bolą piersi

bolą piersi

(90 wyników)
  • Witam wszystkie Panie, mam mały problem. Mam 20 lat, od 1,5 roku cały czas brałam tabletki antykoncepcyjne- naturalnie robiąc 7 dniowe przerwy. Od 9.06 powinnam zacząć następne opakowanie, natomiast nie zrobiłam tego. Problem polega na tym, że bardzo mnie bolą sutki- prysznic, ubieranie się, ba nawet ziewanie sprawiają, że odczuwam ból- zaznaczam, że nie odczuwam bólu w całych piersiach. Innych zmian nie ma, brzuch nie boli, może znów pojawiły się większe ilości śluzu... Cz...
  • Witam was serdecznie! Od kilkunastu dni boli mnie jedna pierś, a od dłuższego czasu okropnie plecy. Ból pleców zawsze mi towarzyszył gdy miałam mieć okres, teraz okres minął a ból nadal tkwi, towarzyszy temu też uporczywy gęsty katar. Obawiam się tego bólu w piersi. bardzo mi tkwi w głowie, że to może być rak piersi. Mogłabym tak przestać gdybac i iść do lekarza, ale jestem w domu z mała córeczką, nie mam jej z kim zostawić, ciężko mi się wybrać do lekarza. Na pewno pójdę, ale się boję...
  • Dziewczyny co to może być? Nie przesadzam, są naprawdę obrzmiałe,ciężkie i przez to bolą. Nigdy przed okresem (planowany na 25), az tak nie było.Dwa,trzy dni wcześniej malutkie obrzmienie i powiększenie. Ciąże, raczej wykluczam,zabezpieczamy się z mężem.Nie pamiętam też aby w poprzednich ciążach coś takiego zdarzało się na tak wczesnym etapie ciąży (gdyby ciąża byłby to pierwszy tydzień, początek drugiego). Wizytę u ginekologa mam już zamówiona, ale mogę iść dopiero za kilka dni (j...
  • Wiem, że pytanie może takie sobie. Ale chcę wiedzieć. Czy piersi bolą do samego nadejścia okresu czy przestają jakieś 2-3 dni pzred. A jak dalej bolą czy to może oznaczać, ze jestem w ciąży? Dzięki za zrozumienie. Pozdraiwam. Spodziewana miesiączka ma być w piątek.
  • Tak strasznie bolą mnie piersi,nieustannie od około tygodnia czasu i są całe obrzęknięte :( nie wiem dlaczego tak się dzieje,a nie mogę się wybrać do lekarza-ciągle praca i dom już kiedyś pamiętam jakieś dwa lata temu miałam podobny problem i wtedy ginekolog powiedział że "taka uroda piersi"że mam więcej gruczołów czy coś takiego... i nie wiem czy tym razem nie okaże się to znów to samo-jak myślicie? nawet nie mogę szybciej isć czy wejśc po schodach bo bardzo mnie boli :( biorę ...
  • Witam. Jeszcze nie tak dawno dałam wątek na temat brania pierwszego tabletek i czy możliwa jest ciąża przy tym. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=15827024 Doszlam do wniosku, że już od pierwszego dnia brania tabletek jestem zabezpieczona. Przypomne,że biore microgynon 21 i jestem juz za połową pierwszego opakowania. Mam cały czas krwawienie, ale tym się nie przejmuję bo wiem że organizm musi się przygotować do brania hormonów. Martwi mnie jednak silny ból piersi, który zac...
  • podpowiedzcie co moze byc powodem bolacych piersi? pod koniec grudnia zgodnie z terminem dostalam miesiaczke. trwala ona o polowe krocej niz zwykle. zwykle tez przed miesiaczka wystepuja bole piersi, ze to normalne to wiem ale dlaczego bol ten pozostal do dzis? nigdy nie mialam zaburzen w zwiazku z miesiaczkowaniem. czy moze to byc spowodowane jakims zapaleniem piersi w czasie przeziebienia, ktore mnie ostatnio dopadlo?
  • Witam wszystkich Od dłuższego czasu boli mnie jedna pierś. Wyczuwam takie jakby zgrubienia, dosyć rozległe. Obawiałam się, że może to być rak. Byłam jednak u ginekologa i niczego specjalnego nie wykryła. Kazała mi zażywać castanagus. Trochę mi pomógł, jednak bóle znowu powróciły. Są one skorelowane z moim cyklem, tzn. im bliżej miesiączki tym bardziej mnie boli. Zastanawiam się co jest ich przyczyną, gdyby chodziło o zaburzenia hormonalne, to chyba by mnie bolały obydwie piersi....
