Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      biga

biga

(7 wyników)
    • Mam swoją teorię na temat ruchów antyszczepionkowych. Może nie do końca swoją bo na ten trop naprowadziły mnie osoby w sąsiednim wątku o szczepieniach. Koncerny farmaceutyczne tak naprawdę niewiele zarabiają na szczepionkach. Prawdziwą kasę trzepią na lekach koniecznych do leczenia długich przewlekłych chorób lub też na leczeniu powikłań jakie niosą ze sobą choroby. Doskonale wiedzą o tym menagerowie tych firm. Jako ludzie kreatywni wymyślili sposób by zdobyć sobie "klientów" dla swoich d...
    • Ja wczoraj a wlasciwie dzis w nocy. Jeden z najlepszych filmow. A Wam sie podobal?
    • big-cyc

(23)
      big to raczej nie od wielkosci /75B/ a wagi sprawy..bo cyc to wiadomo raczej. Nie wiem czy sie to nadaje na ematke ale musze sie podzielić bo wzieło mnie z lekka nostalgicznie,jako ze skonczyłam właśnie 82 m-c cycowania.Tak sie uskładało. Czego taka matka-polka mogłaby własciwie oczekiwać...zrypki ze głupia taka czy medalu za długodojność?
    • dziewczyny co ja mam zrobic, 25min temu dzwonila do mnie jakas pani zebym w poniedzialek przyszla na rozmowy kwalifikacyjna na 8:00 rano, oczywiscie przedstawila sie i powiedziala z jakiej firmy dzwoni tylko oczywiscie ja glupia, pod wrazeniem nie zrozumialam, a zlozylam cv do kilku firm, co ja mam teraz zrobic jestem tak roztrzesiona, isc czy nie? oddzwonic i zapytac jaka to firma, ale idiotka ze mnie... tylko prosze nie utwierdzajcue mnie w tym fakcie moj m ma zadzwonic pod ten numer...
    • Nie wiem czy już był taki wątek,bo dawno mnie nie było.Ja to oglądam,bo można się nieźle pośmiać:)Jolka mnie rozbraja,ale Aśka to jest dopiero coś:)Kaśki obydwie mnie odrzucają,a chciałabym żeby wygrał Marco:)Ot,taki lekki temat:)
    • mam problem, gdzie spedzic swieta Bozego Narodzenia. dotychczas jezdzilismy na zmiane do rodzicow, raz jednych, raz drugich. teraz sytuacja sie zmienila, bo mamy synka. i okazalo sie, ze moja mama za nim przepada i czesto sie spotykamy (mama pomaga mi w opiece, jak ja pracuje), a tesciowie (oboje na emeryturze) widzieli ostatni raz synka w lipcu. co innego pierwsza wnuczka (tesciowie pomagaja oboje tam z kolei w opiece i bywaja co tydzien, czasem czesciej). dla mnie moj synek jest...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się