bieganie

bieganie

(250 wyników)
  • Przody lydek odzywaja sie od razu, jak tylko "wracam" do regularnego biegania, a ostatnio to i przy innych aktywnosciach, typu steper, skakany fitness. Bardzo mnie to martwi. Piszczele strajkowaly mi juz dwa lata temu, ale wtedy NAPRAWDE duzo biegalam, ale zeby tak po dwoch latach, nadal? A teraz naprawde sie nie przemeczam. Wymyslilam sobie nawet specjalny zestaw cwiczen rozciagajacych, ale to jeszcze nie to.. Przody lydek sa po sporcie, albo dluuugim staniu nadal jakby.....
  • czy kawe powinno sie pic przed czy po rannym bieganiu aby dopomoc spalaniu tluszu?
  • Biegam dopiero od kilku dni, zgodnie z zaleceniami dystans na razie nieduży (2-3 km), mam odpowiednie buty, robię troche truchtu, troche szybkiego marszu, plus przerwa na siku i kupę (pies robi, nie ja:). Generalnie staram się do tego podejsc powoli i cierpliwie... a jednak juz dzis pojawił się ból w kolanach. To, ze bolały mięsnie mnie nie ruszało, rozumiem, ze to zwykłe zakwasy, ale ból stawów kolanowych mnie trochę zaniepokoił. Czy jest na to jakaś rada, tzn. jak trenować jogging, ze...
  • Dziwna dieta. Nie obżeram się. Jem 3 normalne posiłki w ciągu dnia bądź 5 mniejszych. Przed wysiłkiem fizycznym staram się dostarczyć organizmowi trochę weglowodanów prostych, aby przez trening organizm miał siłe i nie spalał mięśni. Dieta ma w ogóle ma na calu dostarczenie dużo białka, ograniczam tłuszcz i staram się utrzymać węglowodany w prawidłowym stosunku do spożywanego białka. Często to co jem wygląda tak : Śniadanie: - jajecznica z dwóch jaj z pomidorami lub - płatki owsiane ...
  • mam pytanie odnosnie L karnityny i spalaczy tluszczu np fat burner czy Clenburexin(takie spotkalem) chodzi mi o to czy jak chce schudnac i jak biegam teraz co dzien ,to czy to pomaga w szybszym spalaniu tluszczu ,czy dac sobie spokoj ?
  • biegam co drugi dzien truchtem 1000-1200 metrow co mi to daje?
  • Witam wszystkich.Mam do Was pytanie, otóż mam 173 wzrostu i waże 85kg.Wiem mam nadwage.Biegam od dobrych dwóch tygodni i niestety coraz czesciej już w trakcie biegu bolą mnie łydki.Słyszałam ze w taki sposób mogę sobie załatwić stawy?!I teraz nie wiem czy owy ból jest spowodowany bieganiem (z moją nadwaga)?słyszałam również ze osoby z taką nadwagą pierw powinny schudnąc a pozniej zacząc biegać.Proszę Was o rade...Z gory dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
  • Mam 162 wzrostu i ważę 67, tkanka tłuszczowa odkłada mi się głównie na brzuchu. Co mam zrobić by schudnąć? Bardzo proszę o pomoc.
  • Czy zamiast biegania na biezni moge chodzic w tepie 6-7km/h z nachyleniem 10% jezeli moje tetno utzymuje sie w granicach 140-150 ?? (wiek 24lata).Czy bedzie to spalac tluszcz tak smo jak bieganie z podobnym tetnem?? Pozdro.
  • Zwracam sie do Was z prosba o udzielenie mi odpowiedzi na pytanie: Co robie zle? Otoz, od miesiaca zaczelam biegac na tasmie- ok. 6-7 dni w tygodniu po ok. 50 minut w tempie 6.7 MIL na godzine. Moim celem jest zrzucenie przed latem 3-4 kg, wazac aktualnie 58.5 oraz mierzac 170cm. Nie wiem co jest ze mna nie tak- kontroluje ilosc i jakosc zjadanyh posilkow w ciagu dnia i z roboczych szacunkow wynika, iz kalorycznosc ich nie przekracza 1000 cal. Pytam sie wiec, jak moj miesieczny (p...
