Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
      1979

1979

(4 wyniki)
    • Witam:) Robiąc ostatnimi czasy porządki w piwnicy natknąłem się na dwie ciekawe buteleczki..i chciałbym sie prosić o pomoc. Otóż znalazłem 2 tokaje: 1. Tokaji Aszu 1972 3 putt - 0,5l 2. Tokaji Szamorodni EDES 1979 - 0,5l Producent wina czy też winiarnia to tak mi sie przynajmniej wydaje --[b]"allami gazdasagi borkombinat"[/b] Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakaś wartość tych alkoholi??? Nie znam się kompletnie na winach, także proszę o poradę:) Z góry dziękuje i pozdr...
    • dostalem od znajomego z francji butelke wina.podobno warte jest 1500euro.pije piwo .moze ktos mi powie gdzie i za ile moge to sprzedac.moze troche przekrecilem nazwe bo nie mam tej butelki przed oczami.MONTON CADET 1979r.dziekuje za odp
    • Witam tak jak w opisie mam takie wino na sprzedanie, jedna sztuka, jestem zielony w tym, ale zorientowalem sie ze jest to dosyc drogie wino. prosze o kontakt lukasz3k@wp.pl
    • dostałem w prezencie butelke wina mouton cadet 1979 boreaux.gdzie ja moge sprzedac bo czytałem ze sporo kosztuje(nawet 1100euro).oczywiscie ja chce duzo mniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się