życie

życie

(758 wyników)
  • data urodzenia: 24.08.1988r. 7 1 5 5 8 6 8 8 24 1988 2 2 0 z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam ciepło ;)
  • Witam Mam pytanie, jestem numerologiczną 5 i jakims cudem przyciagam do sibie numerologiczne 4. najpierw bylam w związku 5 letnim (nieudany) teraz tez jestem w stalym związku z kolejną numerologiczną 4. Ale co najlepsze......Oni mają identyczną piramidę (takie same cyfry-wszystkie)!!!!! mimo iz maja inna datę urodzenia.....z czego to wynika?jak to możliwe? Moja to 04.12.1987 wibracje z imion: a-6 d-1 r-1 n-3 i-2 s-2 k-2 o-1 w-1
  • mojej daty urodzenia. 24.09.1979. Aktualnie jestem strasznie zagubiona, nie wiem co robić w życiu. Czuję że stoję w miejscu, czasami krzyczeć mi się chce z tego wszystkiego. Nie znam się na numerologi i nie wiem co mówią liczby, moja data urodzenia. Wiem że jestem osobą o bardzo wyostrzonej intuicji i czasami wyczuwam dziwne rzeczy. Czuję że jestem trochę "inna" ale nie wiem do kogo sie z tym zgłosic abym nie została wyśmiana. Dlatego proszę o interpretację mojej daty urodzin, może to rozjaś...
  • Jak wasza wibracja wpływa na wasze życie? Podzielmy sie doświadczeniami:) Ja stwierdzam co następuje: łatwośc w nawiązywaniu kontaktów, pragnienie okazania drugiemu człowiekowi bezwarunkowej akceptacji, zdolność całkowitej koncentracji na emocjach rozmówcy. Brak szczęscia w zyciu uczuciowym, niestety... A oto, co o nas piszą::) 33 to liczba mistrzowska, zwana wibracją Chrystusową, Świetlistą Siłą Miłości, Uniwersalną Służbą Dobru. Poprzez kontrolowanie emocji dochodzi do p...
  • Dzien dobry, Pytanie o szanse na dobry zwiazek - mnostwo burz do tej pory, ale bardzo silna relacja. Ona : 22.02 1981 On : 28.03.1981 Dziekuje. Pozdrowienia.
  • Panie Januszu proszę spojrzeć na drogę życia i wibracje własne dla mojej drugiej córki i jej męża .Data urodzenia córki 10.08.1985 imiona i nazwisko rodowe a-3,c-1,d-1,e-1,i-3,j-1,k-2,m-1,n-3,o-1,p-1,s-2,t-1,u-1,w-1,y-1,z-1,z bierzmowania a-1,i-2,k-1,o-1,r-1,t-1,w-1,po mężu a-1,e-1,k-1,m-1,r-1,u-1,z-1 z moich obliczeń wibracje 13/4-6-1.Data urodzenia zięcia: 6.09.1982 imiona i nazwisko:a-2,e-1,i-1,k-1,m-2,o-2,p-1,r-2,s-1,t-2,u-1,z-2 z mich obliczeń wibracje własne 3-11/2-6.Obecnie jest...
  • tak jak napisał mnie było rewelacji ,ale dawałam rade ,lecz ..... 23.02.1975 A-4,B-1,F-1,I-1,K-2,L-1,N-2,O-3,R-1,S-1,U-1,W-2. czy mam ''dołożyć'' literkę ? bardzo liczę na Pana pomoc . Pozdrawiam
  • Dzien dobry Panie Januszu , byłabym ogromnie wdzięczna za interpretację mojej drogi życiowej na najblizsze lata.Dodam tylko ,że obecnie mam niezwykle trudną sytuację osobistą , na szczęście zawodowo jest dość stabilnie i gdyby jeszcze na tej płaszczyźnie zaczęło sie walić...,to nie wiem. Moja data ur.24.05.1970 ,godz.2.50. Suma liter z wszystkich imion i nazwisk-A-12,Ą-1,B-1,C-1,D-2,E-3,G- 2,I-2,K-3,L-3,Ł-1,M-2,N-4,O-1,R-2,Ś-1,T-2,U-1,W-1,Y-1,Z-1. Pozdrawiam serdecznie i z góry dz...
  • Nasz synek ma się narodzić przed cesarskie cięcie - dostałam możliwość wyboru daty - 27,28,lub29.06. Na imię chcemy mu dać Aleksander, albo Tymon. Czy mógłby Pan doradzić, która data będzie najlepsza i które imię będzie dla dziecka korzystniejsze? Z góry dziękuję!
  • Witam. Panie Januszu, niewiele znam się na numerologii ale zainteresowała mnie i dopiero zaczęłam się jej uczyć. Mam problem z wyliczeniem takich informacji jak mój aktualny: cykl życia, punkt zwrotny, rok osobisty. Urodziłam się 21-03-1981, proszę o pomoc w wyliczeniu tych informacji. Z góry dziękuję
  • Otóż zakupiłam ksiązke o numerologi i chciałam obliczyć: Liczbę potrzeby serca,osobowosci,ekspresji,nastawienia,przeznaczenia. ale nie wiem czy brac pod uwagę imie i nazwisko ktorym sie podpisuje i posługuje na codzien, czy 2 imiona wraz z nazwiskiem umieszczonym na metryce chrztu czy 3 imiona - 2 z chrztu plus to z bierzmowania. Wiec znaczenie ma podpis czy wszystkie imiona nam przypisane wraz z nazwiskiem? podał Pan sposób obliczania cyklów,szczytów życia i czarnych szczytó...
  • 17,04,1976 z dużym naciskiem na pracę
  • Witam. jakoś nie wiedzie mi się w życiu uczuciowym, czy mógłby Pan zerknąć na moją datę i powiedzieć czy są jakies szanse na spełnienie w tej dziedzinie zycia? moja data urodzenia to 19.11.1981. Z góry dziękują i pozdrawiam karolina PS. moze widać tez jakieś zmiany zawodowe w najbliższym czasie?
  • pytanie

