1979

(14 wyniki)
  • Witam Panie Januszu, bardzo proszę o interpretację mojej daty urodzenia. 22.02.1979 więc chyba jestem piąteczką. Może uda się sprawdzić czy w tym roku uda mi się zajść w ciążę? Mam termin ślubu na 01.09.2007 - czy to dla nas dobra data? Mój narzeczony urodził się 26.05.1978 r. Z góry bardzo dziękuję za poświęcony mi czas. Pozdrawiam Ania
  • Witam wszystkich serdecznie:) Zapewne nie jestem pierwsza na tym forum "7" ktora zastanawia sie nad obraniem wlasciwej drogi w zyciu.Jakos tak sie zlozylo,ze nie potrafie wybrac wlasciwego kierunku(chodzi mi glownie o droge zawodowa).Dodatkowo moje malzenstwo praktycznie juz nie istnieje:( Bardzo prosze o zinterpretowanie mojej daty urodzenia, bede baaardzo wdzieczna:) moj maz-25.03.1975
  • 26.03.1979

(18)
    prosze bardzo o charkterystyke osoby ktora urodzila sie 26.03.1979 w bydgoszczy. i osoby urodzonej 13.12.1982.z gory dziekuje
  • Witam! Jestem numerologiczną 4 ur.13.10.1979 a mój partner jest/był (trudno to nazwać) numerologiczną 5 - ur.13.08.1973. Jest to bardzo niewytłumaczalna relacja, bo z jednej strony wydaje mi się że się kochamy,jest między nami jakaś niewytłumaczalna więź, ale jednocześnie partner jest kompletnie zablokowany emocjonalnie, mimo to chyba nie potrafi o mnie zapomnieć, ale mi ejst bardzo trudno do niego dotrzeć. Starałam się urwac naszą znajomość,już parę razy, bardziej dla swojego dobra,...
  • Witam, mam ogromną prośbę o interpretację dat dla dwojga: Magda 24.11.1979 Kszysiek 20.10.1965 Będę bardzo wdzięczna :-)
  • Bardzo proszę i interpretacje dat urodzenia ja 4.06.1979 r. on 22.08.1979r. Panie Januszu proszę Cie zobacz co numerologia mówi o związku ludzi z takimi datami. Z góry bardzo dziękuje.Pozdrawiam
  • 19.01.1979 i 30.04.1979 bardzo prosze o dwie interpretacje. dziekuje.
  • Ba, być może nawet sceptyk... Ale chętnie przeczytałbym interpretację mojej daty urodzenia, być może będzie to krok w kierunku uwierzenia w rzeczy poza normalną percepcją... :) 07.11.1979
  • data...

(4)
    Mam ogromną prośbe o interpretację takiej oto daty urodzenia 29.03.1979. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, choc nie ukrywam,że interesują mnie szczegóły, jaka jest osoba ukrywająca sie pod tą datą :), z góry wielkie dzięki.
  • Jeśli to możliwe bardzo proszę o interpretację daty 23.03.1979, szczególnie o to czy mam jeszcze jakąkolwiek szansą na szczęśliwą miłość, bo jak na razie to wszystko się sypie i to nie tylko w tej dziedzinie.
  • Pomóżcie mi uwierzyć w cyferki bo chciałbym to zrobić... ale coś się buntuje w środku (?). Tym bardziej że jestem pasjonatem astrologii i różnych zjawisk ezotematycznych... a tu klops ! Może dlatego, że "liczenie" wydaje mi się zbytnio zredukowane, np kilkanaście osób może mieć liczbę 33, a w każdej inaczej się ona przejawia... Czy można jednak powiedzieć więcej o kimś, z węższym kryterium oceniania, ze szczegółowszą analizą, tak, by numerologia przestała być jedną, dwoma cyferkam...
  • urodzilam się 3 czerwca 1979 roku,kim jestem?
  • Mam pytanie. Jak zinterpretować przypadek,gdy z mojej daty urodzenia wynika, że gdy będę w 6 cyklu, jednocześnie będę w 5 punkcie zwrotnym, czy to nie są sprzeczne cyfry? Jakie szanse ma małżeństwo, gdy ja będę w 5 (14) punkcie zwrotnym a mąż w 7? Moja data urodzenia 6.12.1979, zaś męża 28.08.1977. Proszę o podpowiedzi.
  • Panie Januszu jestem pod wrażeniem Pana wiedzy i umiejętności:)Gdzie się Pan tego nauczył?Jeśli mógłby Pan zinterpretować moją datę urodzenia to byłabym bardzo wdzięczna:15-11-1979

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się