1979

(9 wyników)
  • Gwiazdy się chyba sprzysięgły przeciwko mnie... od pewnego momentu mam wrażenie ze robię jeden krok do przodu, dwa do tyłu. Chciałabym stablizacji, kocham faceta 26.02.1979 - byliśmy razem... rozeszliśmy się.. i teraz znowu historia odżyła. Dodam że mamy córkę ... więc napiszcie mi błagam czy ma sens wchodzić jeszcze raz do tej samej rzeki. Pozdrawiam
  • 4.06.1979

(7)
    Czy ktoś może zobaczyć w karty co czeka osobę urodzoną 4.06.1979r.?Dziś kolejny roczek stuknął... ;-(((z góry dzięki
  • czy ktoś moze mi powróżyć.??? urodziłam sie 17.10 1979 .cz data urodzenia ma rzeczywiście wpływ na nasze życie?
  • Czy ktos mi może cos powiedziec o osobie, która urodziła sie pod taka datą: 17.02.1979 r.
  • Isinko napisalas ostatnio : ze nie widzisz szczescia w moim zwiazku , ze uwazasz ze to sie rozleci, ale przyznam Ci sie , ze ja wierze w ten zwiazek i chce wierzyc i zrobie wszystko by bylo dobrze, by nam sie udalo, bo to facet dla mnie , do konca życia, dlatego jeszcze raz prosze , BARDZO PROSZĘ , podpowiedz co mozna zrobic, nad czym juz teraz pracowac zeby jednak sie udalo - bo wierze w to bardzo.. Bardzo proszę, zawsze mozna zrobic cos co sie uda, moze karty cos jeszcze podpo...
  • Nie będę oryginalna - tyle osób zwraca się do Ciebie o pomoc. Ja także chciałabym Cię prosić abyś postawiła swoje karty i spojrzała czy mamy szansę na jakieś wzajemne bliższe relacje, jakiś związek..... ja: 15.05.1976 on: 26.07.1979 Potrzebuję trochę nadziei, może akurat pojawi się ona poprzez Twoje karty.... Pozdrawiam
  • Jestem z chlopakiem ponad 2 lata, ale coraz czesciej sie zastanawiam, czy to ma sens. Czy warto nadal trwac w tym zwiazku. On urodzony 09.08.1979 w Warszawie, ja 06.01.1979 ok godz 9:00 w Gliwicach. W moim zyciu pojawil sie jeszcze jeden mezczyzna ur. 14.11.1977 w Lublinie. Czy mam szansze na udana przyszlosc z moim terazniejszym chlopakiem, czy moze bardziej udana bylaby znajomosc z tym drugim?? Czy warto, ktoryms z nich sie interesowac, czy dac sobie spokoj z oby dwoma?? Bar...
  • byk

(6)
    Co można powiedzieć o mnie - osobie urodzonej 23 kwietnia 1979 roku o godz 0:50 w Wodzisławiu Sląskim. Dzięki za odpowiedź. ~~~~ :-)
  • Witam, Nie wiem co zdarzylo sie ostatnio, ale podejrzewam, ze wiekszosc potwierdzi moje odczucia, ze cos zlego pojawilo sie w eterze pod koniec roku 2002, mialo swoje apogeum w sylwestra i dluugim ogonem trzymalo prawie do konca stycznia. Ja wole nie pamietac tego okresu. Wszystko na czym mi zalezalo peklo jak banka mydlana i z kim nie rozmiawiam to ten wlasnie okres nie wspomina najlepiej. Duzo wsrod moich znajomych mialo w tym czasie problemy w zwiazkach i malzenstwie, duzo z n...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się