Forum   2000

2000

(2022 wyniki)
  • Cieszy oficjalnie potwierdzenie tego, o czym wśród zainteresowanych spekulowano od kilku miesięcy. Wbrew stereotypowi Katowice nigdy nie były miastem li tylko przemysłu ciężkiego i robotników, to zawsze było miasto nowoczesne, od lat podstawą gospodarki są usługi i handel, w mniejszym stopniu nowoczesna produkcja i przemysł tradycyjny. Mam nadzieję, że ta informacja - sama w sobie nie będąca jakąś wielką sensacją czy zaskoczeniem - przyczyni się jednak do zmiany wizerunku miasta i aglo oraz p...
  • Moje dzieci jadą na miesiąc do babci. Chcemy je zostawić razem z fotelami, które używają w naszym aucie. Czy montereye będą pasowały do corsy z 2000 (może 2001) roku? Bo pewnie brak isofixu nie będzie przeszkadzał w montażu fotelików, które isofix mają?
  • Witam, Chciałbym kupić kamere cefrową do 2000 zł maks, Jestem amatorem i kamera bedzie użytkowana amatorsko - wakacje, imprezy rodzinne, nagrywanie dziecka, kamera HD Zalezy nam,zeby kamera: -byla na karte -miala niezly zoom optyczny -stabilizator optyczny -zeby mial jakas redukcje szumu wiatru Żeby nagwyała w dobrej jakości filmy w dzien i w nocy. Upatrzyłem sobie model [b]sony HDR-CX160 [/b] [b]Prosze o poradę jakie inne modele kamer ceyfrowych w tym przedziale...
  • mają już 2000 sklepów ciekawe czy wciągu 2 lat otworzą kolejne 1000 sklepów, aby mieć 3000 sklepów.
  • Witam Córka od 6 dni ma temperaturę 37,6-39, słabiej je, trochę kaszlu. Od wczoraj zaczęła sie skarżyć na ból nóg. Zrobiliśmy badania: CK 2000 przy normie 160 CRP 4 OB 14 norma 20 Leukocyty 3,54 tys neu 1,47 lym 1,59 mono 0,47 eo 0,001 baso 0,00 neu% 41,5 lym% 44,9 mono% 13,3 eo% 0,3 baso% 0,0 erytrocyty 4,52 mln hemoglobina 12,6 g/dl hematokryt 36,9 % mcv 81,6 mch 27,9 pg mchc 34,1 g/dl rdw-cv 13,55% Płytki krwi 103 tys pdw 11,9 fl mpv 10,7 fl p-lcr 30 % pct 0,1...
  • Chciałabym kupić laptopa, który jest mi potrzebny w codziennym użytkowaniu. Zależy mi na wgraniu 2 programów graficznych , dlatego też jego pamięć nie powinna być mała. Nie mam dużych wymagań technicznych, gdyż nie będę korzystała z komputera zawodowo, raczej hobbystycznie. Doradźcie proszę z jakich laptopów jesteście zadowoleni, jakiej firmy, jakie modele...Chciałabym przeznaczyć 2000 zł.
  • Jak podało radio w wiadomościach około 2000 Hiszpanów miesiecznie wyjeżdża do pracy na Kubę. Pod kubańską ambasadą w Madrycie tworzą się kolejki chętnych do otrzymania kubańskiej wizy. Wystarczyło 8 lat euro i pół Europy leży w ruinie. A my - jak wcześniej Grecy, Protugalczycy i Hiszpanie - wydmy miliardy euro na niemiecki sprzęt wojenny. Tym razem będzie to 1 500 000 000 na trzy statki wojenne.
  • jak w temacie - wiecie, gdzie można w naszym mieście dostać taki chleb z pełnego przemiału?
  • Pytam w imieniu koleżanki. Jeździ samochodem Ford Focus rocznik 2000, jej syn ma 5 lat, waży 17 kg. potrzebuje zmienić fotelik i kilka jej pokazałam na internecie(m.in. Besafe Izi up x3, Recaro monza nova seatfix, Romer kidfix-sict, cybex Solution X2 fix). Najbardziej spodobał jej się Cybex. Mieszkamy w małej miejscowości i nawet w pobliżu nie ma nigdzie sklepów, gdzie możnaby było zobaczyć na żywo i przymierzyć foteliki. Stąd pytanie czy Cybex bedzie pasował do ww.auta? -- Alek - wrzesi...
  • Witam :). Jako osoba totalnie nieznająca się na komputerach chciałam zapytać, czy istnieje możliwość, aby programy Office, a konkretnie Excel 2000 czytał pliki z nowszych wersji, np. 2003 albo 2007? Niestety mam Office 2000 i u mnie nie czyta nowszych. Bardzo proszę o odpowiedź.
