antykoncepcja

antykoncepcja

(7 wyników)
  • Po zakończonej akupunkturze postanowiłam wrócić do hormonów, dostałam Lesinelle. Akupunkturzysta ostrzegał, że migreny mogą wrócić, i ogólnie hormonów nie poleca, ale mogę spróbować, a gdyby ból wrócił mam dać znać. I wrócił przy końcu pierwszego opakowania. Co prawda w skali na 10 daje mu 4 (wcześniejsze bóle szacuje na jakieś 13), no ale jednak chciałabym ograniczyć występowanie migren, tym bardziej, że wczoraj w czasie aury musiałam zatrzymać samochód i czekać na parkingu na pomoc. Czy kto...
  • Witam jestem tu nowa. Migreny mam od zawsze,wrazliwosc na zmiany pogody ,snieg itd . Od okolo 2 lat z powodow ginekologicznych, problemy z bardzo obfitymi okresami dostalam tabletki anty w celu wyregulowania .Niestety po nich dostawalam bardzo silne bole po 3-4 dni na ktore nawet tabletki niepomagaly,potem dr zapisal mi lagodniejsze z mniejsza zawartoscia hormonu ale bole wystepuja wlasciwie regularnie co miesiac tez 3-4 dni a ostatni tydzien caly mi cmi az do dzis;( Postanowil...
  • Wiem, że o tym wątki już były. Ale może coś nowego? Bardzo zależy mi na Waszym doświadczeniu, co się działo z głową, kiedy brałyście tabletki. Może są jakieś, które można brać z migreną? Ostatnio po mojej walce, mam tak rzadkie i z lekkim bólem ataki, że żal mi stracić tego po tabletkach. A jak dotąd znajduję opinię, że nie powinno się brać środków antykoncepcyjnych jak się cierpi na migrenę. Dodam, że zrobiłam, wszystkie badania, jakie zlecił mi lekarz, żeby dobrać właściwie. Ale cz...
  • Witam, wpadam tu raz na jakis czas, mam pytanko, ile z Was ma doswiadczenie i jakie ze spirala Mirena ? Mialam zalozyc normalna, ale learz mi odradzil bo mam sklonnosci do krwawienia i polecil mi Mirene mimo migren. Co Wy na to ?
  • Witam.Mam pytanie,czy wszystkie tabletki antykoncepcyjne nasilaja migreny? Odkad biore mercilon migreny mam jak w zegarku. Dodam,ze jestem dwa lata po porodzie.Pare lat temu bralam microgynon i migreny nie powtarzaly sie tak systematycznie.Poradzcie co mozna zmienic w antykoncepcji.Czy wiecie moze jak to jest z plastrami,zastrzykami,spirala? Pozdr
  • Witam, jestem migrenowcem, od wielu lat, bole mam glownie na weekendy. ( proboje nie wyluzowywac sie za bardzo wiedzac, ze nadchodza wolne dni, ale nie zawsze mi sie to udaje i leze weekend w lozku, dzieci z ojcem, ktory proboje to akceptwac, choc czasem jest mu trudno, wiem ze i dla otoczenia to tez nie mile ) Mamy dwojke dzieci i trzecie nie powinno sie juz nam trafic totez mysle aby zaczac konkrenta antykoncepcja i tu mam problem. Kto z doswiadczenia wie jakie metody sa najlepsze...
  • Drogie kolezanki!!! Mam do Was pytanie. Czy moze stosowalyscie jakies pigulki ktore nie pogarszaly Waszego samopoczucia a przede wszystkim nie zwiekszaly ilosci atakow? Bo w moim przypadku kazda "kuracja" hormonalna konczyla sie atakami po 5 razy w tygodniu. Bralam juz Diane-35 ( mam paskudna cere), Marvelon, Logest, Cilest i kazde z nich konczylo sie przerwaniem stosowania po paru cyklach. Z jednej strony wiem, ze moze powinnam sobie odpuscic tabletki i poszukac innej metody, ...
« poprzednie następne »
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.