Forum   1974

1974

(123 wyniki)
  • "7 września 1938 - wchodzą Niemcy, na 1974 dni" No proszę, teraz dzięki GW poznaliśmy prawdę ;)
  • szacunek :)
  • Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc. Chciał bym sie dowiedzieć jaka gazeta była wydawana w Płocku w tych latach i czy ktos mogł by mi w jakis sposob pomóc?. Potrzebuje takiej inormacji gdyż dawno dawno temu moj ojciec był na misji pokojowej w egipcie i list jaki on wysyłał do matki został wydany w tej gazecie, raz jedyny i bardzo ale to bardzo zależy mi na tym aby znaleść jakies archiwum, kogos kto mogł by mi w tej sprawie pomoc i w jakis sposób odnaleść ten akurat artykuł. Jestem bardz...
  • Można poprosić o analizę pod kontem związku? Nazywam sie Joanna Siewierska Lwówek Śląski a mąż Waldemar Wnęk-Siewierski też lwówek Śląski.dziękuję
  • jak chodzi o 1974 rok to oglądałem mecz Brazylii z Holandią i mogę powiedzieć, ze jest to bzdura. Holendrzy byli wyraźnie lepsi i wygrali pewnie, a w ogóle w tamtych mistrzostwach Brazylia nie pokazała nic ciekawego i grała wyjątkowo słabo. Ciekawe, ze Havelange nic nie mówi o 4 lata późniejszym turnieju, gdy Argentyna wygrała z Peru tyle ,a nawet więcej, ile potrzebowała, a mecz był ewidentnie ustawiony skutkiem czego Brazylia zagrała o 3 miejsce,a Argentyna w finale.
  • To była Warszawa, prawdziwa Warszawa. Teraz jest wieś z wieśniakami, chamskimi, prymitywnymi i głupimi. Zawdzięczamy to "bohaterskim burzymórkom, powstańcom", którzy to piękne miasto obrucili w ruinę i doprowadzili do śmierci 200 000 prawdziwych Warszawiaków..
  • A może ktoś z absolwentów byłej reprezentacyjnej wrocławskiej szkoły.
  • Panie Januszu, jestem pod wrazeniem trafnosci charakterystyki numerologicznej mojego przyjaciela astralla, jestem bardzo ciekawa co mowi o mnie moja data, bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam
  • Szukam osób urodzonych w dniu 28.05.1974. Ja sie urodziłem tego dnia w Tychach.
  • Chciałbym odnaleźć byłych piłkarzy klubu Naprzód Janów najchętniej z lat 70.Bardzo mile widziane są zdjęcia drużyn z tamtych lat. Chętnie powspominałbym. Byłem jednym z piłkarzy w tym klubie.
  • [b]Ostatnio w Rosji b.modne są kebaby :)[/b] Jak widać za Putina im się nie przelewa hehe
  • Witam , chciałabym nawiązać kontakt z osobami , które ukończyły SP nr 247 klasę 8B z rocznika 1974 . Pozdrawiam wszystkich Sylwia G.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.