Forum   bezcenny

bezcenny

(174 wyniki)
 • Bezcenne?

  (6)
  Nowa bluzka, kolejna sukienka i 40 spódnica kupiona w tajemnicy przed partnerem. Kobiety mają wiele pomysłów, żeby on nie dowiedział się, ile pieniędzy wydają na ciuchy. I choć panie czasami dręczą wyrzuty sumienia z powodu kłamstw, to jak mówią: mieć wymarzoną torebkę – bezcenne. uroda.onet.pl/moda/maz-nie-wie-ile-wydaje-na-ciuchy,1,5168774,artykul.html
 • zwłaszcza w weekend... www.youtube.com/watch?v=uvZylwdMeCQ&feature=youtu.be
 • Dziwne, że Pani Katarzyna nie przyczepiła się do Pure tam też cennika nie ma. Ale ok by rozjaśnić sytuację napiszę, że karnety za 49 zł obowiązują tylko w weekendy i dotyczą jedynie siłowni. Karnet na siłownie na cały miesiąc kosztuje 109 zł. Siłownie i fitness to wydatek 139 zł tak samo jak te Aqua coś tam. Karnet Open 189 zł.
 • Czyżby to był spadek po księdzu Ludwiku Ruczka (1814-1896), kolbuszowskim proboszczu, pośle do Sejmu Krajowego we Lwowie( od 3 kwietnia 1861). Bibliofila, który zgromadził sporą bibliotekę, zwłaszcza z zakresu teologii i historii, a także kolekcjonerze obrazów oraz litografii polskich królów i bohaterów narodowych. Miejmy nadzieję, że kolbuszowska publiczna biblioteka w miarę szybko udostępni wykaz publikacji przyjętych okresowo do zbioru. Jest to imponująca kolekcja , uwzględniając tylko i...
 • Doszłam do wniosku, że rady forumowiczów są bezcenne. Bo gadać można dużo i długo. Ale rady osób, które coś mają za sobą, cos zrobiły - są najważniejsze. Ja się mogę wypowiedzieć w kwestii rozwodu - bo przeżyłam, przeszłam to. O wielu sprawach dowiedziałam się tutaj na forum. Łatwo pisac zrób to, zrób tamto. Ale tylko ten wie jak ciężko jest zacząć pisać jakiekolwiek pismo do sądu o cokolwiek - kto sam tego doświadczył. Przedemną długa droga jeszcze. Bo chyba moje piekiełko właśnie s...
 • Biorę za każdą kasę, jeszcze kopie zrobię a potem otworzę zapraszam na Strzelnicę - ulicę Strzelnica oczywiście. Zydorowi już całkiem na mózg padło.
 • odebrać dziecko ubogim rodzicom - chwalebne ! zamknąć w więzieniu pijanego rowerzystę - zaszczytne ! wyrzucić rodzinę z mieszkania na bruk - sprawiedliwe ! oddać dom Niemce - uczciwe ! ukarać lewackich bandziorów z Niemiec - .... trudne? kłopotliwe? wstydliwe? A Tusk pręży muskuły!!! Na dzieci, bezrobotnych i pijaczków ???
 • reklama chłama
 • www.policyjni.pl/Policyjni/1,91152,6803909,Bezcenne_dzielo_sztuki_wrocilo_do_Polski.html Po 14 latach od kradzieży zabytkowa rzeźba wróciła do Polski. XV- wieczna drewniana figura przedstawia Matkę Boską trzymającą na kolanach martwego Jezusa. W 1995 roku został skradziona z kościoła na Opolszczyźnie, dwa lata temu odnalazła się w Niemczech. Zabytkowa Pieta - drewniana rzeźba z ok. 1420-30 roku 14 lat temu została skradziona z parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świe...
 • już Rostowską bęc w czerwone łapska zaczyna się pchac.Tak jak kiedys pchano nieboszczke3 Unię dwojga imion.Jak wpadla w czerwone łapska ,zgodnie z życzeniem michnika to wylądowała na śmietnikuChoćby stosunek do aborcji czy homosi pokazuje że dla poslanki ,kalisz i olejniczak to zle towarzystwo.A może madry pismak napisze ze u prezydenta powinni sie spotykac tacy n.p. ekspercii jak marszalek sejmu Jurek czy byly min.Rokita plus poslanka Rostowska.
 • Założenie butów - 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego - 600 sek. Oddanie głosu - 120 sek. Mina Kaczora.... - BEZCENNE...!!!
 • Oglądam ja sobie tę telelewizyje i łoglądam. I tam od rana grajom i cosik wystawiajom. Pomyślałech ja sobie, coby też coś wystawić na licytacyję na tego całego Owsika. Chciałbym wystawić jaką rzecz bezcenną. Ino nie wiem co. Może mi kto doradzi, co jest bezcenne?
 • bardzo dobra wiadomosc, super
 • Ciekawa sprawa. Piosenki o "uciskanych chłopach" którzy mordowali polską szlachtę można wyśpiewywać pod ochroną stróżów prawa. A za precz z komuną ląduje się na dołku.
 • Korekta uszu, suknia a’ la ślubna, limuzyna do kościoła i quad w prezencie – to coraz częściej obowiązkowy zestaw komunijny. Za wszystko zapłacisz kartą kredytową, ale gdzie w tym wszystkim bezcenne duchowe przeżycie?
 • Sąd w Świdnicy uwalił protest wyborczy Lubińskiego. Jeszcze tylko uwalić wniosek Wilda i jak to mówią na wschodzie- nie bedzie złodziej już krzyczał "lapać złodzieja". PS Mina Rybczyńskiej bezcenna też.
 • poniedziałek 30 maja, sklep Marcpol w Pasażu Natolińskim, w kolejce kilka osób, w tym facet z ogórkami i starsza kobieta. Kobieta zwraca się do faceta: "Niech pan uważa na ogórki, trzeba bardzo dokładnie myć. Najlepiej płynem do mycia naczyń. Wie pan, myje pan tak jak naczynia a potem dokładnie spłukuje. Najlepiej Ludwikiem". Kolejka uśmiechnięta :-)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.