Forum Zdrowie Psychologia Psychologia
ZMIEŃ
      bez wyrazu

bez wyrazu

(5 wyników)
    • Czy jest taka terapia? Moje małżeństwo rozpadło się, gdyż żona stwierdziła iż nie jestem dla niej podporą i oparciem psychicznym. Mam raczej dobry charakter, uczynny, pomagam w domu. Jednak mam też wybuchy złości, że nie mogę lub nie widzę rozwiązania jakiegoś problemu rodzinnego. Często się obrażałem na żonę. Sam sobie nie poradzę.
    • poszukuje modeli do zestawu zdjec ekspresji mimicznych badania sa prowadzone w SWPS Warszawa szczegoly i moj adres email, gdyby ktos chcial o cos zapytac nastronie: badania.swps.edu.pl/gp/WZZEET/pozdrawiam gp
    • Towarzystwo wzajemnej adoracji... Większość postów jest bez jaj... Ciągle się łamię, gdy czuję rozczarowanie czytając Wasze posty. Odnoszę wrażenie, że nic z nich nie wynika. Coś chciałabym przeczytać o czychś doświadczeniach lub przekazać coś z moich , ale komu ? Brak Wam jaj, inni znów nadużywają środków do przekazania swojej nudy życia. To jest sposób na życie? A gdzie Wasze rodziny, dzieci, żony, mężowie, byłe żony,byli mężowie, a reszta? Gdzie Wy sami tkwicie? Mało intrygujące. Je...
    • a raczej ich brak. Witam, moj problem jest raczej nietypowy, a przynajmniej nietypowy dla "facetow", ktorzy przekroczyli juz 20-stke. Otoz nie mam zadnej kolezanki, zadnej znajomej, z ktora moglbym porozmawiac, wyjsc do kina, do pubu, brak w moim zyciu kobiet, sfery uczuciowej, ktora tworza kobieta i mezczyzna, relacji damsko-meskich, czulosci. Otwieram sie na ludzi, jednak brak obycia w stosunku do kobiet, jest dla mnie nie do przeskoczenia. Zmarnowalem wiele lat, myslac ze sobie z tym po...
    • "To co dzieje się teraz i po teraz tak długo nie ma znaczenia dopóki jutro jutra jest takie samo jak wczoraj wczoraj."

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się