Forum   badacz

badacz

(4 wyniki)
  • Będę wdzięczny za informacje o ośrodkach urologicznych prowadzących badania kliniczne a dokładniej o badaczach którzy prowadzą te badania. Chodzi mi o sprawdzonych ludzi zapewniających wysoką jakość badania oraz kooperację z CRA. (Ogólne namiary do ośrodków i badaczy już mam). Pozdrawiam i dziękuję.
  • Napiszcie z jakimi spotkaliście się problemami odnośnie badaczy i jak sobie z nimi poradziliście. Myślę, że kontakty z badaczami wywołują skrajne emocje, od śmiechu po płacz. Pośmiejmy się (lub popłaczmy) razem!!!!
  • Witam, Chciałem z Wami podzielić się pewnym przemyśleniem związanym ze stanowiskiem CRA. Jakie macie osobiste stanowisko do tego "zawodu"? Czy rzeczywiści stricte bizensowe? Czy nie dostrzegacie w tym niczego co popochya naukę do przodu? Czy nikt nie dostrzega tego, że dokładamy ziarenko wiedzy do tego całego gara naukowego, z którego może się coś dobrego ugotować? Czy nie macie wrażenia, że tak traktują CRA badacze, jak my sami traktujemy to co robimy (mam tu na myśli traktowanie na zasad...
  • Komunikat w sprawie rozliczeń świadczeń udzielanych pacjentom włączonym do badania klinicznego. Prosto z NFZ: Komunikat DGL (opublikowano 30.04.2009 r.) Komunikat w sprawie rozliczeń świadczeń udzielanych pacjentom włączonym do badania klinicznego. W związku z licznymi problemami interpretacyjnymi odnoszącymi się do kwestii rozliczeń świadczeń udzielanych pacjentom włączonym do badania klinicznego, Narodowy Fundusz Zdrowia informuje. Eksperyment medyczny oraz badanie kli...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.