Forum Towarzyskie Romantica
ZMIEŃ
      asertywny

asertywny

(2 wyniki)
    • Zostałem postawiony w niezręcznej sytuacji. Nie wiem jak z tego wybrnąć. Jest tak. Mam przyjaciela, on ma żonę. Jego żona leci na mnie co nie jest przyjemne mimo, że jest jedną z najbardziej pociągających kobiet jakie spotkałem. Ja nikogo nie zdradzam. Przyjaciół również. Nie robię świńst. Nie wiem jak z tego wybrnąć. Przecież spotykam się z nimi nawet często. Głupio mi spojrzeć mu nawet w oczy mimo, że niczego złego nie zrobiłem. A ona teraz wysyła mi sms'a, że jest sama w domu i...
    • AKT PIERWSZY Skup butelek, makulatury i złomu. Jest godzina 7:55 rano. Skup to duże pomieszczenie z dość dużym oknem, które jest na razie zamknięte. Patrząc z wewnątrz w stronę okna po prawej stronie znajdują się skrzynki z butelkami. Skrzynki stojąc na sobie prawie sięgają sufitu. Po lewej stronie stoi waga przemysłowa oraz makulatura. Przeważnie kolorowe czasopisma i książki. Obok tego leży złom. Nie jest tego wiele. Naprzeciw okna jest mały pokoik. Za jego ściany służą zas...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.