  • Cześć Kobietki! Nie wiem co sie dzieje! Od kilkunastu dni mam bóle sutków!Staje sie to uciążliwe!Kazdy dotyk, noszenie stanika sprawiają ból. Od czego to może byc : (( Jeśli coś wiecie dajcie znać.Będę wdzięczna! Pozdrawiam Gosia
  • Okresowo bardzo bolą mnie piersi i znacznie sie powiekszają,są przy tym twarde.Czy ktoś wie co pomaga na tą dolegliwośc?
  • Mam problem. To 7 dzień cyklu, okres skończył się w 4tym dniu a dzisiaj znowu wystapiło krwawienie. Do tego piersi mnie bolą jak nie wiem co. Co to może być? Iść do lekarza czy poczekać?
  • hej od kilku dni bolą mnie piersi , nie mam grudek ani nie spuchły ale bolą uuu . biorę tabletki marvelon, nigdy nie miałam takich objawów. co to może być?
  • Czytalam troche w archiwum, ale prosze o odpowiedz- bola mnie juz dlugo, mysle, ze ok. miesiaca, bez przerwy. Bol jest okropny, nie ma mowy o dotykaniu, ledwo moge zalozyc i zdjac stanik, piersi sa po bokach jakby twarde, w srodku takze, jakies dziwne :-( Co to moze znaczyc? Dostalam od lekarki mastodynon (chyba tak sie nazywa), ale jak na razie 0 poprawy. Powinnam zrobic jakies badanie? Troche sie martwie, a boli to potwornie :-( pozdrawiam, prosze o odpowiedz n
  • Dziewczyny, ratujcie :( Strasznie boli mnie pierś, nia mam żadnego guzka, stwardnienia. Po prostu boli. Boli cholernie :( Już ręką swobodnie ruszać nie mogę. Dodam, ze ta pierś od początku jakać nieszczęsna była. Przeszła zapalenie, zastój.A teraz to. Fakt, ostatnio coraz mniej karmię małą, ale nie z dnia na dzień. Co to może być? Miałyście coś takiego? Siedzę w pracy, jak wrócę do domu, zrobię masaż, cieplutka woda, kapusta, ale może mnie pocieszycie/nastraszycie?
  • Chciałam spytać o bardzo silny ból piersi, tydzien lub dwa przed okresem. Puchna piersi i najmniejszy dotyk powoduje wielki bol. Nie mozna nosic stanika. Wszystko ociera. Spac mozna tylko na plecach.. Czym to jest spowodowane? Jak mozna temu zapobiedz? Dziekuje.
  • miałyście mdłości po castagnusie? ja jestem w połowie pierwszego pudełka i mnie mdli czasami, zwłaszcza rano:/ kiedy to mija?
  • Szukam towarzyszki niedoli - wypróbowałam juz chyba wszystkie możliwe pigułki i efekt jest zawsze ten sam - nieznośny ból i obrzęk piersi... Nie musze chyba wspominać, że skutecznie obniża to ochotę na seks... Czy macie/miałyście podobny problem, bardzo nie uśmiecha się nam stosowanie prezerwatywy. Może macie jakieś doświadczenia z hormonalną terapią mężczyzn?
  • Witam, biorę tabletki mniej więcej od 3 lat. Najpier był to Minisiston (ok. roku) a potem Microgynon21, a teraz znów Minisiston od 3 miesięcy. Minisiston tolerowałam dobrze, a jak przeszłam na Microgynon to po jakimś czasie nastąpiły okropne bóle głowy i bolące przed okresem piersi. Zrobiłam miesięczną przerwę - wszystkie bóle minęły i zaczęłam brać Minisiston. Niestety teraz Minisiston (minmo wcześneijszej tolerancji) wywołuje bóle piersi. Miesiąc temu ok. tygodnia przed okresem,...
  • od bodajże 5 dni czuję bóle w piersiach,nie cały czas, tylko np. przy przytuleniu, lub gdy leżę na brzuchu. Ból w jednej i drugiej piersi jest w tym samym miejscu - pod nimi. Co to może być??
  • Zawsze, jakieś dwa tygodnie przed okresem bardzo bolą mnie persi. w szczególności lewa pierś. dotykam je, i sama nie wiem - czy mam guzy czy są poprostu spuchniete. Nie moge wtedy nosić stanika... Na dodatek. Na lewym sutku mam takie białe krostki (już od lat), czego nie mam na prawej piersi. Możecie coś poradzić? może ktoraś z was ma to samo i nie jest to nic poważnego....
Pokaż wątki z forum:
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.