allegro

allegro

(92 wyniki)
  • ...jak ktoś maszynową bluzkę nazywa "cudną szydełkową"... Żeby jeszcze ścieg choćby udawał szydełko, ale gdzie tam, widocznie sprzedający nie odróżnia drutów od szydełka. Zobaczcie same: glinki.com/?l=okazs3
  • Wiem, że niedawno była już taki wątek. Znalazłam dziś tanią Peonię i Malwę. Nie wiem jeszcze tylko co mogłabym z nich zrobić. www.allegro.pl/show_item.php?item=39397209 www.allegro.pl/show_item.php?item=39396901 pozdrawiam
  • Wczoraj znalazłam na ravelry cudny szal z falbankami (Scarf with Flounces) i od razu się zakochałam. s2.zapodaj.net/images/22502023.jpg Niestety nie mogę wykonać go bez specyficznej włóczki - przypominającej wydziergany wąski pasek. Czy znajdę na Polskim rynku podobną włóczkę? s2.zapodaj.net/images/25304436.jpg
  • bo nie wiem jak to inaczej nazwac.... zaplacic 207 zl. za uzywany ciuch????!!! allegro.pl/item90511814_solar_rewelacyjne_brazowe_bolerko_.html nie powiem fajne bolerko, ale podejrzewam, ze wiekszoscz z forumowiczek wydziergalaby je sama.... a Zdzid na pewno :) moze pomysl na latwy zarobek, trzeba by bylo tylko jeszcze metki Solara gdzies zdobyc..... pozdrawiam
  • Jakaś Pani wystawiła ładne bluzeczki i chyba cena nie jest wysoka biorąc pod uwagę robociznę i włóczkę.Ta mi się podoba: www.allegro.pl/show_item.php?item=50606941 Jest jeszcze: www.allegro.pl/show_item.php?item=50609075 www.allegro.pl/show_item.php?item=50604421 Ale ja osobiście ponad wszystko przedkładam przyjemność dziergania Teresa
  • Hej, na allegro znalazłam Ruzgara takiego zielono - bialego. Czy ktoras z Was kupowala te wloczke???? Jaki jets rzeczywisty kolor?? taki jak na zdjeciu?? i jeszcze jedno - ile jej wyjdzie na sweter taki ala plaszczyk do polowy uda (na wzrost 160 ) w rozm. 38 /40??? Jest ona chyba bardzo gruba - bo w opisie jest ze na 9 trzeba robic. Ach..i jeszcze jedno, moze macie wzor takiego plaszczyka z kapturkiem??? pozdrawiam
  • Kochane! Pomóżcie... Znalazłam na ebay moje ukochane perfumy (niestety niedostępne w Polsce). Sprzedaje je ktoś ze Stanów, no i mam problem jak je kupić? Co powinnam zrobić? Poradżcie proszę, ale tak "Łopatologicznie" bo ja głąb jestem :-)
  • Pokazała sie bawełna na Allegro, np. taka (ale są też inne kolory): www.allegro.pl/item105741797_wloczka_bawelniana_marceryzowana_braz.html myslę że sie opłaca, bo to jest Camilla, w "realnej" pasmanterii kosztuje 5,70 a ja kupiłam taką: www.allegro.pl/item105401879_pomaranczowa_bawelna_z_wiscoza.html i właśnie wczoraj dostałam przesyłkę - polecam, bardzo dobra jakość! Bardzo podobna do naszej Sonaty (ten sam skład) ale ładniej skręcona, nic a nic się nie rozwarstwia. Już z niej ro...
  • Wprawdzie tylko 4 kolorki i pół na pół z wiskozą, ale jest fajny i dużo tańszy, niż widziałam w sklepie (14 zł za 100g). Pozdrawiam:)
  • Ponownie na Allegro pojawiły się tanie tuteckie włóczki. www.allegro.pl/show_item.php?item=85801346 www.allegro.pl/show_item.php?item=86169921 i jeszcze inne. Ja kupiłam Ruzgar. Oglądałam ją w sklepie i bardzo mi się spodobała, tyle że kosztowała 10zł za motek. Zastanawiam się jeszcze nad Melike. Pozdrawiam Ela
  • nie jestem do końca przekonana, ze jak w opisie robiona jest na szydełku, ale trochę słabo widać, ale i tak jest świetna, nawet na jesień do długich zamszowych koizaków na szpilce - bomba... Może ktoś ma na nią wzorek,albo już rozszyfrował??? tak tylko pytam nieśmiało...
  • Szukam książki: Kirsten Glasbrook "Techniki tkackie - krok po kroku". Jeśli jest komus nie potrzebna to ja ją bardzo chętnie odkupie.
  • Dziewczyny czy któras z was kupowała juz moze tego typu włóczkę www.allegro.pl/item90557448_wloczka_jeans_akryl_lycra_1_0_kg_od_1_zl.ht ml od tego sprzedawcy? zasanawiam sie jak ona wygląda? czy nadaje sie na robotki na drutach i na szydełku czy raczej tylko na maszyne? akna
  • Widziałyście? allegro.pl/show_item.php?item=49762549 I co wy na to?
  • www.allegro.pl/show_item.php?item=67560558 Kupowałam w ubiegłym sezonie i jestem zadowolona Ela
  • Allegro

(4)
    Dziewczyny jak dlugo czekacie na wloczke po zamowieniu. ja wybieram sie do Polski w czerwcu i chcialabym sobie kupic wloczke linen. bede w poslce 6 tygodni jak myslicie jak zaraz po przyjezdie zamowie to mi ja dostarcz w ciagu 6 tygodni? Teresa
  • glinki.com/?l=p0ivrw Ksiązka legenda, kiedyś była tu skserowana, wzubdzając zachwyt. Nie trzeba nawet znać niemieckiego tak czytelne są schematy i rysunki.Mam i polecam, moim zdaniem rzeczywiście rarytas. Małgorzata
  • kotek

(4)
    Bardzo proszę poradżcie mi w której pasmanterii internetowej mogę kupić włóczkę kotek
  • www.allegro.pl/show_item.php?item=37272912 za taką cenę mozna chyba poszaleć. małgorzata
  • Z polskich sklepów ;) Z czego robicie?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.