bali

bali

(12 wyniki)
  • Bardzo, bardzo potrzebuję pomysłu na szybkie do wykonania przebranie związane z jesienią, mogą być rośliny, zwierzęta. Mało uzdolniona plastycznie jestem i czasu też mam mało, pomożecie?
  • Miałam już parę dni temu zakladac taki wątek,ale w sumie to wpis kawowy naszej takatoszymura mnie zmoblizował aby uslyszeć Wasze opinie w tym temacie, mianowicie takatoszymura napisała, ze osiągnięty został upiorny efekt, bo synek miał maskę z krzyku, do tego stopnia,że jeden maluszek w szatni tak sie przestraszył, ze dziekco musiało zdjąć maskę. No i co Wy sądzicie na ten temat? w sensie(takatoszymura przepraszam , bo to nie jest absolutnie przytyk do Ciebie) czy takie przebrania/maski pow...
  • Ostatnią w tym roku:) Macie jakies plany ? Któras wybiera się na bal?:)
  • Maz zaprowadzil mlodego do przedszkola dzis rano a tu napis ze w ten piatek Bal Przebierancow. No zesz kurna - mam tylko dzis i jutro zeby cos wymyslec! Kupic cos? Przez allegro juz nie dojdzie... Uszyc sama? Maszyne mam...... Co wymyslec dziewczyny?? Zeby poinformowali wczesniej to bym Eryka do pulmonologa na testy nie zapisywala a tak to nawet nie wiem czy odwolac czy po prostu pojdzie z rana do przedszkola a o 10tej pulmonolog.
  • no żesz, pustkę mam w glowie i potrzebuję Waszej niezawodnej pomocy. u młodego w przedszkolu we wtorek jest bal przebierancow - dzieci mają sie przebrac za postaci z bajek europejskich... no i zonk - nie wiem, za co mlodego mogę przebrac. wyteżylam mózg i google'a - i co znalazlam? Andresen, bracia Grimm... ale jakie oni kurcze bajki pisali, zeby byla charakterystyczna chlopieca postac?
  • jak przebrac corkę za Hanne?? Macie jakieś pomysly??
  • No i stało się, będzie bal. Potrzebne przebranie. Myślałam, że coś sama wymodzę a tu Klara mówi, że chce być biedronką i że stroje się kupuje a nie robi.... Widziałyście gdzieś w warszawie takie stroje? Czy jednak coś kombinować? Macie jakieś pomysły? Pomożecie?
  • Dzisiaj się dowiedziałam, że w czwartek będzie w żłobie zabawa karnawałowa dla dzieci no i zachęcaja do przebrania dzieci. No dobra, to pierwszy taki bal przebierańców Oskarka a ja jestem kompletnie zielona! Myślałam, że to nadejdzie w przedszkolu i wtedy młody będzie mógł sobie wybierać wśród tych kowbojów i innych takich. No a teraz nie bardzo wiem w co go przebrać i jak. Na pewno nie zrozumie co to Zorro albo Kowboj. Już prędzej założy kostium żabki lub kotka, bo wie co to jest i moż...
  • Narodził się w naszych nieprzystosowanych do życia w mieście głowach pomysł powrotu na wieś ( do miejsca, z którego oboje pochodzimy). Jest to plan odległy, bo będzie trzeba tu pewnie Mikołajowi pozwolić skończyć podstawówkę, ale działkę juz mamy upatrzoną, piękną pod lasem i oboje marzymy o domu z bali. Tak właściwie chyba decyzja już zapadła, ale chętnie poczytam Wasze opinie. Wiem, ze nasza Lucy w takim mieszka, więc czekam kochana na Twoją opinię, jako użytkownika, ale może nie Ty j...
  • Sluchajcie wlasnie ogladalam w tv program o budowie domu z bali i normalnie sie zakochalam :) czy tos z was ma taki??czy moze ktos z waszysch znajomych??jak sie w takim domu mieszka??
  • podpowiedzcie gdzie w Warszawie znajdę sprawdzoną wypożyczalnie strojów?
  • fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2638414,2,1,Pirat-Julek.html Julek wczoraj był piratem :)
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.