życie

życie

(758 wyników)
  • Spotkałam się z takim określeniem, ale nigdzie nie mogę znaleźć nic więcej na ten temat, może ktoś podsunie mi jakąś publikację gdzie znajdę cokolwiek więcej na ten temat. I prywata:) 26.11.75 w jakim cyklu życia teraz jestem?:) Pozdrawiam
  • mojej daty urodzenia. 24.09.1979. Aktualnie jestem strasznie zagubiona, nie wiem co robić w życiu. Czuję że stoję w miejscu, czasami krzyczeć mi się chce z tego wszystkiego. Nie znam się na numerologi i nie wiem co mówią liczby, moja data urodzenia. Wiem że jestem osobą o bardzo wyostrzonej intuicji i czasami wyczuwam dziwne rzeczy. Czuję że jestem trochę "inna" ale nie wiem do kogo sie z tym zgłosic abym nie została wyśmiana. Dlatego proszę o interpretację mojej daty urodzin, może to rozjaś...
  • Dzien dobry Panie Januszu , byłabym ogromnie wdzięczna za interpretację mojej drogi życiowej na najblizsze lata.Dodam tylko ,że obecnie mam niezwykle trudną sytuację osobistą , na szczęście zawodowo jest dość stabilnie i gdyby jeszcze na tej płaszczyźnie zaczęło sie walić...,to nie wiem. Moja data ur.24.05.1970 ,godz.2.50. Suma liter z wszystkich imion i nazwisk-A-12,Ą-1,B-1,C-1,D-2,E-3,G- 2,I-2,K-3,L-3,Ł-1,M-2,N-4,O-1,R-2,Ś-1,T-2,U-1,W-1,Y-1,Z-1. Pozdrawiam serdecznie i z góry dz...
  • Witam. Panie Januszu, niewiele znam się na numerologii ale zainteresowała mnie i dopiero zaczęłam się jej uczyć. Mam problem z wyliczeniem takich informacji jak mój aktualny: cykl życia, punkt zwrotny, rok osobisty. Urodziłam się 21-03-1981, proszę o pomoc w wyliczeniu tych informacji. Z góry dziękuję
  • Otóż zakupiłam ksiązke o numerologi i chciałam obliczyć: Liczbę potrzeby serca,osobowosci,ekspresji,nastawienia,przeznaczenia. ale nie wiem czy brac pod uwagę imie i nazwisko ktorym sie podpisuje i posługuje na codzien, czy 2 imiona wraz z nazwiskiem umieszczonym na metryce chrztu czy 3 imiona - 2 z chrztu plus to z bierzmowania. Wiec znaczenie ma podpis czy wszystkie imiona nam przypisane wraz z nazwiskiem? podał Pan sposób obliczania cyklów,szczytów życia i czarnych szczytó...
  • 17,04,1976 z dużym naciskiem na pracę
  • Prośba

(5)
    Witam Panie Januszu. Juz raz dzisiaj pisalam do Pana zamieszczajac wszystkie dane pod loginem dorotzd. Nie wiem z jakiego powodu musialam zalozyc nowe konto. Nie wiem tez czy poprzednie informacje zachowaly sie u Pana. Czy jeszcze raz mam napisac swoje dane? Pozdrawiam Dorota.
  • Witam. jakoś nie wiedzie mi się w życiu uczuciowym, czy mógłby Pan zerknąć na moją datę i powiedzieć czy są jakies szanse na spełnienie w tej dziedzinie zycia? moja data urodzenia to 19.11.1981. Z góry dziękują i pozdrawiam karolina PS. moze widać tez jakieś zmiany zawodowe w najbliższym czasie?
  • tak jak napisał mnie było rewelacji ,ale dawałam rade ,lecz ..... 23.02.1975 A-4,B-1,F-1,I-1,K-2,L-1,N-2,O-3,R-1,S-1,U-1,W-2. czy mam ''dołożyć'' literkę ? bardzo liczę na Pana pomoc . Pozdrawiam
  • Witam serdecznie, Czy mogę prosic o interpretacje daty urodzenia? Dziekuje z góry. 10.08.1984? litery z imion i nazwiska: a-2 m-2 i-3 r-2 u-2 z-4 e-2 s-4 d-1 ń-1 k-1 t-1
  • pytanie

