biznes

(14 wyniki)
  • Witam Mam pytanie : czy ktoś w Ciechanowie napisze dobry biznes plan i ile to może kosztować??
  • Witam wszystkich . Mam pusty lokal na warszawskiej chce coś otworzyć , nie mam pomysłu wynająć tez nie mogę , może ktoś coś podpowie co jest potrzebne co mogło by sie udać ? Dziękuje za dobre rady
  • Witam wszystkich, myslalam o otwarciu czegos w naszym miescie, wlasnie pytanie czego?? co by sie tu rozwinelo, czego brakuje,? myslalam o jakiejs herbaciarni/kawiarni bo tak naprawde nie ma gdzie posiedziec na spokojnie porozmawiac, drugim pomyslem jest sala zabaw dla dzieci i rodzicow;) juz wyjasniam jasniej co mam na mysli: dzieci by mialy swoj kat zabaw oczywiscie a rodzice swoj przy kawie herbacie i ciachu, wspolne wyjscie z pociechami wspolna zabawa czy tez pogaduchy ze znajomymi;) rowni...
  • Witam zbliżają się święta więc Mikołaj WB robiąc gwiazdkowe prezenty swoim pracownikom pozbawia ich pracy, gotówki i perspektyw do życia. To "człowiek" który ma jakieś problemy emocjonalne. Ale jego cyrk jego małpy. Co myślicie o kolejnej masówce zwolnień w TP ostatnia masówka była w marcu lub kwietniu (już nie pamiętam) bez pracowników ta firma nie istnieje ale czekam na czasy kiedy tak będzie....czy tym razem też wyleci jakiś kierownik??
  • mam takie pytanko.. jaki biznes/uslugi/sklep, ma szanse wypalic w Ciechanowie?? czego brakuje mieszkancom w naszym miescie, co by sie przydalo jak uwazacie? bo uwazam ze kolejny fryzjer/mechanik sam./slep z odzieza/kebab to przesada moze dekorator sal weselnych/uslugi-sprzatanie mieszkan,posesji..
  • od kilku miesięcy jestem bezrobotna,myśle o otwarciu własnej działalnosci(jakis sklep,jeszcze konkretnie nie wiem)może ktoś z forum podpowie z jakich pomocy,doplat skorzystał.co jest lepsze? pomoc dla bezrobotnych na otwarcie własnej działalności czy lepiej samemu otworzyc działalnosć i wtedy skorzystac z jakiegoś programu unijnego wsparcia?nie mam swojej kasy tyle żeby bez dotacji ruszyć
  • Hej, chciałabym się dowiedzieć czegoś o pracy w TP Biznes...wiem, że praca jest od pn-pt 8-16...a coś więcej?? ile można miesięcznie zarobić i jaka jest atmosfera??? czy są jakieś normy do wydzwonienia i wszystko jest na czas?
  • Chciałabym przejść na inny dział, który wybrać? Jakie są plusy, a jakie minusy. POMOCY :(
  • CO SĄDZICIE NA TEN TEMAT?
  • Jak myslicie, czy w Ciechanowie jest zapotrzebowanie na tego typu usługi?
  • Szanowny Panie ! Chciałbym Pana poinformować i na przyszłość poprosić, że śmietnik przy garażach na ul. Szwanke nie jest miejscem do wyrzucania pańskich śmieci (jeśli można to nazwać śmieciami - połamanego zderzaka przedniego i innych akcesoriów samochodowych). Jeśli pana stać na taki piękny samochód (Ford Galaxy albo VW Sharan nr rej. WCI 09....09) to może Pan sobie w końcu zamówi śmietnik do tej pięknej i prężnie działającej firmy autokomis przy ul Płońskiej 163 lub 165 (mogę się mylić c...
  • Prosze o pomysły i opinie . * nasze miasto jest w fazie zmian może ktos z państawa wie ? jakie są plany UM w tym zakresie ? czy powstalo jakieś opracowanie na temat rozwoju i przyszłości ?
  • [b]Akademia Allegro razem z Urzędem Marszałkowskim województwa mazowieckiego[/b] zapraszają na szkolenia z prowadzenia i zarządzania biznesem internetowym, które odbędą się w [b]Ciechanowie już 24 lutego.[/b] W ramach Akademii Biznesu Internetowego odbędą się warsztaty w Trucku Allegro, czyli specjalnej ciężarówce zmienionej w multimedialną salę wykładową. Zajęcia dotyczyć będą tworzenia skutecznych ofert sprzedaży, zarządzania swoim biznesem i zagadnień prawnych. Szkolenie poprowadzą trener...
  • witam forumowiczów myślę nad otwarciem własnego biznesu i chciałabym poznać Waszą opinię na temat tego czego brakuje Wam w Naszym mieście? czy to dobry pomysł otwierać kolejny lokal z gastronomią? chyba, że miałoby to być coś czego w Ciechanówku jeszcze nie ma, np. naleśnikarnia z prawdziwego zdarzenia. w naszym mieście brakuje tez rozrywek. a co myślicie o kręgielni. i w ogóle jakie jeszcze mielibyście pomysły. czego jeszcze brakuje w naszym mieście a by się sprawdziło. z góry dzię...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.