bezrobocie

(33 wyniki)
 • Nasze woj ma najwieksze bezrobocie(to straszne).Denerwuje mnie iż młodzi ludzie powyższych studiach nie mają pracy bądź pracują za psie pieniądze. Po co się uczyć?Praca w UE nie jest taka kolorowa jak ją malują. CO ZNAMI BĘDZIE.
 • Co za obłuda. Przecież bezrobotni nie tworzą miejsc pracy, chyba że dla pracowników PUP. Jeżeli pracownicy PUP pomogli znaleźć zatrudnienie dla 22 osób, to 22 inne osoby, które pracy szukały na własną rękę nie znalazły zatrudnienia. Jest wielu takich co myślą, że gdy przeszkoli się wszystkich bezrobotnych jak szukać pracy i jak rozmawiać z pracodawcą to zniknie bezrobocie. Ja mam lepszy pomysł: trzeba stworzyć tyle sztucznych stanowisk w PUP, UW, UM i innych urzędach, żeby pracy starczyło dl...
 • Taaak a Grzymowicz zadowolony, buduje nowe galerie i zapewnia pracę firmie Centkowski( po rodzinie) oraz płaci czarnym za święcenie kamieni węgielnych..Dla bezrobotnych zaś, żadnej pomocy jak nie było tak nie ma.
 • Jest spowodowane tym, że jest katastrofalna infrastruktura. Jadąc z zachodu są 2 możliwości. Jechać autostradą do Wrześni, koszt 36,- zł. Potem korki w Inowrocławiu 1 godz i w Toruniu 45 min. lub DK 22 przez Wałcz i wiele wiosek i Miast napotykając na kombajny i traktory, a potem wąska i kręta droga z Małdyt do Olsztyna. Infrastruktura kolejowa jak za cesarza z drugiej połowy XIX wieku, a międzynarodowy Airport szacuję, że powstanie dopiero w roku 2031. Coraz więcej urzędów, agencji i biur, ...
 • Przeciętna stopa bezrobocia w kraju oraz na obszarze działania powiatowych urzędów pracy według stanu na dzień 30 czerwca 2006 r. Elbląg 22,6 Olsztyn (Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego) 24,2 Żródło: GUS Od tego czasu minęło pół roku, bezrobocie jest jeszcze niższe.
 • Wyjechali.... :-(
 • Ciekawe jednak czy spadek bezrobocia, który niewątpliwie cieszy wynika z powstawania nowych miejsc pracy czy z emigracji.
 • Wczorajsza "Uwaga" telewizji TVN zdemaskowała sposób przyznawania premi dla swoich pracowników przez dyrekcje WOJ. URZĘDU PRACY W OLSZTYNIE.Co na to władze "przodującego" w bezrobociu województwa.Tym bardziej że są premiowani za "nieróbstwo" w likwidacji bezrobocia.
 • trzeba pamiętać ile przyjęły ludzi do pracy kraje zachodnie,a nie bzdety pisać.pokazcie nowe zakłady,wtedy uwierzę
 • Już w dziesięciu polskich miastach bezrobocie wynosi mniej niż 5 procent. Spadło poniżej tzw. naturalnego wskaźnika, za który uznaje się poziom 4-5 proc. Pracy nie ma więc tam mniejszy odsetek ludności niż w wielu stolicach zachodniej Europy, informuje "Rzeczpospolita". W Sopocie bez pracy pozostaje już tylko 2,4 proc. mieszkańców; w Gdyni - 2,6 proc. Kolejne miejsca zajmują Poznań (3,0 proc.), Warszawa (3,1 proc.), Katowice (3,4 proc.), Gdańsk i Kraków (po 3,9 proc.). W granic...
 • To dlatego m.in. nie może powstać Mazurski Park Narodowy " target="_blank" rel="nofollow">www.tvn24.pl/domy-vip-ow-w-sercu-mazurskich-lasow,285193,s.html
 • Wybrane kryteria promują środowiska które otrzymane pieniądze zmarnują. Zaradni którzy np. w całości docieplili bloki z wielkiej płyty (np. OSM i Pojezierze w Olsztynie) będą bici za swoją zaradność. Ciekawe, czy "teren" będzie miał kasę na udział własny. Sto milionów dla środowisk przestępczych ? Może lepiej od razu wybudować nowe więzienia ?
 • wygląda na to że jednak nie warto było się uczyć..ja skończyłem prawo i gdyby nie LPR i RM byłbym na bezrobociu
 • Pozwoliłem sobie na przytoczenie danych dotyczących bezrobocia w ukladzie: powiat - bezrobotni - stopa bezrobocia (w % aktywnych zawodowo) Bartoszycki 9,8 36,4 Braniewski 6,6 36,0 Działdowoski 9,0 31,3 Elbląski 8,1 33,7 Ełcki 10,3 29,9 Giżycki 7,5 31,3 Iławski 10,4 25,5 Kętrzyński 8,4 32,4 Lidzbarski 6,1 31,9 Mrągowski 7,4 31,4 Nidzicki 4,1 29,5 Nowomiejski 4,9 26,9 Olecki 4,2 28,9 Olsztyński 12,7 29,2 Ostr...
 • MPK źle obsługuje mieszkańców. Przystanki w centrum miasta są w odległościach większych niż metra w Warszawie, autobusy jeżdżą przepełnione nawet w niedzielę. Częstotliwość jest beznadziejna - kto ma zamiar sterczeć na przystanku dłużej niż 5-7 minut? nic dziwnego że tracą klientów - istnieje proste prawo które mówi że ilość pasażerów maleje wykładniczo wraz ze zmniejszaniem częstotliwości - zjawisko powszechnie opisywane na zachodzie (zwłaszcza podczas błędnych prywatyzacji w UK).
 • biznes.interia.pl/news/tam-padl-rekord-bezrobocia-w- polsce,1420897 Grudziądz leży w regionie gdzie władzę samorządową w Toruniu dzierżą osoby z nadania rydzykowsko-POwskiego,czyżby o.inwestor nie nauczył jak trzeba rządzić?
 • Skoro p.Andrzej Strejlau moze powiedziec: "...znakomity warsztat trenerski. To, że tak bardzo kocha Go społeczeństwo..." uzywajac slowa "Go" nie widze powodu dla ktorego Redakcja uzywa zwrotu z malej litery: "...Czego życzę Kazimierzowi Górskiemu na 80. urodziny Dla "Gazety" Jan Tomaszewski, bramkarz jego drużyny". Zwrot "jego" - szanowny redaktor moze uzyc do swojego kumpla zza biurka a nie do Kazimierza Gorskiego.
 • Żądajcie rozwalenia tego województwa. Największe bezrobocie, najwięksi nieudacznicy,
 • Jedno jest pewne: spłacanie kredytu. Drugie jest niepewne: znalezienie pracy. Wnioski są logiczne. Poza tym może to właśnie przesycenie rynku absolwentami uczelni sprawia, że jest coraz mniej pracy? A co za tym idzie, coraz trudniej spłacić kredyt? I coraz mniejsze nim zainteresowanie?

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.