biga

(5 wyników)
  • Jak się zachować w stosunku do nieodpowiedzialnych narwańców, którym wydaje się, że siedząc w samochodzie tatusia z kolesiem i koleżanką jest królem szos.
  • ...ale mimo to pamietam jak Pana "asy" wygrywaly z kim tylko chcialy. Gdyby nie ten deszcz... Do tej pory moi rodzice wspominaja jak siedzialem przy ekranie czarno-bialego telewizora i kibicowalem Pana podopiecznym , krzyczac " Polska gola..." Za te niezapomniane chwile dziekuje Panu zyczac tylko duzo zdrowia, gdyz slawa za panem sama podaza. DaD ( Rocznik 1970 )
  • Bez przesady. Popieram inna opcje polityczna ale tutaj jestem w stanie chłopaków usprawiedliwić. Ale na pewno na niach nie zagłosuje ;]
  • To prawda że Senat ma rację. Szczególnie zakładając brak świadomości, że właśnie zlikwidował NAJLEPSZY, JEDYNY PRAWDZIWIE JAZZOWY BIG_BAND W POLSCE. Ale podobno "nie czas żałować róż gdy płoną lasy". Kto by się przejmował big- bandami w epoce historycznych wyzwań i utrwalania rządów pieniądza...
  • "Rozpoczęło się od mocnego uderzenia kapeli Big Cyc. - Nie jesteśmy z Gorzowa - zadeklarował na dzień dobry Krzysztof Skiba, czym mocno rozbawił trybuny. Prawie 7.000 kibiców falowało i machało szalikami, a w przerwach wszyscy skandowali: - Hej, hej Falubaz!" Prawdziwe Święto, poza ty szacuneczek dla Big Cyca :):):)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się