ac

ac

(41 wyników)
  • Witam Was! Byłam dzisiaj na ostatnim przed porodem usg i podaję wymiary mojego dziecka. Jeśli macie ochotę to napiszcie mi swoje dla porównania. Waga- 2660 Długość- 36 cm BPD- 88,3 AC- 30,8 HC- 31,5 FL- 70,3 Pozdrawiam Was serdecznie..............
  • Byłam wczoraj na USG. Wymiary mojego synka BPD-85mm 31w5d AC-286mm 32w4d FL-63mm 32w4d waga 2160g Łożysko I/II stopnia. Lekarz powiedział, ze gdyby mały urodził się teraz to już jest w miarę dobrze przygotowany do życia.Ciesze się bo dwóch ciąż nie donosiłam..... A jak u was dziewczyny? Mam termin porodu 30 październik-5 listopad. Ciekawe kiedy sie urodzi...chciałabym juz w październiku. pozdrawiam. Gosia
  • Tak dla ciekawości i porównania: BPD- 78 mm, HC- 274 mm, AC- 255 mm, FL- 59 mm co odpowiada 30 tyg. ciąży i 4 dni. Waga- 1575 g. Podajcie mi proszę wymiary waszych pociech ok. 30 tc.......pozdrawiam
  • Witam! właśnie wróciłam z usg moje maleństwo wazy 2500g A wymiary to BPD 88, AC 296, Fl 68. A jak jest badz było u was?? Poza tym mój Patryczek rosnie zdrowo znowu pokazał swoje jajaka więc raczej na 100% bedzie chłopak :)). Pozdrawiam!
  • Jakie wymiary miały wasze dzieciątka około 21 tc. Chiałabym mieć porównianie, bo martwi mnie to, że główka mojego maleństwa jest nieco mniejsza niż wskazuje wiek ciąży - 21,2 t.c. BPD - 4.98 hc - 18.22 ac - 16.29 fl - 3.44 Waga - 397g W 13 tc. wszystkie wymiary wyprzedzały wiek ciąży a teraz jest wprost przeciwnie.
  • witam wszystkie mamusie! moze ktos mi pomoze i przezde wszystkim uspokoi czy jak na 20 tydz.(termin wg OM 21lipca) ciazy moje malenstwo niejest za male? waga 395g BPD 49.5mm /odl od boku do boku glowki FL 32.0mm /dl kosci udowej AC 15.7mm /obwod brzucha HC 18.2mm /posiew krwi i jak myslicie? lek. mowi ze ok wiec moze panikuje....... ruchy maluszka czuje juz od 18 tyg. bede wdzieczna za odp! pozdr.
  • Witam wszystkich bardzo serdecznie!Mam takie pytanko jakie wymiary miały wasze maluszki na USG około 34 tygodnia ciąży (BPD, FL, AC). Mojej dzidzi to BPD - 85mm, FL - 68mm i AC - 298mm. Czy macie podobne?????Pozdrawiam gorąco!!!
  • Witajcie.Czy możecie mi napisać jakie były wymiary waszego dzidziusia (BPD,HC,AC,FL oraz waga) w 35 lub 36 tygodniu.Dzięki.
  • Kochane, prosze o pomoc w rozszyforwaniu skrótów: CRL, BPD, FL, AC, GSD. Daga i 14 - tyg. dzidziuś
  • Hej byłam dziś na USG. Oto wymiary malenstwa. Jestem w 21 tygodniu ciazy. Martwia mnie te odchylenia czy te wymiary sa dobre? czy malenstwo rosnie za wolno co o tym myslicie baardzo prosze o odpisy. BPD - 47 mm (19,3 tc) HC - 186 mm (20,5 tc) AC - 165 mm (21,2 tc) FL - 33 mm (20,6 tc) Waga 400 g.
  • Dzidzia rosnie bardzo dobrze i jest to dziewczynka ! A wiec Tomek (15 miesiecy) bedzie sie opiekowal mlodsza siostrzyczka! Podaje ponizej wymiary mojej modelki:) BPD - 82 mm HC - 308 mm AC - 267 mm FL - 64 mm EFW - 1890 g A jak u Was wygladaja wymiary ? Ja mam termin na 24 pazdziernika. Buziaczki Dorotka
  • witajcie! mam małą prośbę jeśli któras z was robiła usg w 20tc,podajcie wymiary waszych maleństw.
  • wlasnie wrocilam z usg mozecie mi to rozszyfrowac ile dziecko ma cm??? BPD 87 to jest 32 Hbd i FML 64 to jest 33 Hbd nawet niewiem ile wazy :(
  • Powiedzcie mi jakie wasza Dzidzia miała wymiary w 28 tc, bo właśnie byłam na USG i chciałabym porównać.Pozdraiwam i czekam na szybką odp.
  • Mój lekarz odnotował w mojej karcie przebiegu ciąży takie dane BPD=34 , AC=97, FL=1,5.Wiecie może co znaczą te cyfry.Z góry dziękuję
  • Jestem w 21tc., wczoraj lekarz zrobił mi pierwszy wydruk USG, na którym mam wymiary bobaska. Czy znacie jakąś stronkę, gdzie są wyjaśnione te skróty i jakie powinny być wymiary, bo znam wyjaśnienia HC, BPD, AC, FL, a nie wiem, czy są dobre. Jakie wy macie wymiary. Mój bobas waży 439g. Czy nie za dużo?
  • czy ktoś moze podac mi stronkę zawierającą skróty z badania usg?oraz własciwe pomiary narządóws dziecka w 22tyg?
  • Cześć Dziewczyny. Jestem obecnie w 38/39 tygodniu ciąży wczoraj na usg wyszedl wymiar AC(obwód brzuszka) 32,63 cm co odpowiada 36 tydzień ciąży Pani doktor powiedziala ze mały ten brzuszek. Pocieszcie co to moze byc i dlaczego?? tak bardzo sie boje ze to cos złego
  • Dziewczyny, dziś byłam na usg i mój synuś (dziś się dowiedziałam, że to będzie synuś:)) waży 513g. Obecnie jestem w trakcie 24Hbd. Pozostałe parametry są w przedziale wskazującym na wcześniejszą ciąże (np. FL 38mm (21.6Hbd), AC 174mm (22Hbd), BPD 59mm (24.1Hbd). Termin porodu na podstawie dzisiejszego badania "przesunął mi się" o ok. 10dni. Trochę mnie martwią te dysproporcje miedzy rozwojem poszczególnych struktur. Napiszcie, jeśli możecie jak to było u Was. Czy zazwyczaj wszystki...
  • Jestem w 26 tygodniu ciąży i jestem bardzo ciekawa ile ważą w tym tygodniu wasze dzidzie i czy jest rozbieznoś miedzy pomiarem główki nóżki i brzuszka ???

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.