Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      badanie histopatologiczne

badanie histopatologiczne

(7 wyników)
    • taki komentarz widnieje na wyniku histopatologicznym, lekarz zalecil wizyte w poradni onkologicznej- termin lipiec prosze o komentarz, czy oznacza to definitywnie nowotwor, czy jest doza niepewnosci? A moze ktos cos takiego mial- chodzi o trzon macicy Do lipca to odejde od zmyslów.dlatego prosze o pomoc
    • Mam prośbę, czy ktos wie co oznacza ten wynik "nadżerka gruczołowa w stadium epidermizacji". Z góry dziękuję
    • Dziewczyny, Moje pytanie moze jest troche nietypowe. Juz od jakiegos czasu mialam lekkie krwawienia z odbytu. Okazalo sie, ze to mala szczelina odbytu i jakies przekrwienie sluzowki w tym miejscu. Lekarz skierowal mnie na sigmiodoscopie. Podczas badania okazalo sie, ze ranka jest juz prawie zagojona i ze pozostalo tylko lekka chroniczna infekcja. Lekarz pobral wycinki, zeby sie upewnic, ze wszystko ok. Wynik bioptow jest ok, komorki bez zmian, jedynie niespcyficzna, lekka infek...
    • Dziś otrzymałam wynik badania histopatologicznego, a dopiero we wtorek jadę do lekarza. Dlatego proszę, pomożcie rozszyfrować: Decidua partim necroticans et villi placentares in statu degenerationis Bardzo sie denerwuję. asia
    • Może ktoś wie co to jest i czym to grozi? Stwierdzono to u mnie na USG.
    • HPV

(7)
      Mam pytanie? czy ktoraś z Was wykonywała to badanie? jaki jest koszt? Poraz drugi wyszla mi cyt.III, cytolog zlecił badanie histopatologiczne, ale ginekolog twierdzi, ze moze byc nieskuteczne, bo szyjka jest czysta bez żadnych zmian i wlaściwie niewiadomo skąd pobierac taki wycinek... teraz czeka mnie kolposkopia a moze zbadać HPV? zatroskana
    • Czy robiąc USG jamy brzusznej mozliwe jest skuteczne wykrycie raka jajnika? Czy konieczne jest dla rozpoznania USG przezpochwowe?Proszę o odpowiedź. To dość pilna sprawa.
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się