Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      bidet

bidet

(18 wyników)
    • Znalazlam w necie oferte wc+bidet jak jedno urzadzenie kopaktowe. Idealne rozwiazanie dla tych co nie maja za duzo miejsca w lazience albo wc aby zamontowac oba urzadzenia. Ale czy ono jest naprawde dobrym rozwiazaniem? Czy ktos to urzytkuje i moze sie wypowiedziec o jego funkcjonalnosci? Jak sie sprawdza takie 2w1? Wady - zalety? Polecacie?
    • bidet..

(45)
      Jestem na etapie poszukiwań bidetu, jakie firmy poecacie, na co zwracać uwagę, jaki przedział cenowy jest rozsądny
    • Podoba mi się bardzo taki zestaw: allegro.pl/wc-misa-bidet-vito-piekna-ceramika-i1733893528.html Jest to producent z Chin. Czy warto to kupować? Doradźcie proszę bo sama już nie wiem co robić.
    • jaka jest różnica pomiędzy bidetem z otworem a bidetem kompaktowym z otworem? rozważam zakup Villeroya Subway i nie wiem na który się zdecydować
    • Czy bidet to obecnie standart w łazience? Buduję dom na wynajem i zastanawiam się czy zainstalowac.Będe wdzięczny za porady.Pozdrawiam
    • Witam chciałbym u siebie zastosować takei rozwiązanie (wc + bidet w jednym). Jedyne co mi wpadło w oko to chyba Geberit ale taki wynalazek kosztuje u nich 16 000 zł (słownie - 16 tysięcy - podgrzewa wodę, suszy, dysza jest dezynfekowana po każdym użyciu i tak dalej) to jednak ciut drogo jak dla mnie. Są jakieś inne rozwiązania - ale nie te w stylu deska sedesowa z funkcją bidetu.
    • Mam bardzo malo miejsca w lazience i nie wiem czy zmiesci mi sie obok siebie bidet i kibelek. Prosba do osobo ktore maja oba sprzety w swoich lazienkach - czy mozecie podac mi odleglosci pomiedzy bidetem i kibelkiem, ewentualnie sciana......? Wiem ze ksiazkowo powinno byc : kibelek-bidet 30 cm. Moze jest ktos kto ma jednak mniej niz 20cm i moze mi napisac czy jest to wygodne? Bardzo dziekuje za pomoc
    • tak jak w temacie,prosze o odpowiedz.dokladnie chodzi o to jak dluga musi byc scianka przy ktorej stanie wc i bidet obok siebie,tak aby mozna wygodnie z nich korzystac.czy 120cm wystarczy?
    • Czy ktos z Was moze ma lub slyszal o takim urzadzeniu sanitarnym, ktory laczy w jednym funkcje WC i bidetu?? Mamy dosc niewielka lazienke i bidet moze sie nie zmiescic :( Dlatego poszukujemy jakiejs alternatywy. A moze macie jakies inne pomysly?? Bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje lub linki na strony z takimi urzadzeniami.
    • Czy wiecie z jakiej firmy (konkretne modele) można kupić bidet i wc-cik (komplet łącznie ze spłuczką itd.) stojące (wiszące nie wchodzi w grę) żeby były śliczne i nie za drogie? Jeśli możecie to podeślijcie linki do zdjęć
    • Tak jak w temacie. Będziemy mieli bardzo małą łazienkę a moja kobieta upiera się na bidet. Naprawdę warto? A tak na marginesie zapytam jak się na tym "siada"? Przodem czy tyłem? Bo trochę się posprzeczaliśmy ;-)
    • Mam wnękę szeroką na 140cm, ograniczona jest z trzech stron ścianami, więc nie mam jak manewrowac przestrzenią. Prosze pomóżcie i poiwedzcie, czy te 140cm wystarczy, zeby podwiesic tam wc i bidet?
    • Witam! Mam prośbę, moglibyście ocenić łazienkę, którą zaprojektowałam? Zdjęcia znajdują się na img11.imageshack.us/gal.php?g=widokoglny.jpg Ponadto mam pytanie odnośnie odległości między urządzeniami. Czy między przednią krawędzią WC, a wanną asymetryczną może być tylko odległość 50 cm? WC jest oddalone od ściany 30 cm i 30 cm od bidetu. Nad WC i Bidetem chce we wnęce zamątować szklane bądź drewniane półki. Czy waszym zdaniem dobre jest rozmieszczenie urządzeń w łazience.
    • Zastanawiam sie nad zakupem tej glazury do lazienki, dosc malej - ok. 4,5 m2. Przemawia za nia m.in. niska cena (33 zl/m2). Co sadzicie o ulozeniu jej nastepujaco: od podlogi 3 rzedy ciemnej, dekor, 4-5 rzedow jasnej, dekor i ostatni rzad ciemny? Dodam, ze w lazience bedzie wanna, kompakt, bidet, umywalka i pralka. Prosze od pomysly i opinie. Z gory dziekuje. kolekcja katalog.tubadzin.pl/kolekcje/hawana.jpg jasne plytki katalog.tubadzin.pl/hawana2.jpg ciemne plytki katalog.tubadzi...
    • Czeka mnie remont łazienki. Mam w tej chwili w łazience kabinę, wannę, dużą umywalkę(75), pralkę. Czy to dobry pomysł aby zrezygnować z wanny i zamontować bidet + jakąś szafkę nawet stojącą? Nie używamy wanny (prawie) wogóle, jedynie do ręcznych przepierek i to w misce, którą stawiam w wannie. Nawet głowę myję w umywalce.Prosze o opinię :)
    • czy ktoś z was wie jaki ciężar wytrzyma podwieszane WC? chcemy to zamontować do ściany działowej a nie nośnej i mamy obawy czy ściana się nie zawali ;) wiadomo że ścianka działowa jest słabsza.
    • czy ktoś mógłby mniej więcej mi powiedzieć ile kosztuje zrobienie podwieszanej toalety z bidetem. Chodzi mi o cene stelażu i obudowy - nie musi być dokładna cena, ale (bo nie mam pojęcia) czy to jest kwestia rzędu 500zl czy 5000zl :) Dziękuję za pomoc.
    • Bidetta

(9)
      Witam. Czy ktoś może ma baterię tzw bidetta, tzn. bateria umywalkowa z mini słuchawką prysznicową? Będziemy mieli osobne wc (co jest dla mnie małym problemem), a taka bateria pozwoliłaby mi w związku z tym na większy komfort, bo akurat umywalka mi się w wc zmieści. Wydaje mi się, ze to fajna sprawa( oprócz ceny - 500zł), ale może odezwą się jacyś użytkownicy?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się