  • Witam. Już 100 razy próbowałem chodzić na siłownię, basen, bieganie itp. aby schudnąć a dokładnie pozbyć się brzuszka :) i zawsze brakowało mi samozaparcia i konsekwencji. Teraz wpadłem na pomysł, że kupię sobie rowerek treningowy - magnetyczny do domciu co pozwoli mi na codzienny chociaż minimalny trening. Może wtedy nabiorę trochę kondycji i przy okazji zgubię z 5 kg. Niestety takiego sprzętu jest bardzo dużo i już się zorientowałem, że trzeba zwracać uwagę na obciążenie koła zamachowego, ...
  • Czesc Mam pytanie kiedy najlepiej biegac rano czy wieczorem
  • Witam mam lekką nadwagę i pomimo ledwo 30 lat praktycznie zerową kondycję z powodu siedzącego trybu życia i takiej samej pracy... CHCĘ ZMIAN... Ponieważ pracuję zazwyczaj do późna i nie mam czasu chodzić na siłownię (ani ochoty - nie wyglądam najlepiej) chcę nabyć sprzęt aby przez zimę troszkę we własnych 4 ścianach popracować nad kondycją i figurą... Co wybrać - rowerek czy orbitrek ? A może coś jeszcze innego... Mam brzuszek i grube uda...Reszta w normie...
  • Witam, Mam pytanko z natury dziwacznych :-) czy buty damskie a męskie się jakoś różnią? Są jakoś inaczej wyprofilowane? Znalazłam fajne buty do fitnessu, ale są męskie :-(. Jestem wysoką dziewczyną i mam dość dużą stopę - r. 41, więc rozmiarem mi pasują.. Mogę je kupić? Może damskie są inaczej wyprofilowane na podbiciu? To sklep internetowy, więc nie da rady przymierzyć :(
  • jak Wasze doświadczenia przy kontuzjach? miał ktoś z Was może złamaną stopę (dokładnie tzw. złamanie marszowe), jak długo nie można wówczas uprawiać joggingu?? :(( buuuuuuuu
  • Witam, czy może mi ktoś polecić dobry sklep internetowy sprzedający markowe obuwie sportowe. Chodzi mi tutaj o buty do biegania, ale nie tylko. Dzięki za wszelką pomoc!
  • Witam Najpierw luknijcie na moją sygnaturkę ha, ha, ha....:/ to teraz poważniej. Jak pewnie widzicie, do Apollo jeszcze "odrobinę" mi brakuje. Chciałbym zrzucić trochę zbędnej masy a przybrać porządanej. Zastanawiam się nad bieganiem...W sumie to nigdy nie biegałem (poza zajęciami na wfie i ściganiem uciekających autobusów)....no i moje pytanie jest takie czy to bezpieczne przy takiej masie ciała ? :/ Mam dopiero 26 lat więc rentę bym dostał kijową. :/ Troche mi kumple odradzali bo właśnie p...
  • Pytanie jak wyżej. A jak nie to jak radzisz sobie ruchowo?
  • Witam, jaie ćwiczenia są najlepsze na ujędrnienie i rozbudowanie pośladków? ostatnio schudłam (po ciąży) i moje pośladki niestety nie wyglądają jak przed ciążą:( chodzi mi również o rozbudowanie mięśni, bo myslę, ze nawet jak przytyję, to w posladki mi nie pójdzie,a w brzuch.. czy te mięśnie należą do takich, które łatwo rozbudować cwiczeniami? pozdrawiam!!!
  • Szukam rady jak wyszczuplic grube uda.Mam problem z udami,przez które nie mogę kupic normalnych spodni,wąskiej spódnicy czy sukienki.W talii i biodrach mam rozm.38 zaś grubośc moich ud odpowiada rozmiarowi 42.Jestem załamana,próbowałam różnych diet i cwiczeń,schudłam wszędzie tylko nie tam gdzie chciałam.Dziewczyny pomóżcie.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.