończyć tego wszystkiego bo jest dziecko bo są jakieś wspólne sprawy wspólne problemy i to wszystko co jest wspólne. z roześmianego spokojnego człowieka stałam się przy nim furiatką wiecznie niezadowoloną z życia, bardzo samotną osobą i już tylko w krainie marzeń spotykam kogoś kto da spokój, miłość, szacunek, szczęście, ciepłe słowo...
  • "Wśród narodów całego świata panuje zgoda co do tego, że najważniejszą cechą spełnionego życia są ożywcze relacje z innymi. Przyjacielskie, bliskie związki z ludźmi są jednym z najsilniejszych źródeł dobrostanu, poczucia, że warto żyć. Jeśli możemy komuś ufać, śmiać się z nim i płakać, ma to bezcenny wpływ na zdrowie. Pozytywne zmiany zachodzą na poziomie komórkowym naszych ciał! Troszczenie się o kogoś i bycie otoczonym troską jest afirmacją istnienia. Już jedna przyjacielska r...
  • Mam dziś jakoś dobry humor za sprawą pewnej ładnej blond kobiety, która napisała mi, abym "odnalazł to, czego najbardziej oczekuję - bez szukania". Uświadomiła mi w ten sposób, że ja ciąle szukam kobiety, dzieci, domu rodzinnego, tylko nie szukam tego tak naprawdę. Wmawiam sobie te marzenia lub chcę osiągnąć to, ale to wszystko co robię w tym kierunku. Sam nie wiem co jest na moje usprawiedliwienie. Kobiety piszą niektóre do mnie, zapraszają mnie do siebie do domu na różne urocz...
  • Już nie mogę... straszne mam dni ostatnio. Po prostu wyć się chce... Czuję się tak strasznie samotna, nie mam nikogo do pogadania. Życie mam porąbane... nie wiem jak mam dalej tak żyć. Jestem rozwódką od paru lat. Na początku byłam szczęśliwa, że wyzwoliłam się z tego toksycznego związku. Teraz też nie żałuję, postąpiłam słusznie, ale strasznie się męczę w samotności. Co jakiś czas dopada mnie czarna depresja. Mam dopiero 30 lat i już jestem skazana na takie życie. Co gorsza w życiu na...
  • "Miłość nie dodaje rozumu durniom ,ale mądrych może uczynić bardzo głupimi" Absolutnie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Mogę doliczyć je do bagażu własnych doświadczeń.Przekonałam się , że.... "Miłość to epizod w życiu mężczyzny,a cała epoka w życiu kobiety". Nie chcę generalizować do tego stopnia. Nie jestem aż tak zaślepiona. Nie twierdze , że każdy mężczyzna traktuje kobiety w sposób przedmiotowy...jak trofeum czy kolejną przygodę.Jednakże spora część osobników "płci brzydkiej"(tak n...
  • witam wszystkich samotnych! tak dzis od niechcenia wpisalem w wyszukiwarke "forum samotni" i wyskoczyla mi ta strona, jak przeczytalem kilka historii to zrozumialem ze ze mna nie jest tak zle ze sa tacy jak ja, ze nie jestem sam, moze wwiec teraz w ramach rewanzu ja sie wygadam i pojdzie to w swiat Mam 29 lat i jestem samotny-(to brzmi jak wstep na spotkaniu AA). Zawsze bylem raczej niesmialy wyciszony taki odludek, do pewnego czasu bylo mi z tym nawet dobrze, w szkole mialem latwiej bo zad...
  • Popołudnie. Czy możemy porozmawiać? Owszem, ale zupełnie nie mam teraz czasu. A tak na marginesie, a o czym rozmawiać? " No o tym, co w księdze jest zawarte... " A czy ja teolog jakiś? Czy moja wiara wypływa li tylko z przekazu dość hermetycznie zakończonego? Czy ograniczenie się tylko do jednej księgi może wystarczyć? Czy nie lepiej podyskutować o istocie wiary, o tym jak jej szukać, gdzie ją nabywać i jak ją sprawdzać i popierać? Co się stanie jeśli z cząsteczki wodoru zabiorę jed...