(5)
    Dzień dobry Panie Januszu, jestem pod wrażeniem, jak Pan dba o to forum. Bardzo podoba mi się Pana zaagażowanie. :) Czy może Pan zerknąć na poniższe dane, i podpowiedzieć mi, na jakim obszarze życia powinnam się skupić, w którą stronę rozwijać, gdzie położyć nacisk, aby lepiej się realizować? Ja, urodzona 11-05-1984, K1, S1, W2, O1, T1, N1, M1, Ż1, A2, W2, E2. I kolejne pytanie: jak od strony numerologicznej wygląda nasz związek, ja i urodzony 03-08-1981 I1, K1, S1, Z1, C1, L1,...
  • Drogi Panie Januszu, witam promiennie :-), również wszystkich Forumowiczów :-) Rozwiej proszę, moje wątpliwości, które wystąpiły po przeczytaniu wątku o wpływie wszystkich nadanych imion, branych pod uwagę. Co zrobić z imieniem Buddyjskim, które mam nadane przy inicjacji i wpisane jest w książeczkę. Też je brać pod uwagę? Tak jak imię z bierzmowania? Czekając na polemikę pozdrawiam serdecznie Danuta
  • Witam Mam pytanie, jestem numerologiczną 5 i jakims cudem przyciagam do sibie numerologiczne 4. najpierw bylam w związku 5 letnim (nieudany) teraz tez jestem w stalym związku z kolejną numerologiczną 4. Ale co najlepsze......Oni mają identyczną piramidę (takie same cyfry-wszystkie)!!!!! mimo iz maja inna datę urodzenia.....z czego to wynika?jak to możliwe? Moja to 04.12.1987 wibracje z imion: a-6 d-1 r-1 n-3 i-2 s-2 k-2 o-1 w-1
  • Dzien dobry, Pytanie o szanse na dobry zwiazek - mnostwo burz do tej pory, ale bardzo silna relacja. Ona : 22.02 1981 On : 28.03.1981 Dziekuje. Pozdrowienia.
  • Witam :-) Bardzo bym prosiła o analizę mojej piramidki 9 11/2 3 8 2 1 7 20 10 1978 1 6 5 Imiona i nazwiska A-6 N-3 W-2 L-1 E-2 R-2 O-1 I-2 C-2 Z-2 M-1 K-3 G-1 Mam bardzo udane małżeństwo, cudownego męża, fajnych synów ale kwestie zawodowe i fina...
  • Witam. Nie znam się zbyt dobrze na numerologii,ale z tego co wiem jestem teraz w 4 roku osobistym i 8 roku własnym,a lata pustki mam za sobą.A mimo to,jest w moim życiu obecnie zastój,taki przytłaczający i ogólnie czuję się niespełniona i niezadowolona z niczego.Co jest tego przyczyną? Czy może liczba w czarnym szczycie,albo któryś z wierzchołków?(niestety nie umiem tego obliczyć). Moja data urodzenia-23.05.1984r. Imiona(także to z bierzmowania)-napisałam ilość powtórzeń A-5 D-1 E...
  • Panie Januszu Jestem w tym momencie życia, w którym postanowiłam coś zmienić. Przeszłam przez długi okres załamania i depresji, z której nie widziałam wyjścia. Myślę, że to już koniec i mam nadzieję, że nigdy więcej mi się to nie przytrafi. Teraz postanowiłam zacząć żyć i cieszyć się z tego życia, założyć firmę i wreszcie być szczęśliwą i spełnioną. Czy mi się to uda? Czy mam szansę na zmianę? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Moja data urodzin 29.08.1972r. ...
  • Jak wasza wibracja wpływa na wasze życie? Podzielmy sie doświadczeniami:) Ja stwierdzam co następuje: łatwośc w nawiązywaniu kontaktów, pragnienie okazania drugiemu człowiekowi bezwarunkowej akceptacji, zdolność całkowitej koncentracji na emocjach rozmówcy. Brak szczęscia w zyciu uczuciowym, niestety... A oto, co o nas piszą::) 33 to liczba mistrzowska, zwana wibracją Chrystusową, Świetlistą Siłą Miłości, Uniwersalną Służbą Dobru. Poprzez kontrolowanie emocji dochodzi do p...
  • Szanowny Panie Januszu, Mam problem z obliczeniami do mojej daty urodzenia 14.11.1988 ponieważ wciaż pojawiają sie liczby mistrzowskie, a z tego co czytałam czasem trzeba liczyc każdą oddzielnie, a czasem razem. Czy moglabym poprosic o wyliczenia oraz o interpretacje dla mnie!!! Dziekuje serdecznie i pozdrawiam, chciałam też nadmienić że znajduję sie obecnie w bardzo trudnym położeniu. Dzieki wielkie !!!!
  • 13-05-1974 ona 4PZ--------------------8/26------------------------4PZ 3PZ--------------7/16/25/34/43/52------------------3PZ 1PZ---------9/18------------------7/16/25/34-------2PZ C--------5-------------4/13------------------3/21---C = 3/12/21/30/39 1WW---------1-----------------------1 v 2----------2WW WG--------------------0 v 1-------------------------WG Cykl formujący do: 01.01.1999 Cykl produktywny: 13.09.2002 - 13.01.2031 Cykl żniwny po: 01.01.2035 Pierwszy punkt zwrot...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.