autostrada

autostrada

(9 wyników)
  • Jak to jest z łapaniem na wjazdach na autostrade moglby ktoś mi to opisac tzn wiem ze na wjezdzie ale tuż przy autostradzie czy też na jego samym poczatku (chodzi mi tu o serpentyne) czy mógłby ktos mi to jakos obrazowo opisac?poza tym jak jest ze zmiana autosrady z jedej na druga jedziesz np autostrada na zachód a musisz zmienić kierunek na przecinająca ta zachodnia w strone południa jak to zrobic ktoś wie?wuiem ze moze dziecinne to pytania ale mnie nurtują:)pozdrawiam
  • Witam Pytam w imieniu pewnego Włocha, który zwiedza sobie stopem Europę (i m.in. Polskę). Czy z Wrocławia do Krakowa lepiej pchać się autostradą czy starą trasą? Ja osobiści wybrałbym starą trasę, ale nie wiem czy obecnie jest ona godna polecenia (czy przez zbudowanie autostrady ruch przez Oławę nie zmalał na tyle, że trudno będzie coś złapać). Jeśli autostradą to gdzie przy Wrocławiu na nią nią wleźć (Bielany? na wjeździe czy lepiej na stacji benzynowej? z kartką czy lepiej machać pr...
  • dzie najlepiej stanac w tych miastach? w gliwicach nie ma zadnej stacji benzynowej przy zjezdzie na autostrade a na samej autostradzie nie wiem czym oge stac... a w krakowie to juz totalnie nie wiem... help
  • Stopuję od 4 lat w Polsce, w zeszłym roku - Toruń-Hamburg-Bydgoszcz - zaliczyłem międzynarodowy debiut, ;) bardzo udany zresztą. Przekonałem się, że Niemcy to świetna kraina dla stopujących. Wracając z Hbga (zabrali mnie Turcy, nie umieli nic po niemiecku, ja też, ale bez problemu dogadalismy się po angielsku), zajechałem na przedmieścia Berlina, gdzie się kończyła autostrada, i zaczynała ta sama, tyle, że w przeciwną stronę. Chciałem się wydostać z Berlina. Lapię stopa, na 3pasmówce, tuż ...
  • Witam wszytkich.Poprosze o wyczerpujące-informacje na temat autostopa do Hiszpani.Jak trasa-idealna.Chętnie posłucham cennych uwag bardziej doświadczonych osób.:P Dziękuje za sensowne odp.
  • Witam, Właśnie zastanawiam sie z dziewczyną gdzie najlepiej stać we Wrocławiu, aby dojechać do wymarzonego celu na weekend. Myślę, że stanie na Karkonoskiej przy zjeździe na autostradę A4 było by możliwe, chyba że na stacji Orlen przy wylocie. Co Wy myślicie? Jakie są Wasze doświadczenia? Będzie do moja pierwsza podróż autostopem ;)
  • witam wszystkich autostopowiczów( i nieautostopowiczów przy okazji:)) Napiszcie ile jechaliście najszybciej stopem,ja jadąc z Przemyśla w kierunku rzeszowa dochodzilem do 140km/h , ale sądząc z waszych postów to raczej nie jest super prędkość:P:P.Pozdrawiam
  • A ja chyba na zawsze zapamiętam 2 dni na stacji benzynowej pod Mediolanem- tyle trwało nim ktoś zechciał mnie dalej zawieść :(((
  • Hmm, jeżdzilem często i jeżdże wciąż. Najbardziej jednak pamiętam pewnego stopa na drodze z Wyszkowa do Bialegostoku. Nie bylo śmiesznie ale raczej nie zapomne. Mianowicie zatrzymal mi sie w Wyszkowie pewnien pan. Kolo 40stki, siwawy, wyglądal bardzo dystngowanie wręcz i przyjemnie. Po 15 minutach naprawdę ciekawej rozmowy pan zadal mi pytanie: Czy jestem nieśmialy... Niestety to byl tylko wstep. Potem zapytal, czy wstydzilbym sie rozmawiać o swoim penisie. Odpowiedzialem ze nie chodzi...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.