Forum Auto-Moto Prawo jazdy
ZMIEŃ
      bima

bima

(5 wyników)
    • Szkoła Auto-BIM na Ursynowie - ktokolwiek słyszał, cośkolwiek wie? Czy ktoś, kto się tam uczył, może podzielić się wrażeniami? Jest dość nowa, więc nie znalazłam jeszcze żadnych opinii
    • Czy ktoś może mi polecić jakiś ośrodek szkolenia na Ursynowie? Niccola
    • Może mi nie uwierzycie ale po 28 godzinach nauki jazdy i 20h teorii(bez wczesniejszej praktyki) zdalem egzamin w Warszawie na Odlewniczej.Wszystko to za sprawą doskonalego prygotowania jakie uzyskałem w OSK Auto-Bim na Ursynowie przy ul.Wiolinowej(Dom Sztuki).Naprawde gorąco polecam ponieważ przygotują was tam do egzaminu nie tylko od strony technicznej ale i psychologicznej (czyli jak radzić sobie ze stresem).Jako ciekawostke powiem wam ,że w mojej grupie na egzaminie bylo 20osób...
    • Szukam cierpliwego instruktora w Warszawie,ktory pozwoli mi uwierzyć że prawo jazdy nie jest poza moim zasiegiem.Trochę sie zalamałem,bo moj poprzedni istruktor cały czas mi mowił że nie zdam,zebym kupił prawko .Nie jestem jakims orlem w jezdzie ale czy dlatego mam kupic prawko.
    • Hej, skończyłem zajęcia teoretyczne w "IMOLI" i teraz mam przed sobą jazdy. Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego instruktora z "IMOLI", z Oplem Corsa !!! Będę wdzięczny za każde info. Pozdr.:))) ecco

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się