bol

bol

(8 wyników)
  • od jakiegos czasu mam straszny bol miedzy łopatkami, jestem dalej w czasie diagnostyki, ogolnie boli mnie caly kregoslup i mam przeczulice skory na plecach czy mial ktos z was taki problem i jak sobie z tym radziliscie?
  • bol skory

(19)
    Ten problem mam co jakis czas - bol skory. Czasami jest to placek na nodze, czasami ramie, czesto twarz...Boli skora, jest jakby nadwrazliwa. Lekarz mowi o newralgii czyli bolu z terytorium nerwu. Czasami porownuje to z poparzeniem skory, bol jest czasami slabszy, czasami dosc silny. Gdy boli twarz, to jest to zawsze jej polowa, lacznie z skora pod wlosami. Nie moge wtedy czesac wlosow. Czasami, gdy jest to silniejszy bol, to bola mnie rowniez dziasla, oczy, uszy. Czy ktos z Wa...
  • bol piety

(9)
    Czy ktos slyszal o chorobie Sever? Moj syn Franio dzisiaj dostal te diagnoze. Choroba objawia sie bolem piety. Kosc piety sie kruszy. Ze wzgledu na przebyta borelioze Frania, zbieram ewentualne informacje o zwiazku tych dwoch chorob.
  • Od dwóch tygodni biorę zestaw azitro/doxy/flumycon, za tydzień dochodzi tini.Doxy odstawiłam od wczoraj ze względu na poparzenia słoneczne.Wroce do niego jesienia. Co mnie martwi to przedziwny ból brzucha, który dręczy mnie od kilku dni. Pobolewa po prawej stronie i w okolicach pępka (!), taki dziwny, czasem tępy, czasem rwący ból jakby tkantki tłuszczowej, podskórnej. Myślałam, że może to grzybica, ale nie mam nawet przelewania w brzuchu, nalotu na języku, więc z tym raczej jest ok. U...
  • Jak to jest z moich osobistych doswiadczen wynika ze im czlowiek dalej brnie w te chorobe to coraz bardziej odczuwa bol raz tego raz owego i bola go co rusz nowe miejsca.. czy komus ten bol z uplywem czasu zelzal? moze kadry mnie zle lecza? jak to jest?
  • Od tygodnia jestem na nastepujacej kuracji. Doxycycline zazywam razem z Amoxycylina. Odpowiednio 300mg/24h i 4g/24h. Doxycycline co osiem godzin. O 6.00 rano, 14:00 i 22:00. Amoxycyline o 8:00 i 20:00. Staram sie scisle przestrzegac tych por. W poniedzialek, 3 dni temu, ze wzgledu na pozne zabranie sie do obiadu Doxycycline zazylem okolo 14:25. Po czym niemal od razu pojawil sie potezny bol zebow, glowy, niemal calej lewej strony twarzy az po ucho. Trwal nieprzerwanie okolo dwoch godzin...
  • neuralgia

(4)
    Niech ktoś mi wytłumaczy co to jest neuralgia przy boreliozie i jakie są objawy. Czy masaż kręgosłupa na łóżku ceragem (ciepło plus jakieś promieniowanie) może pomóc przy nadwrażliwości skóry?
  • Bo u mnie ostatnio bol jest nie do wytrzymania. Nie wiem jak to opisac, ale najbardziej to tak w miejscu zatok i za okiem. Nie wiem co mam o tym myslec. Czy to moze byc rodzaj herxa? Stawy mnie nie bolą, także nie wiem czy to to.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.