biga

(6 wyników)
  • Mój syn chodzi do przedszkola, i kamery są mi niepotrzebne. Lepsze jest porozmawianie z synem co robił w przedszkolu, wtedy dziecko z chęcią opowiada że robił to i tam to widać. I zgadzam się z tym, ze monitoring będzie stresował pracowników przedszkola i wymuszał na nich ich nienaturalne zachowania, żeby rodzice byli zadowoleni. A kto z Was chciałby mieć kamerę z głosem nad swoim stanowiskiem pracy? Fajnie by było? Myślę że nie.
  • To jest obrzydliwe! TVN stracil duzo w moich oczach. Najlepsza stacja w kraju znizyla sie do poziomu brukowego Polsatu. Teraz liczy sie tylko to, kto wiecej pokaze golych dup robiacych lody kolesiom, ktorzy nawet nie potrafia mowic poprawnie po polsku. Wczoraj wieczorem obejrzalem scenki jak z taniego porno- kilka parek lizacych sie w wannie. To byl dopiero drugi dzien tej "zabawy" a juz stalo sie jasne, ze dom Big Brothera bedzie Big Burdelem. Teraz juz sie nie liczy godnosc ludz...
  • Czy w urzędzie miasta ludzie prezia Dombrowicza nie mają kalkulatora, za pomocą którego łatwo by obliczyli że taka inwestycja się zwróci i jest tańsza w utrzymaniu? Przecież śmietnik z prasą kosztuje 15tyś i ma pojemność 8 zwykłych żeliwnych śmietników po 2,5 każdy co daje razem 20tyś. Dla mnie 15tyś jest mniej niż 20 tyś. w przeciwieństwie dla urzędników.Dodatkowo sprasowane śmieci zajmują mniejszą objętość więć koszt transportu na wysypisko byłby o wiele tańszy.
  • Nie "chcieliśmy" Korbińskiej , będziemy mieli Dzięcioła (z dużym prawdopodobieństwem) na stanowisku Komendanta Straży Miejskiej.
  • > Z balkonów kamienicy przy Gdańskiej 27, w której mieści się > nasza redakcja, koncertował dla nich Junior Jazz Big Band '75 > z Pałacu Młodzieży. "Koncertował"... LOL! Jak to pięknie wygląda w "druku"! Zespół, który miał wystąpić o 21:30, czekał niemal godzinę, aż skończy wyć Pati Markowska, po czym z powodu ciszy nocnej zagrał aż JEDEN utwór i się zwinął. Może zamiast podbijać sobie ego, panowie redachtorzy, lepiej napisać prawdę? Byłaby szansa na szacunek czytelników...
  • Tom Waits

    (10)
    Kto go zna? Kto go uwielbia jak ja?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się