ćwiczenia

ćwiczenia

(29 wyników)
  • wpadam w coraz większą obsesję i analizuję wszelkie zebrane dane. z mojego doświadczenia wychodzi, że ćwicząc wyglądam ładniej i lepiej się czuję bez różnicy dla chudnięcia (sprawa nadmiernego apetytu po) ale za to jak przestanę - to od razu waga stoi, albo idzie w górę, choćbym nie wiem jak się pilnowała.... dwa lata temu przez jakieś 3 miesiące chodziłam na siłownię (bez obsesji, ale regularnie); przez 3 miesiące schudłam jakieś 4kg; jak przestałam - poszło w górę z nawiązką; to ...
  • Witam:) Zaglądam na to forum regularnie i cały czas znowu przymierzam się do SB. Mam ok. 5-7 kilo do zrzutu, bo po ostatnim dietowaniu niestety się rozpuściłam.....:// Ważę ok. 75 przy 173 wzrostu. Czuję się dobrze już z wagą 72, ale nie ukrywam, że chciałabym zobaczyć 6 z przodu;). I stąd pytanie o ćwiczenia. Chcę w końcu połączyć dietę z ćwiczeniami, wciągnąć się w "sport", bo niestety pracę mam siedzącą, do pracy dojeżdżam autem - nie z wygody a z konieczności - jakoś nie wyobrażam sob...
  • Wklejam z ciekawego artykułu specjalnie dla Was :) Prawie każdy mający cos wspólnego z kulturystyką czy fitness,słyszał o treningu aerobowym lub go wykonuje,ale przez lata narosło wiele mitów na ten temat i wiele informacji nie jest właściwie interpretowanych.Czy trening aerobowy jest dobry dla kulturystów budujących masę mięsniową??Czy należy ćwiczyć w szybkim czy w wolnym tempie??Czy lepiej jest w tym czasie glodowac czy jesc,i co jesć??Czy brać suplementy wspomagające spalanie tłus...
  • mam dla Was cos fajnego:) bez diety chudnie sie 4 kg :).. a co dopiero z SB :D polecam "Szóstkę Weidera" - zestaw 6 ćwiczen ktore pozwola nie tylko poprawic kondycje brzucha ale rowniez nog..wzmacnia sie kregoslup takze naprawde polecam :)a tutaj zamieszczam link.. www.sportowo.pl/main/ha,n,52,aerobiczna-szostka-weidera-.html na poczatku bedzie troche zakwasow ale po 3 dniach cwiczen znikaja a kaloryferek sie tworzy :D hehe pozdrawiam
  • Wrocław

