żyrardów

żyrardów

(2 wyniki)
  • Witam często piszesz o swoich szeptuchach z Żyrardowa, mam rozumieć ze nie są to tylko wróżki ale osoby które też mogą pomóc w problemach zdrowotnych, bardzo Cię proszę o podanie namiarów adresu oczywiście nie na forum mój email: ewcik03@gazeta.pl, mam zamiar się wybrać do szeptuch na Podlasie tylko nie wiem czy podołam podróży , jednak żyrardów jest bliżej mojego miejsca zamieszkania dziekuję
  • "Niedawno spotkałam się z takim dziwnym... podaniem, czy legendą... W pewnym mieście pod Warszawą jest stary budynek, w którym znajduje się kilka żeliwnych kolumn z XIX wieku. Podobno trzeba potrzeć kolanem (nie wiem, czy ma znaczenie którym) jedną z nich - trzecią od wejścia, najlepiej o pełnej godzinie. Według tej osoby, która opowiadała tę historię skutek jest gwarantowany, pech w sprawach finansowych się odwraca i ludziom zaczyna się dobrze wieść. Nie wiem, czy to prawda, ale słysza...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.