allegro

allegro

(92 wyniki)
  • ...jak ktoś maszynową bluzkę nazywa "cudną szydełkową"... Żeby jeszcze ścieg choćby udawał szydełko, ale gdzie tam, widocznie sprzedający nie odróżnia drutów od szydełka. Zobaczcie same: glinki.com/?l=okazs3
  • Jakaś Pani wystawiła ładne bluzeczki i chyba cena nie jest wysoka biorąc pod uwagę robociznę i włóczkę.Ta mi się podoba: www.allegro.pl/show_item.php?item=50606941 Jest jeszcze: www.allegro.pl/show_item.php?item=50609075 www.allegro.pl/show_item.php?item=50604421 Ale ja osobiście ponad wszystko przedkładam przyjemność dziergania Teresa
  • bo nie wiem jak to inaczej nazwac.... zaplacic 207 zl. za uzywany ciuch????!!! allegro.pl/item90511814_solar_rewelacyjne_brazowe_bolerko_.html nie powiem fajne bolerko, ale podejrzewam, ze wiekszoscz z forumowiczek wydziergalaby je sama.... a Zdzid na pewno :) moze pomysl na latwy zarobek, trzeba by bylo tylko jeszcze metki Solara gdzies zdobyc..... pozdrawiam
  • Hej, na allegro znalazłam Ruzgara takiego zielono - bialego. Czy ktoras z Was kupowala te wloczke???? Jaki jets rzeczywisty kolor?? taki jak na zdjeciu?? i jeszcze jedno - ile jej wyjdzie na sweter taki ala plaszczyk do polowy uda (na wzrost 160 ) w rozm. 38 /40??? Jest ona chyba bardzo gruba - bo w opisie jest ze na 9 trzeba robic. Ach..i jeszcze jedno, moze macie wzor takiego plaszczyka z kapturkiem??? pozdrawiam
  • Wczoraj znalazłam na ravelry cudny szal z falbankami (Scarf with Flounces) i od razu się zakochałam. s2.zapodaj.net/images/22502023.jpg Niestety nie mogę wykonać go bez specyficznej włóczki - przypominającej wydziergany wąski pasek. Czy znajdę na Polskim rynku podobną włóczkę? s2.zapodaj.net/images/25304436.jpg
  • Pokazała sie bawełna na Allegro, np. taka (ale są też inne kolory): www.allegro.pl/item105741797_wloczka_bawelniana_marceryzowana_braz.html myslę że sie opłaca, bo to jest Camilla, w "realnej" pasmanterii kosztuje 5,70 a ja kupiłam taką: www.allegro.pl/item105401879_pomaranczowa_bawelna_z_wiscoza.html i właśnie wczoraj dostałam przesyłkę - polecam, bardzo dobra jakość! Bardzo podobna do naszej Sonaty (ten sam skład) ale ładniej skręcona, nic a nic się nie rozwarstwia. Już z niej ro...
  • Wprawdzie tylko 4 kolorki i pół na pół z wiskozą, ale jest fajny i dużo tańszy, niż widziałam w sklepie (14 zł za 100g). Pozdrawiam:)
  • Ponownie na Allegro pojawiły się tanie tuteckie włóczki. www.allegro.pl/show_item.php?item=85801346 www.allegro.pl/show_item.php?item=86169921 i jeszcze inne. Ja kupiłam Ruzgar. Oglądałam ją w sklepie i bardzo mi się spodobała, tyle że kosztowała 10zł za motek. Zastanawiam się jeszcze nad Melike. Pozdrawiam Ela
  • nie jestem do końca przekonana, ze jak w opisie robiona jest na szydełku, ale trochę słabo widać, ale i tak jest świetna, nawet na jesień do długich zamszowych koizaków na szpilce - bomba... Może ktoś ma na nią wzorek,albo już rozszyfrował??? tak tylko pytam nieśmiało...
  • Kochane! Pomóżcie... Znalazłam na ebay moje ukochane perfumy (niestety niedostępne w Polsce). Sprzedaje je ktoś ze Stanów, no i mam problem jak je kupić? Co powinnam zrobić? Poradżcie proszę, ale tak "Łopatologicznie" bo ja głąb jestem :-)
  • Dziewczyny czy któras z was kupowała juz moze tego typu włóczkę www.allegro.pl/item90557448_wloczka_jeans_akryl_lycra_1_0_kg_od_1_zl.ht ml od tego sprzedawcy? zasanawiam sie jak ona wygląda? czy nadaje sie na robotki na drutach i na szydełku czy raczej tylko na maszyne? akna
  • Widziałyście? allegro.pl/show_item.php?item=49762549 I co wy na to?
  • Szukam książki: Kirsten Glasbrook "Techniki tkackie - krok po kroku". Jeśli jest komus nie potrzebna to ja ją bardzo chętnie odkupie.
  • Witam wszystkie szydełkujące Panie, mam pytanie : czy któraś z Was nie ma zbędnego motowidła do zwijania wełny odstąpić?
  • www.allegro.pl/show_item.php?item=67560558 Kupowałam w ubiegłym sezonie i jestem zadowolona Ela
  • Allegro

(4)
    Dziewczyny jak dlugo czekacie na wloczke po zamowieniu. ja wybieram sie do Polski w czerwcu i chcialabym sobie kupic wloczke linen. bede w poslce 6 tygodni jak myslicie jak zaraz po przyjezdie zamowie to mi ja dostarcz w ciagu 6 tygodni? Teresa
  • glinki.com/?l=p0ivrw Ksiązka legenda, kiedyś była tu skserowana, wzubdzając zachwyt. Nie trzeba nawet znać niemieckiego tak czytelne są schematy i rysunki.Mam i polecam, moim zdaniem rzeczywiście rarytas. Małgorzata
  • www.allegro.pl/show_item.php?item=37272912 za taką cenę mozna chyba poszaleć. małgorzata
  • Ja poprzednio ją kupiłam u Pani i jest znowu.Taniej już chyba być nie może :) www.allegro.pl/item145340031_dilek_wloczka_turecka.html Kupiłam kilogram jasnego, bo nastraszyłyście mnie różnicą kolorów miedzy motkami. Na razie jej nie widzę :) Pani fotki kolorów wysłała mi na maila, paczka przyszła na po trzech dniach od wpłaty.Warto się skusić:) Małgorzata
  • Słyszałam, że używacie Gipsy, ja nie mogę nigdzie jej spotkać, ani w pasmanteriach internetowych ani na Allegro. nawet nie wiem jak wygląda, gruba, czy cienka, ale czytałam wiele pozytywnego na jej temat. Gdzie ją kupujecie? Beata

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.