Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      analiza

analiza

(4 wyniki)
    • Jak na analityka przystało, wykonałem analizę badań swojej morfologi :D Proszę o interpretację. Wnioski jakie mi się nasuwają: neutrofile i podwyszone monocyty mogą swiadczyć o przewleklej infekcji bakteryjnej a pozostałe rekordy o osłabieniu organizmu (lekkiej anemii)? Przez ostatnie 3 miesiace nie prawie nie jadłem mięsa, często głodowałem, jechałem na protokole 3abx+pulsu metro. [img]http://s15.postimage.org/9c8xp2ld7/Bez_tytu_u.png[/img] NA WYKRESACH WIDAĆ CZY WYNIK WYSTAJE POZ...
    • Witam Wszystkich. Jestem tutaj nowy - a to z powodu wyników badań, które nie ukrywam robiłem prewencyjnie (0 objawów, i okazało się że mam przeciwciała. Dzisiaj idę do lekarza - i od razu mam pytania: - w FAQ wyczytałem, że forum ma dokumentację dla lekarzy dotyczącą boreliozy - czy mógłbym wiedzieć gdzie tego szukać ? - czy mogę prosić o namiary specjalisty w Warszawie ? - Czy mogłem przenieść borelię na moją żonę ? Do tej pory nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy jes...
    • Witam.przepraszam za mało apetyczny temat,ale czy ktos przy leczeniu boreliozy zaobserwował u siebie cos takiego.sa to małe żołte kuleczki do złudzenia przypominające gorczycę i na pewno nie wziely sie z niczego co jadlam.moze to jajeczka,cysty.kretki albo cos takiego.lykam antybiotyk na rozbijanie cyst.
    • Gdzie mozna w Warszawie zrobić testy Wester Blot-a lub PCR? Jakoś nie mogę trafić na właściwe ambulatorium.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się