Forum Mężczyzna Mężczyzna
ZMIEŃ
      biseksualizm

biseksualizm

(4 wyniki)
    • Mam pytanie do facetów. Mam wspaniałego mężczyznę, którego w młodych latach coś łączyło z innym facetem. Czy po latach to może być powodem do jakiś rozłamów w małżeństwie. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie. Chciałabym zapytać, czy to prawda, że część facetów w związkach jest w jakimś stopniu bi. Czy każdy biseksualny facet musi dążyć do jakiejś fizyczności z innym ? Podobno o tym się nie mówi, ale wielu ma jakieś wyobrażenia/fantazje i w niczym nie przeszkadza to w małżeńst...
    • Nie ma sie okreslonej orientacji. Jest sie i gejem i hetero. Nie wiadomo kogo kochac, nie wiadomo z kim spac. Ja czuje do siebie obrzydzenie z powodu bycia "bi" ale co poczne.
    • bardzo chciałbym poznac kolesia bi, nie pedała broń boże i nie heteryka - taki kumpli mam dużo. Szukam kolesia, który na codzień robi dobrze paniom ale od czasu do czasu zdaża mu się robić to w mniej standardiwy sposób. Jeśli jest tu ktoś taki, przy tym osobnik młody i przystojny, to chetnie pogadam. Na razie tylko pogadam. Proszę o kontakt
    • Chętnie poznałbym osobę o kobiecym wyglądzie (z biustem) z męskim członkiem (tzw. SHEMALE)...Wiem, że np. w Brazylii jest wiele takich osób. Jestem ciekawy czy i w Polsce są takie osoby. Może któryś z Was spotkał kogoś takiego? Spotkanie z Shemale jest moim marzeniem...Mam z tym związne nawet sny erotyczne...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się