  • mam ochotę potańczyć, tylko problem polega na tym, że nie mam z kim ;);) wystarczy, że gadam już do siebie :) nie jestem swoją wymarzoną partnerką do tańca hehe shit happens czy jak to tam szło całe życie pod górkę :)
  • Nie zmieniam się bo nie mam dla kogo. Nie mam nikogo bo się nie zmieniam. www.youtube.com/watch?v=ssyg33PqJTI
  • W zasadzie nie bardzo wiem, jak zacząć... Moja samotność zaczęła mi bardzo doskwierać. Jestem na emeryturze, mam dużo wolnego czasu tylko nie mam z kim go spędzać i stąd pewnie moja decyzja o napisaniu na tym forum. Ciekawa jestem, czy tylko ja mam taki problem? Cz kobiecie w moim wieku nic się już od życia nie należy? Czy chęć spotkania normalnego mężczyzny jest zbyt wygórowanym marzeniem? Niby Poznań jest dużym miastem, a jednak człowiek potrafi się czuć w nim bardzo samotnie... Panow...
  • Witam wszystkich na tym forum, przyznam szczerze, że przez przypadek trafiłem na to forum i tak jakoś poczułem chęć podzielenia się z wami moimi przemyśleniami. Mam 19 lat, co może wam lepiej sobie wyobrazić moja sytuacje. Już od dłuższego czasu jestem sam i wole jednak poczekać na tę naprawdę wyjątkową osobę, niż z pierwszą lepszą dziewczyną kręcić wiedząc, że nic z tego nie będzie. Dążę do tego, że nie miałem jakiś specjalnych okazji do bliskich kontaktów z dziewczynami, dokładnie chodzi o...
  • Chciałabym zwrócić uwagę na pewną istotną rzecz - nasze nastawienie do życia, do swoich "problemów". Wiele piszących tu osób wypowiada się w negatywnym tonie, uważa się za przegranych, za poszkodowanych. Ciągle czekają na ten wielki moment, kiedy naprawdę zaczną żyć, mnożą powody i okoliczności swojego nieszczęścia. A przecież sposób postrzegania świata zależy tylko od nas samych. To my sprawiamy, że jesteśmy nieszczęśliwi, czujemy się jak ofiary i uzależniamy nasze samopoczucie od jakichś ze...
  • Dzisiaj mnie kolega na maila podesłał takie 2 kawałki z you tuba, bardzo piekne i bardzo różne w swej wymowie, ale w obu chodzi o to samo. Dobrze dzialają na stres, koją duszę. Można posłuchac i znaleźć sie w innym swiecie przez chwilę www.youtube.com/watch?v=dAMpXZBXzG0 www.youtube.com/watch?v=OE0Avd0uV1g
  • Cholera! Dlaczego facetom wydaje się, że jak kobieta grzecznie i z uśmiechem z nimi rozmawia to mogą sobie pozwolić na takie bezczelne zachowanie??? Dlaczego różnym żonatym kretynom wydaje się, że rozwiedziona kobieta jest gotowa oddać im się w zamian za jakieś kretyńskie obietnice korzyści materialnych? Trafiły mi się parę razy obleśne propozycje i totalnie mnie to zdołowało. Dotarło do mnie, że ja jeśli chcę mieć faceta, to jedynie będąc na pozycji tej drugiej, ukrywanej przed światem...
  • PODRÓŻ

(20)
    Ludziska macie wobór wyjazdu Australia lub Afryka.Jaki jest Wasz wybór? ''Monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości''
  • Witam W tym roku skończyłem 28 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny , nie byłem w żadnym związku , nie całowałem się. A dlaczego ? Odpowiedź jest prosta. Jestem nieśmiały , nie umiem rozmawiać z kobietami. Nie potrafię zagadać , bo nie wiem co miałbym mówić. Moim ogromnym kompleksem jest to , że jestem chudy - ważę około 65 kg przy wzroście 176 cm. Nie mam szerokich ramion , bicepsów itd. Przez mój wygląd myślę , że kobiety patrzą na mnie jak na jakiegoś obcego , z pogardą albo politowanie...
  • jestem bardzo samotny,od bardzo dawna,a tylko chciał mieć dla kogoś żyć.czy chce tak wiele
  • Byłam tak blisko. Marzyłam o uczuciowej choćby namiastce. Dostałam wypalenie uczuć...Czuję się gorsza, "na doczepkę", niepotrzebna. Inni poszli dalej, ja stoję. I zaczynam wierzyć, że zasłużyłam na tą przepaść...
  • zastanawiam sie, ile kobiet wyszło za mąż z mołości, a ile z obawy przed byciem smaotną?? sama zaczęłam się nad tym zastanawiac, czy kideyś tak nie postąpię... bardzo bym tego nie chciała!! ale czasami myślę sobie, że przecież zycie tak szybko umyka, że ostatecznie mozna sie przemęczyć z facetem, który niekoniecznie jest księciem z bajki. no oczywiście nie chodzi o to, by brac pierwszego lepszego z ulicy, bo potrzeba założenia rodziny i wychowywania dzieci jest nie do zniesienia...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.