(5)
    Dzień dobry Panie Januszu, jestem pod wrażeniem, jak Pan dba o to forum. Bardzo podoba mi się Pana zaagażowanie. :) Czy może Pan zerknąć na poniższe dane, i podpowiedzieć mi, na jakim obszarze życia powinnam się skupić, w którą stronę rozwijać, gdzie położyć nacisk, aby lepiej się realizować? Ja, urodzona 11-05-1984, K1, S1, W2, O1, T1, N1, M1, Ż1, A2, W2, E2. I kolejne pytanie: jak od strony numerologicznej wygląda nasz związek, ja i urodzony 03-08-1981 I1, K1, S1, Z1, C1, L1,...
  • Drogi Panie Januszu, witam promiennie :-), również wszystkich Forumowiczów :-) Rozwiej proszę, moje wątpliwości, które wystąpiły po przeczytaniu wątku o wpływie wszystkich nadanych imion, branych pod uwagę. Co zrobić z imieniem Buddyjskim, które mam nadane przy inicjacji i wpisane jest w książeczkę. Też je brać pod uwagę? Tak jak imię z bierzmowania? Czekając na polemikę pozdrawiam serdecznie Danuta
  • Witam p. Januszu, W zeszłym roku intepretował Pan moją datę urodzenia odnośnie milosnych związków. Od jakiegoś czasu jestem szczęsliwa w związku, ale chcialam sie podpytac na co zwracac uwage, bo nasza wspolne droga nie jest latwa - 4/13. Przypomne moja date urodzenia - 19.11.1981, partnera 26.06.1984. Data pierwszego spotkania 2.10.2010. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Witam :-) Bardzo bym prosiła o analizę mojej piramidki 9 11/2 3 8 2 1 7 20 10 1978 1 6 5 Imiona i nazwiska A-6 N-3 W-2 L-1 E-2 R-2 O-1 I-2 C-2 Z-2 M-1 K-3 G-1 Mam bardzo udane małżeństwo, cudownego męża, fajnych synów ale kwestie zawodowe i fina...
  • Witam ponownie Panie Januszu mam do Pana jeszcze jedno pytanie Jako że te braki w mojej karcie nie daja mi spokoju a z natury jestem raczej osoba która lubi sama odkrywać różne lądy to pomyślałam że zanim zgłoszę się po prożbę zmiany numerologicznej do Pani Iwony do której wysłał mi Pan namiary spróbuje coś stworzyć sama. Więc opracowałam dwa imiona które mogła bym dodać aby uzyskać zmianę i wyszło mi coś takiego, podam łącznie z piramidką 8.8.1982 Paulina Maria Bukowska 1 pz 7/16 2 pz ...
  • Panie Januszu, proszę o interpretację mojej daty urodzenia, 12.07.1976 a wibracje z imienia i nazwiska to: a-3 e-1 o-1 i-1 t-2 k-1 c-1 z-1 m-1 r-1
  • Witam. Nie znam się zbyt dobrze na numerologii,ale z tego co wiem jestem teraz w 4 roku osobistym i 8 roku własnym,a lata pustki mam za sobą.A mimo to,jest w moim życiu obecnie zastój,taki przytłaczający i ogólnie czuję się niespełniona i niezadowolona z niczego.Co jest tego przyczyną? Czy może liczba w czarnym szczycie,albo któryś z wierzchołków?(niestety nie umiem tego obliczyć). Moja data urodzenia-23.05.1984r. Imiona(także to z bierzmowania)-napisałam ilość powtórzeń A-5 D-1 E...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.