Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      analiza

analiza

(3 wyniki)
    • Wbrew pozorom nie jest źle. Pomimo, że pielegniarki wślad za premierem udały się spod KURMu na urlop (nie należy mieć im tego za złe). Pomimo, że "koledzy"-zdrajcy z Religą na czele nie ustąpili nawet na pół kroku naszym najsłuszniejszym postulatom. Pomimo tego, że "społeczeństwo" ma nas dalej tam gdzie miało... Wbrew pozorom NIE JEST ŹLE. Bo źle byłoby zawrzeć ZGNIŁY kompromis. A pełna arogancji władza sama pozbawiła nas takiej możliwości... Bogu dzięki! P.S. 1.Ostatnia kurioza...
    • Pewna osoba z forum stwierdzila po przeczytaniu mojego postu,( ze przez dlugi czas lezalam w szpitalu ) ze jestem uposledzona fizycznie i jezdze na wozku inwalidzkim. Zaznaczajac, ze jest to cos gorszego, wrecz haniebnego. Mam pytanie do osob tutaj udzirelajacych sie( forum to czytam pisze pierwszy raz) czy psycholog jest w stanie zobacyc przez komputer z jakim schorzeniem lezalam w szpitalu?Bo wlasnie to stara mi sie udowodnic pewna osoba. A moze dlugi pobyt w szpitalu oznacza up...
    • miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,3553111.html Zapraszam! Forum Wady serca! forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35361

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się