biała

biała

(53 wyniki)
  • od czegop zaczac- czy cos sie stanie (poza zakurzeniem się ścian) jeśli najpier wymaluję pokoj a potem bedzie cyklinowana podłoga
  • Mam taki pomysl na szara lazienka - poodloga i sciany - jedna terakota typu szary kamien, niejednolita. Lazienka jest mala i boje sie, ze bedzie bardzo ciemna i depresyjna. Moze ktos z Was ma juz coś takiego w domu ew. gdzies widzal takie rozwiązanie? To nie sa takie przemyslowe grafitowe kafle. Wiec to nei jest taki czyste, techniczne wrazenie. wanda
  • Witam, Mam, wydaje się, proste pytanie. Pomalowałem ściany białą jedynką (względy ekonomiczne). No cóż, umówmy się, że są białe. Zeby zrezygnować z tej umowności zakupiłem białą farbę akrylową decorala. Pytanie, czy muszę zmywać, jak gdzieś wyczytałem, ściany przed użyciem nowe jfarby czy mogę z marszu przystąpić do malowania. Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. Pozdrawiam,
  • Robie remont i nie wiem jak malowac. Mam zamiar we wszystkich pomieszczeniach malowac na bardzo jasne odcienie. czy teraz maluje sie sufit na bialo czy mozna malowac w takim samym kolorze co sciany???pomocy
  • Mam zamiar zlecic polozenie nowej gladzi gipsowej na sciany. Malowac bede sama, bo mam ochote troche poeksperymentowac z kolorami. M.in. bede robic tzw. zacierki. Moj majster jak to uslyszal to polecil mi taka rzecz: pierwsza warstwa na gips - najtansza biala farba, a dopiero na niej klasc kolor. Nie mam powodow zeby mu nie wierzyc, jednak lubie skonsultowac sie w rzeczy tak osobistej jak mieszkanie. Co wy na to?
  • Byłam w markecie, żeby kupić białą farbę do 5 letnich ścian. Jest tak duży wybór, że nie mogłam się zdecydować. Może macie jakieś sugestie jaką kupić. Ja skłaniałam się do akrylit W dekorala. Czy jest ona dobra?
  • Cześć Potrzebuję następującej porady i nie powiem, liczę na was: stan aktualny: świeży tynk w nowym mieszkaniu "maźnięty" przez dewelopera czymś białym na odpierdziel się. Nie wiem czym. stan docelowy: pomalowane Duluxem z mieszalnika. Na pewno Duluxem, żaden Beckers czy Dekoral. To co jest zamierzam najpierw pomalować na biało, po pierwsze dla wyrównania koloru (są plamy i zacieki) a po drugie bo nie wiem czy będzie mnie teraz stać by pomalować od razu na git. A za 2 tygodn...
  • dwa lata temu wymieniliśmy okna na białe plastiki. teraz rozbudowujemy dom a mnie sie podobają ramy drewnopodobne, brązowe. Da sie cos zrobić z tymi białymi, czy tylko wymiana na nowe wchodzi w rachubę. Jeżeli tak.to musza byc białe :(
  • Jakie czynności nalezy wykonać, aby pokryć ciemną ścianę jasna farbą? Zamalować ją najpierw na biało czy moze jakiś grunt? Jak to zrobić najefektywniej? Proszę o pomoc.
  • Nie wiem jak to się fachowo nazywa ale bardzo mi się podoba a chciałbym sobie coś takiego zrobić u siebie. To sposób wykańczania ściań, coś jakby tynk strukturalny ale nie całkiem. Do ściany są poprzyklejane bardzo gęsto małe kuleczki, czarne z białymi brązowe z białymi lub różnokolorowe. Stosuje się to przeważnie w klatkach schodowych, przedpokojach, poczekalniach prywatnych gabinetów itp. Jak to się nazywa i jak to się robi?
  • Kupilam farbe dulux kolory swiata w ladnym piaskowym kolorze, niestety na scianie okazalo sie ze jest za zolta. Co moge z tym zrobic? Czy do tego rodzaju ( gotowej juz farby) moge dodac np. biala by rozjasnic? Czy musi byc to farba tego samego producenta czy moze byc inna? Pomalowalam juz kuchnie a mam jeszcze salon, farby juz zakupione. Prosze pomozcie, bo lekko sie zalamalam - nie chce miec "tak zoltego" salonu dziekuje i pozdrawiam, Monika
  • Witam,jaką polecacie z własnego doświadczenia białą farbę do ścian wew.
  • właśnie kończę gipsować i nie wiem jak pozbyć sie tego pyłku co zostaje po docieraniu. Zastanawiałem się nad wytarciem ścian wilgotną ścierką tylko czy gips na tym nie ucierpi????? a może tego tak dokładnie się nie usuwa tylko maluje????/ Co do malowania to na gips pod farby duluxa albo bekersa daje się grunt czy nie??????????????????????????????
1 2 3 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.