  • Witam, odpuście sobie ankiety czy klikanie w reklamy tak jak ja, ja pracuję od niedawna w tym programie gifts-roll-up.blogspot.com/ i zarabiam ok 2000 zł na miesiąc a program jest tak skonstruowany że z miesiąca na miesiąc zarabiam coraz więcej xD (dzięki niespotykanym planu prowizyjnym Reverse 2Up System) ja mam tylko 29 partnerów a inni mają już nawet po 100 bo program jest nowy w Polsce i non stop się ktoś rejestruję i opłaca abonament , na dzień dzisiejszy mam 29 partnerów ale już jutro ...
  • Dużo osób pyta mnie jak zarabiam przez internet. Bo nie mogą znaleźć odpowiedniego. Jest to model biznesowy w pełni zautomatyzowany. Wykonujesz pracę tylko raz, a potem program działa za Ciebie. Dostaniesz ode mnie dostęp do szkoleń VIDEO z zarabiania w internecie na najlepszych programach partnerskich - DOSTĘP ZA DARMO. Zostawcie maile - kto pierwszy ten lepszy ;) bit.ly/17WF5jm
  • Witam, Mam 2000 na rowwr trekingowy. możecie coś doradzić w tej sprawie bo mam już mętlik. mam 187cm, waga 90kg. i propozycję za : Wysokosć ramy58cm (WARTOŚĆ MIERZONA OD ŚRODKA OSI SUPORTU DO KOŃCA RURY PODSIODŁOWEJ) RamaAluminium, stop 6061KołaKoła 28cali OBRĘCZE ALU FIRMY SCHURMANN, DWUKOMOROWE TYPU AERO O PODWYŻSZONEJ WYTRZYMAŁOŚCI, PIASTA TYLNIA SHIMANO ACERA, PIASTA PRZÓD I-LIGHT POWER GENERATOR (WBUDOWANE DYNAMO) OponyRUBENA MODEL 28X1,7 ODBLASKOWY PASEK SiodełkoSE...
  • technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10089048,Zobacz_jak_rok_2000_wyobrazali_sobie_ludzie_zyjacy.html [b]Na łamach blogu Paleo-Future zamieszczono wizerunki dwunastu pocztówek z końca XIX lub początku XX wieku. Ich (nieznany) autor zaprezentował własne wyobrażenie świata za 100 lat, w roku 2000. Pocztówki miały być wykonane na zlecenie niemieckiej firmy Hildebrands, produkującej czekoladę. Co ciekawe, cześć z wizji przedstawionych na ilustracjach zrealizowano w tej, czy innej formie...
  • taaa... na handel derkaczami ;)
  • Witam, Czy ktos byl w Egipcie w marcu z opcja all inclusive na 1 tydzien ? Jesli tak to ile placiliscie. Bo ja przegladam oferty-chce pojechac na tydzien czasu-1 osoba oczywiscie All Inclusive i ceny w granicach 2000 PLN. Czy to ma az takie znaczenie w cenie np ze jade sam? za 2000 PLN mozna wyhaczyc latem niezly wyjazd na 2 tygodnie.
  • wyborcza.pl/56,75248,11699126,Najlepiej_wynagradzani_prezesi_gieldowych_spolek__Ranking_.html Czy w demokratycznym państwie prawnym wynagrodzenia za pracę w sektorze prywatnym powinny (nie powinny) być ograniczon przez prawo od góry? Bo ustawowa pensja minimalna, jak wiadomo, istnieje. Właśnie "GW" podała, że najlepiej zarabiający polscy biznesmeni zarabiają dziesięć do trzydziestu tysięcy złotych dziennie, czyli [b]2000-3000 złotych na godzinę [/b](przy zazwyczaj 12-godzinnym dniu pracy)....
  • Witam Po instalacji programu foobar 2000 nie moge dodawac do listy odtwarzania nowych utworow to znaczy gdy chce dodac nowy utowr/utowry do listy odtwarzania nie mam takiej mozliwosci. Prosze o pomoc.
  • Miał „puknąć” w tym roku, na 40-lecie szczęśliwego pożycia moich rodziców, ale popadłem w zadumę (która niestety trwa po dziś dzień), czy aby nie jest jeszcze na niego za wcześnie. Ponieważ nie ulegam magii okrągłych rocznic uznałem, że można jeszcze zaczekać… Tylko, na którą rocznicę? W MW 6 (36) z grudnia 2008 uznano go za znakomity, ale jeszcze bardzo zamknięty i kontrowersyjny, z zadatkami na mistrzostwo, puentując uwagą: „kto otworzy DP 2000 już dzi...
  • "...maz, ktory nie dostarczy do domu wiecej niz 2000 to kalesony, nie chlop.." by donasanta Naprawdę tak myślicie?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.