analiza

(4 wyniki)
  • Prosze o analize wynikow badania ogolnego moczu: kolor zolty, ciezar wlasciwy 1,015 ph 8, leukocyty nieobecne, azotyny nieobecne, bialko nieobecne, glukoza w normie, ketony nieobecne, urobilinogen w normie, bilirubinai erytrocyty nieobecne. Analiza ilosciowa elementow upostaciowionych: erytrocyty 0,3, leukocyty 0,3, nablonki plaskie 0,7, bakterie 4,6 nablonki okragle 0,5, drozdze 0, sluz 0. Podaje szczegolowy wynik w nawiazaniu do mojego wczorajszego postu i z gory dziekuje za pomoc. Aga
  • witajcie. Mam pytanie, muszę zrobić dziecku(Patrycja 9 m-cy) kontrolne badania moczu lecz nie mam możliwości żeby pobrać mocz ranny.Moje pytanie jest zatem takie: czy można pobrać mocz po południu i zanieść zaraz do laboratorium? czy taki mocz popołudniowy będzie wiarygodnym źródłem informacji.
  • Dla wszystkich mam, ktore chcialyby zrobic to badanie w Spoldzielni Rentgenologow w Warszawie - opis moich ostatnich doswiadczen. Posiew robimy tam od kilku miesiecy. Stosowalismy podloze Uromedium. Do lutego wlacznie bylo wszystko w porzadku - posiewy jalowe. W lutym zaczely sie cyrki - robilismy 3 badania, w kazdym z nich wychodzily bakterie (pomimo ze wyniki ogolne moczu byly OK) - zalecano powtorzenie badan. Jak powatarzalismy na Uromedium - bakterie, jak do sterylnej fiolki ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się