bieganie

bieganie

(248 wyników)
  • Witam, czy może mi ktoś polecić dobry sklep internetowy sprzedający markowe obuwie sportowe. Chodzi mi tutaj o buty do biegania, ale nie tylko. Dzięki za wszelką pomoc!
  • Cześć słuchajcie, czy mam trenować dalej bieganie, jeśli boli mnie gardło (teraz już mniej), mam katar (to mam zawsze) lub kaszel. Kiedy tak, a kiedy nie. Prosze o rade!! Dodam, że trudno jest mi zrezygnować z treningu, bo to lubię, no i nie chcę przytyć! Pozdrawiam Magda
  • bieganie

(4)
    bieganie - czy mozna schudnac biegajac? i ile biegac, czy biec na sile jak juz sie nie ma sily, czy tyle ile sie moze chcoaiz mialo to by byc jedno kolko??
  • Niestety musiałem wyjechać służbowo do Stanów na parę miesięcy. No i zaczęło się: jedzenie w restauracjach i jeżdżenie samochodem (brak chodników i komunikacji miejskiej). Przez pierwsze trzy-cztery tygodnie przytyłem ok. 3 kg. W porę się opamiętałem, ale chciałbym to teraz zrzucić. Mam do wyboru bieganie lub pływanie (co prawda basen hotelowy można przepłynąć machając dwa razy rekoma, ale jest). Jak uważacie: co da lepsze efekty? Lepiej pływać/biegać rano czy wieczorem?
  • Zwracam sie do Was z prosba o udzielenie mi odpowiedzi na pytanie: Co robie zle? Otoz, od miesiaca zaczelam biegac na tasmie- ok. 6-7 dni w tygodniu po ok. 50 minut w tempie 6.7 MIL na godzine. Moim celem jest zrzucenie przed latem 3-4 kg, wazac aktualnie 58.5 oraz mierzac 170cm. Nie wiem co jest ze mna nie tak- kontroluje ilosc i jakosc zjadanyh posilkow w ciagu dnia i z roboczych szacunkow wynika, iz kalorycznosc ich nie przekracza 1000 cal. Pytam sie wiec, jak moj miesieczny (p...
  • Witam, jaie ćwiczenia są najlepsze na ujędrnienie i rozbudowanie pośladków? ostatnio schudłam (po ciąży) i moje pośladki niestety nie wyglądają jak przed ciążą:( chodzi mi również o rozbudowanie mięśni, bo myslę, ze nawet jak przytyję, to w posladki mi nie pójdzie,a w brzuch.. czy te mięśnie należą do takich, które łatwo rozbudować cwiczeniami? pozdrawiam!!!
  • Czy wykonywanie ćwiczeń na mięśnie brzucha jest celowe dla osoby ważącej ponad sto dwadzieścia kilo? czy na razie dać sobie spokój i skupić się raczej na czymś innym? poradźcie,proszę
  • Witam mam lekką nadwagę i pomimo ledwo 30 lat praktycznie zerową kondycję z powodu siedzącego trybu życia i takiej samej pracy... CHCĘ ZMIAN... Ponieważ pracuję zazwyczaj do późna i nie mam czasu chodzić na siłownię (ani ochoty - nie wyglądam najlepiej) chcę nabyć sprzęt aby przez zimę troszkę we własnych 4 ścianach popracować nad kondycją i figurą... Co wybrać - rowerek czy orbitrek ? A może coś jeszcze innego... Mam brzuszek i grube uda...Reszta w normie...
  • Czy zamiast biegania na biezni moge chodzic w tepie 6-7km/h z nachyleniem 10% jezeli moje tetno utzymuje sie w granicach 140-150 ?? (wiek 24lata).Czy bedzie to spalac tluszcz tak smo jak bieganie z podobnym tetnem?? Pozdro.
  • jutro zaczynam:):):) tak tylko chciałam się pochwalić:):):)
  • czy kawe powinno sie pic przed czy po rannym bieganiu aby dopomoc spalaniu tluszu?
