Forum   1976

1976

(172 wyniki)
  • Witam mam wielką prośbę ponieważ będę w Warszawie tylko 2 dni i będę miała mało wolnego czasu jednego popołudnia proszę o informację czy jest możliwość szybkiego dojazdu AUTOBUSEM z ul. Wrocławskiej - Bemowo na ul. Plac Czerwca 1976 ? Jeśli tak to jakim ? Z góry dziękuję za pomoc :)
  • Witam, W Książce Pani Nataszy Czarmińskiej zauważyłem kilka sposobów liczenia drogi życia. Która jest prawidłowa i która przedstawia prawidłową podliczę? Podam przykład daty: 26.09.1976 Metoda pierwsza: 26 9 + 1976 ........... 2011 = 4 Metoda druga: 2+6 + 9 + 1+9+7+6 = 40/4 Metoda trzecia: 26.09.1976 26 + 09 = 35 1+9+7+6 = 23 35 + 23 = 58/13/4 Metoda czwarta: 26.09.1976 8 9 23 8 9 5 8+9+5 = 22/4 I teraz nie wiadomo, z której po...
  • To były czasy. Czasy mojego dzieciństwa. Co pamiętacie z tych lat w Kraju i w Zabrzu ?
  • lepiej na Jachowicza 30, do NSZZ Solidarność, tel.2628833,
  • Nie jestem już żaden smarkacz, Łeb mam pokryty siwizną. Nie zagłosuję na Jarka, Bo zbyt cie kocham, Ojczyzno! Niejeden ciężar na barkach Dźwigałem, znosiłem trudy. Nie zagłosuję na Jarka, Bo dość mam kłamstw i obłudy. Gdy spytasz mnie, niedowiarka, Dlaczego? Wyznam ci szczerze: Nie zagłosuję na Jarka, Bo w żadną zmianę nie wierzę. Skąd wiem, że wybór niedobry? Nie wierzę w zmiany oblicza, Bo nie chcę powrotu Ziobry I teczek Macierewicza. Bo nie chcę mieć Prezydenta, Co strasz...
  • Irena Jarocka (ur. 18 sierpnia 1946 w Srebrnej Górze koło Kcyni) – polska piosenkarka, przez wiele lat mieszkająca w Stanach Zjednoczonych.Ukończyła V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku-Oliwie przy ulicy Polanki 130 na wydziale wychowania muzycznego u profesor Haliny Mickiewiczówny. Następnie ukończyła Wydział Biologii Studium Nauczycielskiego także w Gdańsku. Uczestniczyła w konkursach dla piosenkarzy amatorów, współpracowała z Zespołem Estradowym Marynarki Wojen...
  • Może ktoś mi coś wyjaśni.Kosztowniak tak się podnieca wydarzeniami czerwca '76 twierdząc że był to słuszny protest choć podwyżki były wtedy niewielkie.Dziś kiedy wszystko drożeje na maksa a pensje stoją w miejscu Kosztowniak strajku pielegniarek nie popiera.Rozdwojenie jaźni?To może wpuścic do szpitala ZOMO niech zrobi służbie zdrowia ścieżki zdrowia?
  • Mamy 1976

(49)
    A mamy z 1976 roku, są takie? Ja urodziłam się 1 marca 1976 roku, o godzinie 8 rano, natomiast maluszek 17.09.2003, o godz. 18:30. mam na imię Iza i mieszkam w woj. pomorskim. Pozdrawiam
  • www.dziennik.pl/swiat/article370437/Szczepionka_na_swinska_grype_zabijala_ludzi.html moze i dobrze, ze nasz kraj nie ma kasy na te szczepionki bo to strasznieeee podejrzana sprawa.
  • 13100 PRL zlotych , ilo to bylo w przeliczeniu na dzisiejsze czasy?
  • Pamiętam tamten dobrobyt w sklepach za Gierka. Pamiętam że moi rodzice palili Marlboro i wozili się taxówkami. Ludzie pracowali sobie do 14:00 a potem były liczne spotkania towarzyskie,karciane przy kawie. Wtedy było prawdziwe Eldorado dla ludzi.
  • www.dziennik.pl/swiat/article370437/Szczepionka_na_swinska_grype_zabijala_ludzi.html ta grypa jest tak samo podejrzana jak wszystko inne na swiecie. moze dobrze, ze nasz kraj nie ma kasy na szczepionki bo np w usa i anglii masowo napieraja aby wszyscy sie szczepili. dlaczego? jezeli swinska grypa istaniala 34 lata temu i mieli szczepionke to dlaczego w 2009 musieli ja "wynalezc" od nowa? jezeli ktos z was zna angielski to poczytajcie sobie to forum: www.davidicke.com/forum/foru...
  • www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=2048&news_id=81483 Co o tym Myślicie??. Jezeli na lipcowym zjeździe związkowcy nie poprą pomysłu, być może zostanie utworzony społeczny komitet, który powalczy o realizację projektu. Projekt wraca po latach Walka o pomnik upamiętniający wydarzenia czerwcowe Brama o wysokości czteropiętrowego bloku otwarta podmuchem wiatru wolności – tak wygląda projekt pomnika poświęconego robotniczemu protestowi w czerwcu ...
  • Próbuję dociec jaki utwór został uznany w 1976 r. roku za najlepszy.Chodzi oczywiście o muzykę rockową.Za ewentualne podpowiedzi z góry dziękuję.
  • W piątek wymarsz z kombinatu pod komitet hw 21-06-2006 , ostatnia aktualizacja 21-06-2006 22:33 Piątek to ostatni, ale najbardziej widowiskowy dzień obchodów 30. rocznicy protestu robotniczego w Płocku z czerwca 1976 roku - najpierw czeka nas przemarsz przez miasto i inscenizacja rozbicia demonstracji, potem koncerty Grzegorza Turnaua i zespołu Perfect. W przemarszu spod bramy nr 2 PKN Orlen (miejsce, z którego przed 30 laty ruszyli protestujący płocczanie) pod Książnicę ...
  • kto przypomina sobie czy w sobote byly lekcje w tych latach i czy te lata do emerytury liczone sa'
  • Szukam dziewczyn z IV b opiekunek dziecięcych. Wych. Teresa Hrycz.Absolwentki z 1976 r.
  • Panie Januszu, bardzo prosze o analize tego zwiazku.: K 31.12.1976 i M 30.01.1975:)
  • [b]Who is Jorge Mario Bergoglio? [/b] In 1973, he had been appointed “Provincial” of Argentina for the Society of Jesus. In this capacity, Bergoglio was the highest ranking Jesuit in Argentina during the military dictatorship led by General Jorge Videla (1976-1983). He later became bishop and archbishop of Buenos Aires. Pope John Paul II elevated him to the title of cardinal in 2001 When the military junta relinquished power in 1983, the duly elected president Raúl Alfonsín se...
  • szukam absolwentow II LO, ktorzy w roku 1976 lub w 1974 zdawali maturę. Pozdrowienia danka

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.