(4)
    A czy na naszym forum jest ktoś z Wrocławia? Ja studiuję właśnie w tym mieście i... poszukuje informacji na następujący temat: Czy są we Wrocławiu jakieś miejsca typu: siłownie, kluby fitness lub jakiekolwiek inne "zajęcia ruchowe" na które można się zapisać bezpłatnie lub za niewielką opłatą? Nie mam kaski żeby zafundować sobie fitness kilka razy w tygodniu, ani na tyle silnej motywacji żeby ćwiczyć samej w domu - a chciałabym wtreszcie zacząć uprawiać jakiś sport żeby szybciej...
  • Ja krece codziennie po kilka minut hula hop ( podobno na boczki dobre i modeluje talie ) i przymierzam sie do kupna takiej skakanki co liczy podskoki i kalorie :P i sobie bede po chwilce skakać?? A wogóle to po świetach wracam na 1 faze SB, tylko od jutra bo dziś jescze zostały w domu owocki i takie tam :)
  • czy któraś z was oprócz stosowania diety ćwiczy? jeśli tak to jakie to są ćwiczenia? i jak często ja wykonujecie? pozdrawiam
  • Witam wszystkich :) Znalazłam opis diety SB w internecie no i szczerze mówiąc bardzo mnie zaciekawiła. Planuje trochę schudnąć bo przez ostatnie dwa lata sporo przytyłam. Nigdy nie byłam chuda, mam już taką budowę jednak wiem, że potrafię ważyć mniej i szczuplej wyglądać. Odchudzałam się przez cały czerwiec przed planowanym urlopem. Zwykłe ograniczenie kalorii do 1000. Efekty były - może nie jakieś rewelacyjne, ale jednak. Na urlopie dieta w grę nie wchodziła. Nie chciałam się katować na...
  • Tak z ciekawości pytam jak się mają wyniki diety przy równoczesnm ćwiczeniu... Ja ćwiczę 5 x w tyg. po ok. 1,5 godziny, w tym tyg. tylko 3 x ze względu na to, że w pracy siedzę po 12 :(. A wy ćwiczycie, jeżeli tak to co? Dziękuję za odpowiedzi , pozdrawiam i życzę sukcesów :)
  • No bo posłuchajcie. jestem w 8 dniu. Spadło mi chyba coś z 3 kg ?? Fajnie. Nie mogłam na początku ćwiczyć, bo okres, bóle itp. Ale potem zaczęłam się zastanwiać. Co będzie jak zacznę ? Chcę aby waga leciała, ale z drugiej strony nie chcę " przypakować" . Chcę być smukła, a mam taką budowę że trochę ciężko to osiągnąć ( wcięta talia, szersze biodra, większy biust) Czy jak zaczne pedałować na rowerku godzinę dziennie ( a tak potrafie, mam zresztą warunki, bo mieszkam na Mazurach :)...
  • jestem już miesiąc w II fazie i waga jak zaczarowana .. Zaczynam już zaliczać doły i jeszcze troszkę i rzucę się na batony i inne słody :/ Ćwiczyć nie mogę bo mam arytmię :/ i basen czy inne ruchy odpadają . Już mam takie myśli , że może do I wrócic ? Jestem wciąż otyła , tzn waże 74 kilogramy co przy moim wzroście jest stanowczo za duzo !! A może to norma ? W I fazie schudłam 8 kilo więc cudownie ale ile mogę czekać aby dalej poszło w dół ? czy ktoś może ma to samo ?
  • znowu zaczynam dietę i nie wiem czy dam radę.........ostatnio w I fazie schudłam 1 kg.....i się załamałam.........po ćwiczeniach miałam wrażenie że nogi mi od ćwiczeń spuchły (powiększyły po prostu) - a jeżdziłam na rowerze codziennie, ćwiczyłam itd.....i się zniechęciłam.........tym bardziej że przy dzieciach zawsze jest coś słodkiego w domu - o zgrozo!!!!!!!!!!!!KTO MNIE WESPRZE!!!!!!!!!
  • bo sie nie bardzo chce. poza tym nie mam za bardzo czasu, praca, dom, małe dziecko. a o 21 jak już położę małą to już brak ochoty na cwiczonka:(
  • Witajcie, rozpoczynam nowy wątek w nawiązaniu do tego, co napisałam w jednym z poprzednich. Otóż, chodzi o to, żeby wpisywać w tym wątku gdzie się mieszka. W ten sposób istnieje szansa, że znajdziemy koleżankę/kolegę, która mieszka niedlaeko i wspólnie będzie można zapisać się na jakieś zajęcia albo choć od czasu do czasu razem poćwiczyć lub zrobić sobie pieszą wycieczke po okolicy. Myślę, że może to być zaczątek lokalnych grup wsparcia- a w grupie raźniej. Żyby dać dobry przykł...
  • Ach jestem taka szczesliwa ze az musze sie pochwalic... Dzis 7 dzien i -3,2 kg :D wiem ze to nie jest duzo ale mam do zrzucenia 10-12 wiec sie ciesze bo jeszcze jeden caly tydzien :D znajac zycie jednak nie wychodza mi takie dety itd wiec nie powinnam za bardzo sie cieszyc i nadziei robic ale zawsze milo jak mozna byc z siebie dumnym :) Znalazlam tez dzieki diecie swoj nowy ULUBIONY obiad:) Kurczak w pomidorach... normalnie rewelacyjny!! Wlasnie jestem po ;) Chyba sobie do tego st...
  • niektóre z was ćwiczą ale też znalazłam opinie ze nie powinnoi się cwiczyc w 1 fazie bo tam jest mało węglowodanów potrzebnych do cwiczeń i wtedy cwiczac w 1 fazie spalamu tkanke miesniową. jak to jest? ktoś wie? ps. mam nadzieję ze barzdo nie zamotałam:)
  • czy myslicie,ze stosujac sama diete SB,bez cwiczen, mozna schudnac z "newralgicznych" miejsc?w moim przypadku chodzi o nogi.a wydaje mi sie ze bez cwiczen nie osiagne zamierzonego efektu.pytanie kieruje do "chudziakow",ktore walczyly z tluszczykiem w okreslonych partiach ciala...ja chudne "od gory" niestety:( i nie wiem jak musialalbym byc chuda,zeby miec szczuple nogi...
  • moje BMI to30...muszę schudnąć i to naprawdę sporo,ile można na tej diecie schudnąć czy są jakieś przeciwwsazania co do stosowania tej diety,czy i jakie sporty czy ćwiczenia uprawiać.prosze o wsazówki
  • Dziewczyny,ciekawi mnie czy ćwiczycie, przy każdej diecie ruch jest ważny- wtedy dopiero są wyniki,ja raz w tyg basen,ale to zdecydowanie mało,kto mnie rozjaśni w temacie PILATES?-/6 dzień I Faza/
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.