  • Witam, Mam pytanko z natury dziwacznych :-) czy buty damskie a męskie się jakoś różnią? Są jakoś inaczej wyprofilowane? Znalazłam fajne buty do fitnessu, ale są męskie :-(. Jestem wysoką dziewczyną i mam dość dużą stopę - r. 41, więc rozmiarem mi pasują.. Mogę je kupić? Może damskie są inaczej wyprofilowane na podbiciu? To sklep internetowy, więc nie da rady przymierzyć :(
  • biegam co drugi dzien truchtem 1000-1200 metrow co mi to daje?
  • Czesc Mam pytanie kiedy najlepiej biegac rano czy wieczorem
  • Zauważylam, ze ludzie nie majacy nic wspolnego ze sportem czesto traktują ironicznie osoby wysportowane, prowadzące zdrowy styl zycia. Moze nie jest to wprost wyrażane, ale np. okreslenia typu mięśniak, paker itd. mają pogardliwe brzmienie, często sugeruje sie, ze są to osoby płytkie, zapatrzone w siebie, obchodzi ich tylko własny wygląd. Obserwuję, ze panuje takie dziwne przekonanie, iż ze "sportmenami" nie mozna o niczym pogadac, generalnie jakos nisko sie wartościuje takie osoby. Nie mogę ...
  • Witam Najpierw luknijcie na moją sygnaturkę ha, ha, ha....:/ to teraz poważniej. Jak pewnie widzicie, do Apollo jeszcze "odrobinę" mi brakuje. Chciałbym zrzucić trochę zbędnej masy a przybrać porządanej. Zastanawiam się nad bieganiem...W sumie to nigdy nie biegałem (poza zajęciami na wfie i ściganiem uciekających autobusów)....no i moje pytanie jest takie czy to bezpieczne przy takiej masie ciała ? :/ Mam dopiero 26 lat więc rentę bym dostał kijową. :/ Troche mi kumple odradzali bo właśnie p...
  • jak Wasze doświadczenia przy kontuzjach? miał ktoś z Was może złamaną stopę (dokładnie tzw. złamanie marszowe), jak długo nie można wówczas uprawiać joggingu?? :(( buuuuuuuu
  • Szukam rady jak wyszczuplic grube uda.Mam problem z udami,przez które nie mogę kupic normalnych spodni,wąskiej spódnicy czy sukienki.W talii i biodrach mam rozm.38 zaś grubośc moich ud odpowiada rozmiarowi 42.Jestem załamana,próbowałam różnych diet i cwiczeń,schudłam wszędzie tylko nie tam gdzie chciałam.Dziewczyny pomóżcie.
  • Zaczęłam 3 tyg.jak gdzieś wspomniałam swoją na razie prymitywną ale aktywność, tzn. 1,5 godziny dziennie marszobiegu, pokonuję w tym czasie sporo jak na mnie km(choć sama nie wiem ile;) w tym sporo biegam. Oczywiście na początku było ciężko, zakwasy itp. Ale po 3 dniach już było super. Jestem taka zadowolona,czuję się lepiej itp. Od trzech dni jednak nie jestem w stanie biec, biegnę ale na całych stopach bez odbicia, tak mnie boli, mam jakby zesztywniałe całe stopy i obręcz kostek. Zdo...
  • Nie wiem czy to dobre forum, ale nie znalazlam zadnego o bieganiu. Postanowilam pobiec za rok w polmaratonie w moim miescie, mam jeszcze 6 miesiecy na przygotowanie sie. Czy ktos z was moze biegl w maratonie i moze podzielic sie wiedza na temat przygotowania? Znalazlam w internecie informacje, ze powinny biegac osoby, ktore biegaja minumum od roku, ja dopiero teraz zaczynam (ale jeszcze intensywnie uprawiam fitness). Jakies porady dotyczace biegania? Ile powinno sie najlepiej dzi...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.