Forum   1975

1975

(112 wyniki)
  • www.wykop.pl/ramka/463233/globalne-ochlodzenie-nadchodzi-newsweek-kwiecien-28-1975/ Kasa, misiu, kasa! Obecnie jesteśmy dojeni przez zwolenników teorii odwrotnej a papież nowej religii (Al Gore) zarabia setki milionów. I oto chodzi - ciemny lud kupi wszystko. Nie na darmo mówi się przecież, że gdyby Goebbels mial telewizję to Niemcy do dzisiaj nie wiedzieliby, że przegrali wojnę ;-)
  • Witam serdecznie poszukuje kobiety, która urodziła się 19 marca 1975 roku w Choszcznie . Kobieta ta przed adopcją nazywała się AGNIESZKA KRYSTYNA DRABINA była w domu dziecka nr 2 w STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM. BYŁA ADOPTOWANA 12 LIPCA 1976 ROKU I WTEDY ZOSTAŁO JEJ ZMIENIONE IMIĘ I NAZWISKO. IMIENIA NIE ZNAM A NAZWISKO PO ADOPCYJNE TO NOWAK. WIEM TEŻ ŻE W 2002 ROKU WZIĘŁA ŚLUB W POZNANIU. ALE NIC POZA TYM SIĘ NIE DOWIEDZIAŁAM.jeżeli ktokolwiek coś na ten temat wie proszę o kontakt na: gosiaka10...
  • mam pytanie- otóż kupiłam jakiś czs temu zapach chloe,flakon z konakdką niestety siostrzenica stłukła mam pytanie czy wersja wcześniejsza (z 1975) znacząco się różni? pytam gdyż ta wersja jest znacznie tańsza i gdyby nie odbiegała tak znacząco wolałabym niepotrzebnie nie narażac siostry z góry dzięuję i pozdrawiam
  • Witam poszukuje przyrodniej siostry która była w Domu Dziecka w Szczecinie z panieńskiego Agnieszka Drabina i urodziła się 19 marca 1975 roku.Jeżeli ktokolwiek coś wie proszę o kontakt na adres e-mail gosiaka1006@wp.pl pozdrawiam
  • Jednostki typów Krivak I i Krivak II rozdzielono między Flotę Bałtycką, Flotę Północną, Flotę Pacyfiku i Flotę Czarnomorską. Z przebiegu służby tych okrętów na szczególną uwagę zasługuje zdarzenie, które miało miejsce na jednostce „Storożewoj”. W listopadzie 1975 roku, dokładnie w 58. rocznicę Rewolucji Październikowej, na fregacie doszło do buntu załogi. Okręt cumował wówczas w Rydze. Z okazji święta oficer polityczny Walerij Sablin wygłosił orędzie do załogi, w którym oskarżył p...
  • Bardzo proszę jeśli Pan znajdzie chwilę o interpretację mojej daty 01.08.1975 oraz mojego męża 19.10.1973. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam Ewa
  • PROGRAM: 1.Wystąpienie z Unii Europejskiej 2.Wystąpienie z NATO 3.Przystąpienie do Wspólnoty Niepodległych Państw 4.Zwiększenie liczby województw do 30 5.Likwidacja powiatów 6.Zmniejszenie liczby gmin do 1000 7.Zmniejszenie liczby posłów do 300 8.Likwidacja Senatu 9.Rozwiązanie konkordatu 10.Wycofanie religii ze szkół 11.Opodatkowanie kościołów 12.Sprzeciw wobec kary śmierci 13.Zakaz eutanazji 14.Zakaz aborcji 15.Zakaz rejestracji związków homoseksualnych 16.Lustracj...
  • Moja data urodzenia jak w temacie - 07.07.1975, g. 17.10. Moglabym prosic o interpretacje? Bardzo ladnie prosze :))
  • Witam, Przymierzam się do zakupu mieszkania na rynku wtórnym (Kraków). Rozważam 2 mieszkania: 1 z wielkiej płyty (1975 r.) a drugie z cegły ale za to starsze (1965 r.). Oba na 3 piętrze z czterech w podobnej lokalizacji i metrażu. Oba do remontu (łącznie z wymianą instalacji). Nie podoba mi się to, że w mieszkaniu z cegły (1965) na styku ściana-sufit nie ma kąta prostego (jest takie zaokrąglenie)! Czy kiedyś tak się tynkowało mieszkania? Chciałbym zrobić gładź ale nie wiem czy da się t...
  • Pytanko do Pani Ewy i innych mądrych ludzi. Urodziłam się ok. 14.00, mój mąż Lew 12.08.1975 - jacy jesteśmy, czego możemy spodziewać się po sobie i od życia? Proszę o odpowiedź.
  • Panie Januszu, bardzo prosze o analize tego zwiazku.: K 31.12.1976 i M 30.01.1975:)
  • 1.06.1975

(19)
    1.06.1975 Ciechanów stał się miastem wojewódzkim. Znacie może dokładniejszą historię powstania województwo i ciekawostki. O ile wiem to Mława miała byc miastem wojewódzkim
  • Czy ktoś przeglada forum kto ukończył SP17. Moze spotkanko po latach?
  • Porywacze samolotów to terroryści. W każdym kraju, w każdym ustroju. Nawet w USiA wojsko może zniszczyć uprowadzony samolot. I o czym tu pisać?
  • j.w
  • wiadomo "czlowiek honoru" potrafi mordowac rodakow, jak w stanie wojennym itd.
  • i już.
  • Kiedys byla tu o tym dyskusja,a ze mi sie nie chce szukac daje to tu wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6782314,Jaruzelski_nakazal_zestrzelic_samolot_uciekiniera.html
  • Jak po 30 latach ocenić można fakt istnienia ponad 20 lat województwa zamojskiego? Zadaje tylko pytanie dla chetnych odpowiedzi. Sam nie daje opinii, gdyż byłem w gronie pracownikow tamtejszej administracji i spojrzenie mam nie obiektywne. mariusz

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.