Forum Auto-Moto Auto-Moto
ZMIEŃ
    bez wyrazu

  bez wyrazu

  (4 wyniki)
  • Bylem przez jakis czas w Polsce i w Niemczech i sobie popatrzylem jakimi samochodami jezdzicie. Stwierdzam, ze wasze samochody to badziewie. Bez polotu, elegancji i tego czegos, co sprawia, ze az chce sie wsiasc i jechac. Tytul najmniej amerykanskiego samochodu przyznaje natomiast Skodzie w kazdej postaci. Sa to auta tak nudne i bez wyrazu, ze odrzuca na sam ich widok. Nie wiem kim sa ludzie, ktorzy tym jezdza, ale musza to byc straszni nudziarze i ludzie bez wyrazu i swojego ja.
  • połączyłem sobie dwa najczęściej występujace tu wątki: komplekso - siusiory oraz wątek nt. obciachu jeżdżenia Fabią (ew. Skodami). I doszedłem do zdumiewającego odkrycia. Już wiem dlaczego zdecydowana wiekszość męskiej populacji z taka nienawiścią atakuje kierowców ww. aut. Przeprowadzam dowód nie wprost: Zgodnie z prezentowanymi na forum teoriami, jakoby samochód był "alter ego" zakompleksionego faceta (czyli jego przedłużaczem) - zdanie to często również słyszę w opiniach ba...
  • Interesuje mnie nowa 3-ka. Ciekaw jestem czy ktoś testował to auto. Jak wrażenia ????
  • Jechałem krótko A 140 L, rozmawiałem z właścicielem A170, był zachwycony. Wnetrze wersji L rzeczywiście obszerne. Prosze o opinie, szczególnie właścicieli.Pzdr.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się