bezrobocie

bezrobocie

(33 wyniki)
 • Co za obłuda. Przecież bezrobotni nie tworzą miejsc pracy, chyba że dla pracowników PUP. Jeżeli pracownicy PUP pomogli znaleźć zatrudnienie dla 22 osób, to 22 inne osoby, które pracy szukały na własną rękę nie znalazły zatrudnienia. Jest wielu takich co myślą, że gdy przeszkoli się wszystkich bezrobotnych jak szukać pracy i jak rozmawiać z pracodawcą to zniknie bezrobocie. Ja mam lepszy pomysł: trzeba stworzyć tyle sztucznych stanowisk w PUP, UW, UM i innych urzędach, żeby pracy starczyło dl...
 • Taaak a Grzymowicz zadowolony, buduje nowe galerie i zapewnia pracę firmie Centkowski( po rodzinie) oraz płaci czarnym za święcenie kamieni węgielnych..Dla bezrobotnych zaś, żadnej pomocy jak nie było tak nie ma.
 • Jest spowodowane tym, że jest katastrofalna infrastruktura. Jadąc z zachodu są 2 możliwości. Jechać autostradą do Wrześni, koszt 36,- zł. Potem korki w Inowrocławiu 1 godz i w Toruniu 45 min. lub DK 22 przez Wałcz i wiele wiosek i Miast napotykając na kombajny i traktory, a potem wąska i kręta droga z Małdyt do Olsztyna. Infrastruktura kolejowa jak za cesarza z drugiej połowy XIX wieku, a międzynarodowy Airport szacuję, że powstanie dopiero w roku 2031. Coraz więcej urzędów, agencji i biur, ...
 • To dlatego m.in. nie może powstać Mazurski Park Narodowy " target="_blank" rel="nofollow">www.tvn24.pl/domy-vip-ow-w-sercu-mazurskich-lasow,285193,s.html
 • Przeciętna stopa bezrobocia w kraju oraz na obszarze działania powiatowych urzędów pracy według stanu na dzień 30 czerwca 2006 r. Elbląg 22,6 Olsztyn (Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego) 24,2 Żródło: GUS Od tego czasu minęło pół roku, bezrobocie jest jeszcze niższe.
 • Wyjechali.... :-(
 • Wybrane kryteria promują środowiska które otrzymane pieniądze zmarnują. Zaradni którzy np. w całości docieplili bloki z wielkiej płyty (np. OSM i Pojezierze w Olsztynie) będą bici za swoją zaradność. Ciekawe, czy "teren" będzie miał kasę na udział własny. Sto milionów dla środowisk przestępczych ? Może lepiej od razu wybudować nowe więzienia ?
 • Ciekawe jednak czy spadek bezrobocia, który niewątpliwie cieszy wynika z powstawania nowych miejsc pracy czy z emigracji.
 • Już w dziesięciu polskich miastach bezrobocie wynosi mniej niż 5 procent. Spadło poniżej tzw. naturalnego wskaźnika, za który uznaje się poziom 4-5 proc. Pracy nie ma więc tam mniejszy odsetek ludności niż w wielu stolicach zachodniej Europy, informuje "Rzeczpospolita". W Sopocie bez pracy pozostaje już tylko 2,4 proc. mieszkańców; w Gdyni - 2,6 proc. Kolejne miejsca zajmują Poznań (3,0 proc.), Warszawa (3,1 proc.), Katowice (3,4 proc.), Gdańsk i Kraków (po 3,9 proc.). W granic...
 • MPK źle obsługuje mieszkańców. Przystanki w centrum miasta są w odległościach większych niż metra w Warszawie, autobusy jeżdżą przepełnione nawet w niedzielę. Częstotliwość jest beznadziejna - kto ma zamiar sterczeć na przystanku dłużej niż 5-7 minut? nic dziwnego że tracą klientów - istnieje proste prawo które mówi że ilość pasażerów maleje wykładniczo wraz ze zmniejszaniem częstotliwości - zjawisko powszechnie opisywane na zachodzie (zwłaszcza podczas błędnych prywatyzacji w UK).
 • Żądajcie rozwalenia tego województwa. Największe bezrobocie, najwięksi nieudacznicy,
 • trzeba pamiętać ile przyjęły ludzi do pracy kraje zachodnie,a nie bzdety pisać.pokazcie nowe zakłady,wtedy uwierzę
 • Wczorajsza "Uwaga" telewizji TVN zdemaskowała sposób przyznawania premi dla swoich pracowników przez dyrekcje WOJ. URZĘDU PRACY W OLSZTYNIE.Co na to władze "przodującego" w bezrobociu województwa.Tym bardziej że są premiowani za "nieróbstwo" w likwidacji bezrobocia.
 • biznes.interia.pl/news/tam-padl-rekord-bezrobocia-w- polsce,1420897 Grudziądz leży w regionie gdzie władzę samorządową w Toruniu dzierżą osoby z nadania rydzykowsko-POwskiego,czyżby o.inwestor nie nauczył jak trzeba rządzić?
 • wygląda na to że jednak nie warto było się uczyć..ja skończyłem prawo i gdyby nie LPR i RM byłbym na bezrobociu
 • Pozwoliłem sobie na przytoczenie danych dotyczących bezrobocia w ukladzie: powiat - bezrobotni - stopa bezrobocia (w % aktywnych zawodowo) Bartoszycki 9,8 36,4 Braniewski 6,6 36,0 Działdowoski 9,0 31,3 Elbląski 8,1 33,7 Ełcki 10,3 29,9 Giżycki 7,5 31,3 Iławski 10,4 25,5 Kętrzyński 8,4 32,4 Lidzbarski 6,1 31,9 Mrągowski 7,4 31,4 Nidzicki 4,1 29,5 Nowomiejski 4,9 26,9 Olecki 4,2 28,9 Olsztyński 12,7 29,2 Ostr...
 • Ostatnio wywiad z prezydentem Ryńskim w Gazecie Olsztynskiej czytałem. I wcale nie byłem zbudowany, wrecz przeciwnie wielce mnie on zirytował. Pan Ryński był na nasiadówce poświęconej temu tematowi w Warszawie, wrócił pełen sceptycyzmu, gdyż omawiane tam strategie zwalczania bezrobocia są nic nie warte, żadnego , jego zdaniem, efektu dać nie moga i głowy zaprzątać sobie nie ma co. Szczerze tez przyznaje , że pomysłu własnego tez nie ma, a zjego calej wypowiedzi bije stoicki spokó...
 • Nasze woj ma najwieksze bezrobocie(to straszne).Denerwuje mnie iż młodzi ludzie powyższych studiach nie mają pracy bądź pracują za psie pieniądze. Po co się uczyć?Praca w UE nie jest taka kolorowa jak ją malują. CO ZNAMI BĘDZIE.
 • Jedno jest pewne: spłacanie kredytu. Drugie jest niepewne: znalezienie pracy. Wnioski są logiczne. Poza tym może to właśnie przesycenie rynku absolwentami uczelni sprawia, że jest coraz mniej pracy? A co za tym idzie, coraz trudniej spłacić kredyt? I coraz mniejsze nim zainteresowanie?
 • informacje.wm.pl/?main=11&c=44,3,5936,,4149
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.