administracja

administracja

(302 wyniki)
  • Orientujecie się, jaki był w tamtym roku próg punktowy na administrację na WPIA UJ - przy ostatnim naborze??? Czy z wynikiem 69,2 % mam realne szanse, aby się dostać? Nie chcę stracić kasy. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  • Witam. Jestem tegoroczną maturzystką i ciekawi mnie, czy ktoś wybiera się na ten kierunek na UP w Krakowie. Mam nadzieję, że odezwą się również obecni lub byli studenci i opowiedzą o studiach oraz dalszych perspektywach. Pozdrawiam serdecznie
  • mam pytanie do studentów i absolwentów kierunku administracja. czy jest on aż taki zły jak przedstawiany jest na różnych forach? czy są to ciekawe studia czy nudne? łatwe czy trudne? i gdzie teraz po nich pracujecie i jesli można wiedzieć ile zarabiacie? :)
  • jest po tym praca? po administracji na uksw? bo strasznie dużo osób tam studiuje
  • Witam Zrobiłem licencjat z administracji, czy ktoś się orientuje jakie inne kierunko warto (oprócz administracji oczywiśćie) studiować w ramach studiów II stopnia Pozdrawiam
  • Proszę o opinię:)
  • Jak myślicie czy warto iść na prawo na wydziale zamiejscowym? Czy pracodawca na to patrzy czy też nie ma to znaczenia?
  • Jestem w kropce, ponieważ nie wiem co wybrać administracje czy stosunki międzynarodowe. A wy co byście wybrali ?
  • Administacja na Uni. Wrocławskim (wymarzonej uczelni), czy prawo na Uni. Śląskim?? Proszę doradźcie!
  • Administracja: Co myślicie o studiowaniu tego kierunku? Starsi studenci, jak jest z pracą po tym kierunku? Jakie przedmioty? Polecacie? Dzięki za rady.
  • Jestem studentem administracji i zauważyłem, że mój kierunek podobnie jak inne na moim wydziale są dyskryminowane w stosunku do prawa. Objawem tej dyskryminacji jest choćby fakt, że studenci administracji cześć zajęć mają prowadzoną przez doktorantów, podczas gdy na prawie wszystkie zajęcia prowadzone są przez co najmniej doktorów. Mam wrażenie, że nas administratywistów traktuje się tak jak osoby, które nie dostały się na prawo i z braku wyboru poszły na administracje, a nie jest to prawda. ...
  • Interesują mnie te dwa kierunki,ale boje się że po żadnych z nich nie znajde pracy.Wiecie coś może na ten temat?
  • Studiuje ktos z Was administracje???Mozecie napisac czy to ciezke studia:)?I czego sie uczycie ,jakie przedmioty?
  • Co według was jest bardziej przyszłościowym kierunkiem i którą z tych dwóch opcji byłoby lepiej wybrać? Mam dylemat i potrzebuję nieco innych opinii. Dziękuje
  • Jak myślicie? Może znacie kogoś kto studiuje administrację na jednej z tych uczelni? Wydaje mi się, że GWSH ma dość dobrą opinię wśród pracodawców. Jeśli chodzi o koszty studiów zaocznych wychodzi podobnie na UŚ i GWSH. Aha, mam zamiar przykładać się do studiów, a nie 'robić je' tylko dla papierka. Wydaje mi się, że GWSH jest lepiej, ale może Wy się wypowiecie? :)
  • Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad wyborek kieruku studiów. Chociaz matura dopiero za rok, to warto pomyslec wczesniej. Jestem poł humanistą pół scisłowcem. Studia na np. politechnice definitynie odpadają, ale np. na studiach ekonomicznych chyba dałbym rade... jak myslicie? Ogólnie chodzi mi o porównanie tych dwóch kierunków i ewentualne wskazanie innego: - który kierunek trudniejszy (Administracja czy może Finanse i Rachunkowość) - jakie są perspektywy pracy, gdzie łatwiej znalezc i ...
  • Która uczelnia w Rzeszowie ma najwyższy poziom? Rozważam studiowanie administracji na Uniwersytecie Rzeszowskim, Wyższej Szkole Informatyki i zarządzania(z opini słysze że ma bardzo wysoki poziom) i Wyzszej Szkole Prawa i Administracji. Doradźcie, napiszcie co wiecie na temat danych uczelni.
  • Chodzi mi o atmosferę studiowania, czy jest ciężko, czy dużo kucia. I czy na pierwszym roku jest język? Za wszelkie informacje, dzięki.
  • hej. mam pytanie do studentów prawa (i nie tylko). z czym lepiej połączyć studiowanie prawa: ze specjalizacją ZARZĄDZANIE EUROPEJSKIE (inna nazwa europeistyki) czy też ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ I SAMORZĄDOWEJ. obie mnie bardzo interesują, ale trzech rzeczy nie mogę studiować równocześnie:-) może wy już stanęliście przed takim wyborem? i jak? z góry dzięki.
  • Witam. Mam zamiar studiować administrację i stąd moje pytanie: jakie są perspektywy po tym kierunku? Rozumiem, że czeka mnie praca w urzędzie, ale można coś robić jeśli się interesuję prawem karnym? Będzie dla mnie praca w sądach itp, można się jakoś "przekształcić" potem na prawnika i zdać aplikację niekoniecznie robiąc drugi kierunek (prawo)?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.