boli brzuch

boli brzuch

(17 wyników)
  • Dziewczyny jestem 12 dni od IUI,dziś mój 24dc.Rano obudził mnie bardzo ostry ból brzucha-ja na @.Trwał 15 min,miałam zimne poty,było mi słabo,drętwiały palce.Cykle mam 32dniowe.Czyżby to już był zwiastun @.Tylko ja nie pamiętam kiedy mnie tak bolał brzuch.Poradzicie coś?
  • Dziewczyny, jestem 14 po transferze, beta ładnie przyrasta ale dzisiaj w nocy obudził mnie 2 po 15 min razy silny bol brzucha jak na @.Takie skurcze. Czy to normalne ? dzisiaj już nie boli ale mam stracha...
  • dziewczyny, czy to już oznaka @????? Od rana pobolewa mnie brzuch jak na @. We wtorek miałam transfer. zarodki były pieciodniowe klasy 1BB i 3BB. Boże czy to znowu poczatek końca????
  • Dziewczyny powiedzcie co to może być od 2-6dc brałam Clostybegyt mam teraz 15dc i strasznie mnie boli dół brzucha czasami nawet chodzić nie mogę czy to normalne po Clo pierwszy raz mam cykl z Clo.
  • Dziewczyny stymulowane clo czy w 18dc bolał was brzuch ja na @? Jestem w cyklu z clo i pregnylem.Jak dotąd nie bolał mnie brzuch aż do kilku dni przed @ a dziś od rana taki ból jak przy @.
  • brałam w tym cyklu clo.Od wczoraj boli mnie dół brzucha.Boli podobnie jak przy @ tylkoCzy Wy też tak macie?-brałam po 1tabl.przez 5dni.Nie wiem czy iść go gina czy poczekać jeszcze troszkę.Pozdrawiam wszystkie starające się.
  • Dziewczyny, chyba łapię trochę doła. To crio to była moja ostatnia szansa, ostatni transfer. Dzis jest 5 dpt. Od wczoraj prawie cały dziń boli mnie brzuch, tak jakbym miaął zamiast macicy ogromnego siniaka. Czy to jest normalne po crio?? Ciężko mi nawet siedzieć. Z hormonów biorę luteinę, duphaston, encorton i acard. Czy te bóle brzucha mogą być od któregoś z tych leków? Co prawda ulotki od nich znam już na pamięć, ale nic nie wskazuje, aby miały takie skutki uboczne te leki. N...
  • co moze oznaczac takie lekkie pobolewanie???/ nigdy przedtem tak nie miałam najbrrdziej bolała wieczorem. do @ jescze jakies 10dni
  • Hej dziewczyny! Mam takie pytanko...Czy któras z Was miala takie objawy ciąży jak: ból brzucha (bez nudności) ktoremu towarzyszyla biegunka? Ja bez przerwy biegam do toalety nie siusiu tylko to drugie...no zresztą wiecie co:)Jestem 5 dni przed okresem - i mam nadzieje ze go nie dostane...Jesli ktoraś miała takie objawy - proszę, napiszcie cos:) z gory dziekuje
  • tak troszkę mnie ćmi wieczorem i czasem w ciągu dnia?
  • Witam W piatek miałam potwierdzona owulacje, pęchezyk pękł be zpregnylu.Od niedzieli łykam duphaston 2x1 dziennie. Ok od soboty pobolewa mnie brzuch na dole,mam wrażenie jakbym wszystko miała zciśnięte,napiete.Nie wiem co to może oznaczaż. Czy któraś z was miała coś takiego a może słyszała. A może takie bule po pęknięciu są normalne.Proszę napiszcze bo obawiam sie że to ... Nie chcem nawet tego pisać. hogata1605
  • Mam pytanie: czy ból w podbrzuszu (w tym jajników) jest normalną sprawą przy duphastonie? To jest mój 20 dc i od wczoraj czuję taki ból. Nie jest bardzo ostry, taki jakby trochę "ciągnący", ale za to cały dzień (wczoraj i dziś) z małymi przerwami. W poprzednim cyklu z duphastonem tak nie miałam. Czy to normalne?
  • Wczoraj w 31 dc zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Tak się cieszyłam!!!!!! Dzisiaj obudziłam się z bólem brzucha. Czy to może znaczyć, że z ciąży nic nie będzie ? Wyrzucam sobie, że niepotrzebnie robiłam ten test.Bez niego stwierdziłabym, że to bólę przed okresem a tak to nie wiem co myśleć. Czy któraś z Was miła takie bóle i było w porządku ?
  • Czy po zażyciu CLO mogą wystąpić bóle podbrzusza? Skończyłam brać CLO tydzień temu i boli mnie brzuch, zarówno podczas kochania, jak również podczas siedzenia czy chodzenia. Czy to może być po CLO?
  • Jestem w 16dc z clo+pregnyl. Miała 2+3 pęcherzyki. Od 15dc strasznie mnie boli brzuch tak jak na miesiączkę. Zawsze tak mnie boli ale ok 22 dc. Chyba to nie jest ta hiperstymulacja bo nie spuchłam ale zastanawiam sie czy nie powinnam iść do lekarza. Poradźcie co mi się dzieje i co mam robić.
  • cześć wszystkim przyszłym mamom:) ja też tak ja wy się staram o dzidzię.mam pytanie czym jest,co ma spowodować, kiedy się go podaje i jakie są odczucia po zastrzyku z pregnylu?ja dostałam 10 000j.wczoraj o 18.00 i nic nie odczuwam podpowiedzcie co dalej
  • 12 d.c

(8)
    Jak sadzicie? dzisiaj mam 12 d.c. i starsznie mnie boli dol brzucha.Sadze ze jajeczkowanie juz mialam w 9 dniu cyklu.Jka sadzicie? czy to mozliwe ze jestem w ciazy, bo staralismy sie z mezem i wciaz staramy.Prosze o jakies slowa otuchy:(
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.