biga

(5 wyników)
  • Sebastian Florek z Big Brothera posłem - SLD ma jednak profesjonalnych polityków. Wystarczy zrobić z siebie blazna w tv i posadka posła jest. Proszę o komentarze.
  • Co sądzicie o tym programie, o prowadzącym, nowych mieszkańcach? Ja jak zwykle ograniczę się pewnie do oglądania Big Brother Ring, bo wtedy są największe emocje. W tej edycji znalazł się chyba największy błazen w całej historii tego programu - rolnik z Koła - jak się przedstawił.
  • Jak skręcacie (lewoskręt) na skrzyżowaniu między Urzędem Miasta i Urzędem Marszałkowskim: bezkolizyjnie (mija się samochód skręcający z na przeciwka prawym bokiem) czy na tzw. zakładkę (mija się lewym bokiem).
  • zgodnie z obienica dla najwiekszych podgladaczy (robert Wiech :)) podaje adresik www.solarium.univega.glt.pl
  • Pewnie pomyślicie, że jestem jakaś narwana, ale bardzo pilnie poszukuję kaset video z nagranymi programami Big Brother 2 (z września i października). Chciałabym je odkupić. Cena i inne szczegóły do ustalenia. Może ktoś z Was nagrywał? A może wiecie, jak je zdobyć? Ja wiem, że to zamierzchła przeszłość i w ogóle głupota, ale naprawdę ogromnie mi na tym zależy. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę. Pozdrowionka dla starych i nowych forumowiczów. mój email: r.nowicka@chello.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się